Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2016 року БлизнюкиВелика частина дозвілля в серпні 2016 буде пов’язана з сім’єю, домашніми святами, спілкуванням з батьками, поїздками на дачу. Шопінг в серпневу декаду виявиться і корисним, і приємним. З 9 по 11 серпня море захвату принесуть вам екстремальні види відпочинку. На середину серпня заплануйте зустрічі з подругами, а після 22 серпня час неподільно приділіть час дітям, залучіть їх до прекрасного.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 5, 10, 12, 16, 25, 30 серпня.
  • Складні дні для Близнюків: 13, 14, 20 серпня.

Гороскоп на серпень 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на серпень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 серпня. Фінансові і робочі питання продовжать грати головну роль у вашому житті. Перемоги на трудовому фронті нададуть вам упевненості в собі. Завдяки гармонійній взаємодії Венери і Юпітера з 6 по 9 серпня успіх у пошуках справжньої любові. А Нептун посприяє у весільному клопоті. У сімейних парах цей період обіцяє гармонію і повне взаємопорозуміння.

З 11 по 20 серпня. Інтуїція допоможе зробити правильний вибір і вкаже на того, хто призначений вам зверху. Знакова зустріч станеться на дружній вечірці. 16 серпня будьте готові до сюрпризу. Комунікабельність і вміння адекватно сприймати інформацію допоможуть без зайвої метушні пережити інтриги після 18 серпня. У стосунках зі своєю другою половинкою вам буде важко впоратися з гнівом і образами. Зверніться за порадою до людини, якій ви довіряєте.

З 21 по 31 серпня. Збільшиться кількість поїздок, розумових навантажень, а також справ, пов’язаних з документами або навчанням. Щоб нескінченний клопіт не привів до сум’яття, подивіться на ситуацію з боку, без емоцій і, розставивши пріоритети, дійте чітко за планом. Дисгармонія між Юпітером і Ураном значно підвищить вірогідність конфліктів, спонтанного припинення стосунків. Якщо ви цінуєте вашим союзом, не приймайте доленосних рішень швидкоруч, зараз для цього не відповідний час. Після 26 серпня ви зможете більше часу приділяти розвагам і відпочинку.

Сімейний гороскоп на серпень 2016 року для Близнюків

До середини серпня ви будете поглинуті створенням затишку і гармонії у домі і матимете успіх. В період Льва рекомендується освіжити деякі родинні зв’язки, зробити візити ввічливості. Покупки для облаштування житла плануйте з 1 по 6 серпня. Після 18 серпня очікується великий потік гостей. Чоловік візьме на себе матеріальні турботи і з честю з ними впорається. Гарний період для розвитку творчих здібностей у дітей.

Гороскоп здоров’я на серпень 2016 року для Близнюків

Загалом, увесь зодіакальний період сприятливий для будь-яких оздоровчих процедур, заповнення ресурсів організму, проте в серпні ці процеси пройдуть інтенсивніше. Здоров’я вас не підведе. Навіть тяжкохворі видужуватимуть швидше.

Гороскоп: робота і гроші на серпень 2016 року для Близнюків

Посилиться ваша ділова хватка, але не усім це сподобається. Доведеться здолати бюрократичні перепони, багато їздити. Але старання не будуть марними. Очікується кар’єрний ріст, вигідне працевлаштування. Заповзятливість, розумний ризик увінчаються гідною матеріальною винагородою. У серпні вірогідні відчутні витрати на поправку здоров’я або ремонт.

Гороскоп на серпень 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на серпень 2016 для Близнюків

Близнюки продовжать вирощувати фінансове дерево, тому сильно розраховувати на їх увагу не доводиться. Проте при першому ж натяку вони поспішать загладити свою провину цінним подарунком. З 7 по 9 і з 16 по 23 серпня романтика на якийсь час переможе його зайнятість.

Тонус. Гороскоп на серпень 2016 для Близнюків

Енергетичний потенціал Близнюків знаходиться на піку можливостей. Активна життєва позиція тільки додасть бадьорості і гостроту сприйняття. У кінці серпня варто уникати перевантажень серця і хребта, ці органи стануть вразливими.

Фінанси. Гороскоп на серпень 2016 для Близнюків

Близнюки почуватимуть себе у грошових питаннях як риба у воді. Близнюки примудряться отримувати прибуток з усього: з професійних справ, родинних зв’язків, зуміє обернути на свою користь будь-яку ситуацію. Від Близнюків знадобиться тільки точний розрахунок, уміння розбиратися в людях і не порушувати закон.

Робота. Гороскоп на серпень 2016 для Близнюків

Зодіакальний місяць виявиться успішним для трудової діяльності. Тільки дуже ледачі Близнюки не зможуть упіймати велетенську хвилю професійної вдачі. Цілий ряд сприятливих збігів посприяє працевлаштуванню, відкриттю фірми і розвитку кар’єри.

Друзі. Гороскоп на серпень 2016 для Близнюків

Серпень ознаменується розширенням кола знайомств або ж тіснішим спілкуванням із старими приятелями. У серпні стосунки пройдуть перевірку грошима: великі суми, втрати у зв’язку з невиконаними зобов’язаннями загрожують підірвати довіру.

Дозвілля. Гороскоп на серпень 2016 для Близнюків

До середини серпня вільного часу у Близнюка практично не передбачається. Небагато вихідних він проведе удома з сім’єю або розробляючи фінансові схеми.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на серпень 2016 року:

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Лев

Гороскоп на серпень 2016 року Діва

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Козоріг

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *