Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року ТерезиУ лютому 2016 року найбільш сприятливий період для повноцінного відпочинку. Ви не в змозі зосереджуватися на роботі і серйозних завданнях, тому з чистою совістю складайте список бажаних розваг і культурних заходів з компанією друзів. Лютий не дуже підходить для шопінгу, проте сприятливий для закордонного відпочинку і далеких поїздок. Також це буде золотий час для спілкування і спільних занять з дітьми, ви зможете з обопільним задоволенням творити разом. Актуальні будь-які освітні справи. Можна записатися в лютому на курси масажу.

  • Сприятливі дні для Терезів: 1, 5, 9, 14, 23 лютого.
  • Складні дні для Терезів: 4, 16, 26 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Терезів

З 1 по 10 лютого. Гармонійний аспект між планетами створить сприятливі умови для щасливих романтичних стосунків наповнених красивими залицяннями, пристрастю. Особливо цікаво події розвиватимуться далеко від дому, під час подорожі. Можливе зближення з людиною, яку ви давно знаєте. Саме тому, швидше за все, забажаєте тримати ці стосунки в таємниці. У подружніх парах теж пануватиме гармонія.

З 11 по 20 лютого. Ваше особисте життя дуже активне, з’явиться більше можливостей проявити себе. Венера надасть вам чуттєвості і допоможе виглядати королевою. Вірогідна зустріч із заможним чоловіком. З 15 по 17 лютого можливе цікаве знайомство при досить звичайних обставинах. З 16 по 19 лютого можуть траплятися розчарування на любовному фронті.

З 21 по 29 лютого. Під впливом гармонійного аспекту існує вірогідність познайомитися з майбутнім чоловіком, причому їм може стати ваш товариш по службі. У такому романі не поспішаєте з розвитком подій, щоб нічого не зіпсувати. Залицяльники стануть щедро обдаровувати вас подарунками. Сімейний клімат гармонізується, а незаміжніх може чекати пропозицію руки і серця. У цій декаді важливо приділяти якомога більше уваги партнерові, піклуватися про нього. З 24 по 28 лютого можливий пристрасний, але короткий роман під час далекої поїздки або з іноземцем.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Терезів

Ваші витрати на облаштування будинку і ремонт можуть виявитися невиправдано високими. Ресурси сімейного бюджету допоможуть впоратися з цими планами, проте будьте бережливі. Періодично може виникати нерозуміння з дітьми, у тому числі на фінансовому грунті. В середині лютого нетрадиційні методи оздоровлення допоможуть чоловікові зміцнити організм. Для чоловіка дуже важливим буде спілкування з колегами і однодумцями. Його спонтанний вступ в партію або громадська діяльність можуть виявитися дуже знаковими в майбутньому. Він також може дещо відсторонитися від сім’ї, заглибившись у свій внутрішній світ.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Терезів

Недоліковані свого часу хвороби нагадають про себе з 1 по 10 лютого. Можливо, доведеться звернутися до ендокринолога, флеболога. У період з 6 по 9 лютого можуть заявити про себе застуда, неврози, гастроентерологічні проблеми. Ароматизуйте свою квартиру ефірними оліями або свіжими кірочками цитрусових — вони тонізують.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Терезів

Добре займатися питаннями нерухомості. У доходах очікується приємна стабільність. Ви зможете поповнити свій арсенал побутової техніки і предметів меблів. А з 10 по 17 лютого можлива вигідна покупка на розпродажах і акціях. Також вірогідна матеріальна допомога від батьків. У першій половині лютого вас чекають вигідні відрядження, розширення клієнтської бази, зміни на краще. Після 5 лютого є вірогідність вдалого працевлаштування, що навіть не вимагає вищої освіти. Клімат в робочому колективі буде доброзичливим. особливо в лютому.

Гороскоп на лютий 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на лютий 2016 для Терезів

Терези будуть наповнені романтизмом, із задоволенням відвідають розважальні заходи. Тому налаштуйтеся на веселощі. У лютому він балуватиме кохану презентами.

Тонус. Гороскоп на лютий 2016 для Терезів

Життєвий оптимізм і уміння радіти життю здатні зціляти, і Терези це продемонструють. У лютому йому рекомендовані регулярні фізичні навантаження і здоровий спосіб життя. Це допоможе мінімізувати можливі проблеми з самопочуттям.

Фінанси. Гороскоп на лютий 2016 для Терезів

Джерела фінансування залишаться колишніми, проте любовні стосунки можуть відкрити перед Терезами ряд вигідних перспектив: зв’язки, інформацію, ділову підтримку. Представників сімейного бізнесу чекає стабільний грошовий приріст. У лютому авантюрні підприємства не рекомендовані. Рієлторська діяльність себе виправдає.

Робота. Гороскоп на лютий 2016 для Терезів

Очікується багато поїздок, перевезення. Наукові дослідження можуть зустріти деякі перешкоди. У лютому значно активізуються консультативна діяльність і вигідна партнерська співпраця. Не час для ривків в кар’єрі.

Друзі. Гороскоп на лютий 2016 для Терезів

Впродовж усього періоду Терези будуть раді спілкуванню з приятелями в теплій атмосфері. Проте з 3 по 7 лютого це виявиться накладним для кишені. У лютому спілкування значно розшириться у зв’язку з роз’їздами.

Дозвілля. Гороскоп на лютий 2016 для Терезів

Проявиться тяга до подорожей. У спортивних розвагах краще робити акцент на командні ігри. Терезів можуть поглинути цікава література або майстер-класи. У лютому важливо буде почувати себе в центрі уваги.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року:

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *