Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року ВодолійУ лютому 2016 року у вас може змінитися відношення до способу проведення дозвілля. Ви можете переглянути свої погляди, розширити список хобі. З 1 по 4 лютого візит до косметолога або перукаря виявиться приємним і необтяжливим. Остання декада лютого сприятлива для участі в різних культурних програмах, відвідування театральних фестивалів, художніх виставок. У цей період поїздки по країні будуть особливо приємними і пізнавальними. Після 12 лютого можна планувати подорож за кордон.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 2, 5, 18, 19, 26 лютого.
  • Складні дні для Водоліїв: 4, 7, 15 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Водолія

З 1 по 10 лютого. У цей період в стосунках пануватиме атмосфера свята. Усі ваші ініціативи і пропозиції знайдуть відгук в серці коханого. Спільність інтересів і повне взаємопорозуміння — ось те. що лежить в основі будь-якого союзу, і у вашій парі вони є присутніми. Ті, хто ще не знайшов свою другу половинку, зможуть завести перспективне знайомство у внз, на курсах, професійних тематичних виставках. 2 і 7 лютого перед вашою чарівністю ніхто не встоїть. Дозвольте вашому партнерові піклуватися про вас.

З 11 по 21 лютого. Ваші щирість, дружелюбність і енергійність допоможуть улагодити конфлікти в сім’ї або любовних стосунках. Збільшені амбіції і бажання покапризувати партнер може розцінити як прояв егоїзму. Але ви нагадуйте йому, що Водолію цього місяця дозволено усе. З 14 по 17 лютого ви заряджатимете своїм оптимізмом усіх навколо. На ці дні варто планувати романтичні зустрічі, інтимні побачення і світські заходи. Але, вчитесь менше витрачати грошей, інакше незабаром ризикуєте залишитися на мілині.

З 21 по 29 лютого. Ідилія в стосунках може бути порушена вашим небажанням або невмінням пристосовуватися до партнера. 20-21 лютого проявляйте терпимість один до одного. Ревнощі і агресивне відстоювання своєї думки ні до чого гарного не приведуть. 22-23 лютого ситуація трохи покращає, вам стане легше миритись з недоліками і слабкостями партнера. 24-26 лютого вам забажається експериментів в сексі, не відмовляйте собі у своїх бажаннях. З 27 по 29 лютого не грайте почуттями вашого партнера і не перевіряйте свої чари на начальнику. Ви ризикуєте залишитися без роботи і коханого.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Водолія

Якщо хочте активної участі домочадців в побутових питаннях, беріть ініціативу у свої руки. Пропонуйте творчі ідеї в лютому, провокуйте чоловіка втілювати їх в життя. Будьте відкриті для будь-яких експериментів. Якщо ваш коханий працює на іноземну компанію, то може так статися, що ви відправитесь разом в закордонну поїздку. Після 11 лютого дітям забажається зміцнити свій авторитет не лише серед однолітків, а й в колі сім’ї. Подаруйте дитині розвиваючу гру або літературу, сприяючу розширенню кругозору. Чадо зараз, немов губка, здатна вбирати нові знання, не упустіть цей момент. З 12 лютого спілкування із старшими членами сім’ї буде тіснішим. Їм важливо почувати себе потрібними і корисними. Умійте дослухатися до їх порад. Приймайте рішення, керуючись веліннями душі і серця. Можливо, в лютому вам доведеться зайнятися питаннями нерухомості: щось купити, підремонтувати, переоформити.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Водолія

Зараз ви у відмінній формі, повні сил і енергії. Ви комфортно почуватимете себе і наодинці, і в компанії. Відчуття внутрішньої гармонії допоможе вам уникнути вірусних інфекцій. З 4 по 10 лютого — вдалий період для початку курсу оздоровчих процедур.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Водолія

1-2 лютого сприятливо вирішувати питання оренди службових приміщень, оформлювати документи по створенню фірми. 4 або 6 лютого вирушайте на співбесіду для працевлаштування на роботу. 6-11 лютого намагайтеся не брати участь в конфліктах. не реагуйте на плітки, тримайте нейтралітет. З середини лютого можна розраховувати на виплату гонорарів.

Гороскоп на лютий 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на лютий 2016 для Водолія

Флірт на роботі в лютому може стати причиною сімейних сварок. Намагайтеся якомога менше залишати Водолія одного, оскільки в лютому на нього можуть періодично накочувати спогади про минулі невдалі романи. Увага і турбота з вашого боку розтоплять його серце.

Тонус. Гороскоп на лютий 2016 для Водолія

Водолій повний життєвих сил і буде активним і діяльним увесь період. Може виникнути бажання змінити імідж і почати роботу над вдосконаленням тіла. Багато свіжого повітря, руху, гармонійне оточення, регулярні, але помірні розумові вправи — ось що потрібне Водолію для підтримки організму в тонусі.

Фінанси. Гороскоп на лютий 2016 для Водолія

Цього місяця Водолію гріх скаржитися на нестачу грошей. Початок лютого може порадувати преміями. Можливі доходи від співпраці з великими підприємствами, банками, страховими компаніями.

Робота. Гороскоп на лютий 2016 для Водолія

У останню декаду січня добре б зайнятися підвищенням кваліфікації. У період з 9 по 11 лютого відбудеться важлива розмова з начальством, від якої залежатиме, чи вирішить Водолій шукати нову роботу. У лютому з’явиться багато можливостей реалізувати себе у будь-якій сфері.

Друзі. Гороскоп на лютий 2016 для Водолія

У лютому Водолій завдяки своїй товариськості зможе значно розширити коло своїх знайомих, що якнайкраще відіб’ється на його кар’єрі. Швидше за все, з’явиться необхідність розшукати розкиданих по всьому світу однокашників.

Дозвілля. Гороскоп на лютий 2016 для Водолія

Водолію забажається відчути себе героєм в лютому, тому йому рекомендується брати участь в різних турнірах і змаганнях. Також Водолій буде займатися самоосвітою.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року:

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *