Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року ЛевДика природа як і раніше приваблюватиме вас в серпні 2016 року. Закордонні вояжі пройдуть не без перешкод, але це не зіпсує загального враження. Так або інакше, ви станете учасницею багатьох сімейних заходів. У серпні актуальні уроки плавання або музики. Задоволення і користь принесуть покупки. При цьому зараз краще витрачати гроші на подарунки собі коханій. У серпні сприятливе ознайомлення з нетрадиційними цілительськими методиками, консультації у спеціалістів-езотеріків, звернення до астролога.

  • Сприятливі дні для Левів: 1, 4, 12, 16, 27 серпня.
  • Складні дні для Левів: 6, 14, 27 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Лева

З 1 по 10 серпня. Цього місяця ви будете занурені у себе. Можливо, усвідомлюватимете щось важливе, у вас зміняться погляди на сім’ю і стосунки. Відкриватися перед людьми ви будете неохоче, і частенько цього дійсно робити не варто. Тому не поспішайте з цим, більше спостерігайте за тим, що відбувається, а на дії наважуйтеся, коли вже зважили усі можливі наслідки. Близькі стосунки можуть принести спільні поїздки за кордон. З 6 по 10 серпня сміливо призначайте побачення.

З 11 по 20 серпня. Приводом для тісного спілкування будуть не тільки сердечні теми, скільки спільність світогляду, ділові і практичні завдання. На особисті стосунки все більше впливу робитимуть побутові питання, бажання залучитися до чогось нового. Ревнощі можуть стати причиною відчуження у вашій парі. Проте завдяки тригону Сонця до Урану до вас прийдуть гарні новини відносно очікуваної поїздки, виклику за кордон.

З 21 по 31 серпня. Знайдуться можливості зайнятися собою. Тим більше що під натиском конфлікту між Сонцем і Нептуном любовні зв’язки зараз не провіщають довгостроковості. Побутові реалії, неорганізованість, скритність, питання здоров’я і бажання вирватися з обмежень стануть головними причинами, які руйнують романтичні ілюзії. Нові знайомства неактуальні.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Лева

Якщо вас щось давно не влаштовує, саме час перестати терпіти і змінити ситуацію до загального блага. Краще один раз пережити оздоровчу кризу, ніж мучатися день у день. Складнощі на роботі викличуть у вашого чоловіка загальну напруженість аж до погіршення самопочуття. Йому варто налаштовуватись на те. що до кінця місяця багато неприємностей вщухнуть або зовсім усунуться. Простежте, щоб діти не вплутувались в авантюри. Запропонуйте їм шанувати фантастику або освоїти разом з вами пару фокусів або хімічних дослідів.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Лева

Слід використати цей період для повного оздоровлення організму і відновлення нервової системи. Найкращим виходом стане санаторій або відлюдництво на природі з фітотерапевтичними і народними методами зміцнення здоров’я. Варто зайнятися кістковою системою, шлунково-кишковим трактом.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Лева

З 3 по 15 серпня з’являться додаткові можливості заробити, а також зміцнити свої позиції в службовій ієрархії. Ви можете бути залучені в деякі приховані обставини, що дозволить вам поліпшити своє матеріальне становище. Слід бути морально готовою до закулісних інтриг. У серпні уникайте невиправданих витрат, не беріть і не давайте гроші у борг. Для працевлаштування і придбання побутової техніки кращі дні — з 15 по 25 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Лева

Якщо Лев відчує себе замкнутим в клітці, то настане бунт. Гостра потреба самому розпоряджатися своєю долею змусить його повільно, але упевнено відвойовувати втрачені позиції. Намагайтеся приймати Лева таким, яким він є, і надайте йому право на особистий простір.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Лева

У кінці серпня можуть нагадати про себе серце і ревматизм, проблеми з хребтом. У решту часу варто потурбуватися про стресостійкість. Допоможуть розслабитися водні процедури, музична терапія, спортивні навантаження.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Лева

Леву повезе у підробітках, також він зможе отримати податкові пільги або субсидії. Відкриються нові можливості для підвищення матеріального достатку. У серпні йому не варто ризикувати великими сумами, робити банківські вклади.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Лева

Честолюбні плани мають усі шанси утілитися в життя. У серпні вірогідні конфлікти і напруженість в трудовому колективі. Правильний розподіл зусиль і обов’язків дозволить уникнути перенапруження. У серпні добре почати власний бізнес. Цього місяця Лев стане заповзятливіший.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Лева

Загалом спілкування буде з однодумцями або в соціальних мережах без особистих зустрічей. Ця тенденція зміниться з 8 серпня, коли Лев стане доброзичливіший, забажає розширити своє коло знайомств, частіше бачитися з приятелями.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Лева

Увагу Лева може притягнути філософія, фентезі. Відвідування музичних концертів або перегляд мелодрам цілком відповідатимуть його настрою. У серпні Лев може захопитися мережевими іграми. Подорожі наповнять його життя новим сенсом.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *