Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року ДіваЗапам’ятайте: труднощі цього місяця покликані навчити вас душевній щедрості! У серпні строгий, обмежуючий Сатурн напружено взаємодіятиме з позицією Сонця в індивідуальних гороскопах Дів, через що стосунки представників знаку з родичами, особливо старшими за віком, можуть загостритися. Проте вам, дорогі Діви, вистачить мудрості і терпіння, щоб улагодити конфлікти, і вже до третьої декади місяця в стосунках запанує повна гармонія.

  • Сприятливі дні для Дів в серпні 2016: 3, 10, 19, 21, 30.
  • Несприятливі дні для Дів в серпні: 16, 17, 26, 29.

Загальний гороскоп на серпень 2016 року Діва

Упродовж першої декади серпня, коли планети утворюють гармонійні аспекти до вашого знаку, ви перебуватимете в прекрасному настрої, заражаючи позитивним настроєм оточення. Цей період ідеально підходить для відвідування дружніх вечірок і сімейних урочистостей.
Якщо виникне бажання взяти участь в конкурсі або лотереї, то реалізуйте його 9 або 10 серпня. В цей час ви потрапите під захист Юпітера, тобто вдачі буде з вами по дорозі.
Уважно стежте за витратами в період з 13 по 17 серпня. Із-за посилення енергії Нептуна є небезпека витратити велику суму на непотрібні речі. Заплануйте шопінг з метою відновити гардероб або інтер’єр квартири на 20 або 21 серпня. У ці дні місяць опиниться в знаку Скорпіона, який сприяє подібного роду придбанням.

Любовний гороскоп на серпень 2016 року Діва

У самотніх представників знаку в першій декаді місяця, при сприятливій дії Венери, може з’явитися нове захоплення. Положення планети любові вказує на те, що об’єктом симпатій, з високою часткою ймовірності, стане людина, старша за віком або вище за соціальним статусом. Не виключений службовий роман. Навіть якщо цьому захопленню не призначено перейти в щось більше, будьте упевнені, ця людина залишиться вашим другом або покровителем.

Весілля, зігране в першій декаді серпня, — гарний спосіб зміцнити матеріальний добробут і набути високого становища. А ось на період з 15 по 26 серпня реєстрацію союзу краще не призначати: шлюби, укладені під час слабкого положення Венери, часто виявляються недовговічними.

У вказаний період — з 15 по 26 серпня — у Дів, у яких вже є пара, чекають випробування. У зв’язку з напруженою конфігурацією між Венерою з Сатурном і Нептуном підвищиться вірогідність розлук і суперечок з коханою людиною. Вам здасться, що партнер перестав проявляти увагу і чуйність. Можливо, він трохи втомився? Погодьтеся, постійно відповідати вашим очікуванням непросто. Спробуйте понизити планку своїх вимог з тим, щоб дотриматися балансу між власними інтересами і інтересами другої половинки.

Гороскоп роботи і кар’єри для Дів на серпень 2016 року

У першій декаді серпня посилиться вплив Плутона і він стане вірним помічником в кар’єрних питаннях. Заплановані на цей період відрядження і конференції з вашою участю пройдуть на дуже високому рівні — з покладеними на вас обов’язками ви впораєтеся на ура, чим напевно заслужите фінансове заохочення з боку керівництва. А якщо ви самі є керівником, то вказаний період — прекрасна пора для розширення штату співробітників.
У другій половині вірогідні негативні впливи на вас з космосу, тому на роботі періодично можуть виникати складнощі. Приготуйтеся до того, що після 17 серпня ділові зустрічі з незалежних від вас причин відкладатимуться, а домовленості — порушуватися. Крім того, деякі представники знаку стануть дуже впертими, що відгукнеться конфліктами з колегами і начальством. Слід контролювати емоції і висловлювати критику в м’якій формі, щоб не похитнути власні позиції на займаній посаді.

Гороскоп здоров’я для Дів в серпні 2016 року

Проходження Меркурія і посилення активності Урану — ось ті чинники, які робитимуть не останній вплив на ваше здоров’я упродовж першої половини місяця. Щоб уникнути головного болю і безсоння, чим частенько відмічена ця комбінація планет, скоротіть час перебування за комп’ютером і перед телевізором, частіше провітрюйте приміщення і гуляйте на свіжому повітрі. У цей період особливо корисні заняття спортом.
Але пам’ятайте, що фізичні навантаження мають бути дозованими — не перевтомлюйтеся! Інакше 15 або 16 серпня, коли місяць розташується у вашому знаку Діви, є ризик зіткнутися з болем в суглобах.
Остання декада серпня, завдяки Плутону, — відмінний час для лікування хронічного захворювання. Багато в чому успіх процедур залежатиме від психологічного настрою — не допускайте сумнівів в ефективності лікування! 27 і 28 серпня, при місяці у Водолії, бажана дієта, як мінімум відмова від важкої і жирної їжі, оскільки в ці дні особливо вразлив шлунково-кишковий тракт.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 Овен

Гороскоп на серпень 2016 Телець

Гороскоп на серпень 2016 Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 Рак

Гороскоп на серпень 2016 Лев

Гороскоп на серпень 2016 Терези

Гороскоп на серпень 2016 Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 Водолій

Гороскоп на серпень 2016 Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *