Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року КозорігСерпень 2016 року — це вдалий період для подорожей, реалізації творчих ідей, участі в спортивних заходах. Серйозно віднесіться до пропозиції брати участь в творчих конкурсах і фестивалях. Може виникнути потреба зробити щось важливе, взяти участь в акції проти забруднення довкілля, щоб змінити відношення людей до природи.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 3, 8, 17, 21 серпня.
  • Складні дні для Козорогів: 6, 11, 19 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 серпня. Можливі щасливі випадковості і вдалі знайомства. У самотніх пані можуть виникнути перспективи в стосунках з іноземцями. Це може бути як ділове партнерство, так і шлюбний контракт. Якщо одна із сторін нечиста на руку, то у цей момент розкриються нюанси неетичної співпраці. Заміжнім леді для гармонії в стосунках необхідно додати більше романтики і приємних сюрпризів. Дивіться ширше на світ і дозвольте траплятися чудесам.

З 11 по 20 серпня. Вдача супроводжуватиме тих, хто не ховається від життя, а намагається реалізувати свої таланти. Вітається розсудливий ризик, сміливість в прагненні при досягненні нових вершин в різних напрямах — спорті, науці, освіті, творчості. І не потрібно обмежувати себе територією рідної країни. Можливе отримання іпотеки або підтримка родичів. Можна розпочати будівництво або ремонт.

З 21 по 31 серпня. У вас є усі шанси на стійкий і психологічний комфорт в партнерських і сімейних справах. Після 25 серпня ваші ідеї і привабливість здатні притягувати увагу високопоставлених осіб. З такою допомогою буде набагато легше досягти наміченої мети. Якщо ваша репутація під контролем, можуть виникнути проблеми публічного характеру.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Козорога

Зробіть те, про що ви давно разом мріяли. Помандруйте або займіться ремонтом квартири. Пам’ятайте, що чоловікові дуже важливо бути головним, щоб до його ідей прислухалися. Для дітвори важливо бути серед однодумців в атмосфері свята і веселощів. Старійшини сімейного клану потребують визнання їх мудрості і авторитету, в щирій зацікавленості усіх бути однією сім’єю і передавати традиції роду. А вам необхідно бути гнучкіше і м’якше, вчитися приймати усіх такими, які вони є. Намагайтеся не вступати в конфронтацію з родичами, сусідами.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Козорога

У серпні життєвий тонус буде на висоті. Енергія додаватиметься від спілкування з доброзичливими людьми і від участі в улюблених проектах. Ризикована ситуація може спровокувати хворобу, і здоров’я почне давати збої. Можливо, доведеться витратитись на медичні послуги і консультації.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Козорога

Ті, хто розраховує на успіх, повинні забути про ворожнечу, суперництво, нечесну конкуренцію, не порушувати домовленостей, вчитись вирішувати конфліктні ситуації. Адже зараз розширення можливостей пов’язане з партнерством і співпрацею. Успіх залежить від особистої ініціативи в укладенні договорів, союзів, контрактів. У цей період варто утриматися від тяжб з приводу майнових питань.

Гороскоп на серпень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Козорога

Станеться переоцінка стосунків. Партнери можуть показати своє справжнє обличчя. Це дозволить зрозуміти від кого слід триматися чимдалі. Успіх чекає того, хто готов до побудови серйозних стосунків.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Козорога

Козорогу необхідно розвивати в собі уміння адаптуватись в надзвичайних ситуаціях. Можуть виникнути хвороби від зовнішніх причин — отруєння, інфекції.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Козорога

Місяць Лева — період ухвалення правильних фінансових рішень. Наскільки працює інтуїція, буде видно з отриманого прибутку. Цей час не можна упускати тим, хто бажає розвинути в собі талант робити гроші.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Козорога

Важливо уникати пропозицій з небезпечними умовами праці, з сумнівними домовленостями і обов’язками. Якщо нехтувати цим, можна потрапити в непривабливу ситуацію з борговими зобов’язаннями. У серпні можливі зміни в роботі, додасться більше обов’язків, відповідальності і грошей.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Козорога

Існує потреба в розмовах, тому при першій нагоді Козоріг зустрічатиметься з друзями. У цей період він готовий для нових знайомств. Можна знайти розуміння однодумців, шанувальників в клубах, культурних установах, а також відшукати корисні контакти в соціальних мережах.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Козорога

Козорога може тягнути до таємниць і до ризикованих розваг. Експерименти з можливостями організму, випробування себе на міцність можуть вилитись в екстремальні перегони, дайвінг, туризм.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *