Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року ТелецьВпродовж усього лютого 2016 року віддавайте перевагу активному спілкуванню і веселим святам. Кінець лютого буде вдалим для збору інформації з Вашого хобі із різних джерел, цей самий час сприятливий для розширення кругозору і залучення до своїх захоплень друзів. З 6 по 12 лютого можливі травми, від зимових видів спорту і екстремального відпочинку краще відмовитися до 15 лютого. Після 23 лютого музика чинитиме на вас терапевтичну дію.

  • Сприятливі дні для Тельців: 3, 12, 17, 26 лютого.
  • Складні дні для Тельців: 8, 14, 21 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Тельця

З 1 по 10 лютого. Період яскравих романтичних зустрічей триває, але пам’ятаєте, що стосунки вимагають постійної роботи над собою. Саме час думати про їх офіційне оформлення. Уся декада, окрім 5 лютого, коли взаємопорозуміння буде ускладнено, сприяє цьому. 1 і 8 лютого не дозволяйте коханому загладжувати свої промахи подарунками. Якщо презенти в якості вибачень увійдуть до системи, не дивуйтеся, що ваші стосунки стали предметом торгу, а не щирої турботи один про одного.

З 11 по 20 лютого. Питання про одруження матиме для вас таку значущість, що ви навіть будете готові висунути ультиматум своєму кавалерові. Але вже після 15 лютого вам захочеться більше свободи в стосунках. Ви усвідомлюєте, що для міцного союзу однієї тільки сексуальної сумісності недостатньо, і шукатимете раніше усього розуміння і турботи. Якщо ваші старання не знайдуть відгуку у партнера, можливі конфлікти або тимчасове охолодження один до одного.

З 21 по 29 лютого. Ваше особисте життя активізується в період з 21 по 26 лютого. Приготуйтеся до інтенсивного спілкування, знайомств, подій, які розвиваються в амурних справах. Взаємодія планет всіляко сприятиме вашій любові. З 25 по 29 лютого — прекрасний час для роботи над гармонізацією в інтимній сфері. Подружнім парам, у яких не існує образ і недомовок, ця декада запам’ятається особливою душевністю.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Тельця

Ви зумієте поєднати великі навантаження на роботі і турботи про дім. Початок лютого — ідеальний час для того, щоб донести до свідомості дітей ідеї про сімейні цінності, передати родові традиції. З 6 по 13 лютого між вами і чоловіком може виникнути суперечка про те, чий вклад у домашні справи вагоміший. Якщо ваш чоловік не випробовує ентузіазму з приводу виконання домашніх обов’язків, то до нього знадобиться гнучкіший підхід. Стреси і непосильні навантаження можуть відбитися на здоров’ї дітей. Вживіть профілактичні заходи, зміцнюйте їх імунітет. У лютому вашому чаду знадобиться моральна підтримка.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Тельця

Лютнева декада пройде для вашого організму досить безхмарно. З 2 по 15 лютого слід проявляти пильність і при щонайменшому погіршенні здоров’я звертатися до ескулапів. У цей період підвищується вірогідність гострих захворювань, необхідно ретельно обстежуватися. Проте хронічні хвороби про себе не нагадуватимуть.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Тельця

У лютому ви зазнаватимете труднощі із працевлаштуванням — таким чином доля відводить від вас можливі неприємності. Після 2 лютого завдяки впливу Венери вам запропонують високооплачувану роботу або вас підвищать на посаді. Після 5 лютого велику матеріальну вигоду принесе співпраця з громадськими організаціями і колективна праця. З 9 по 15 лютого можна підписувати договори, оформляти угоди. Проте не забувайте їх ретельно перевіряти і консультуватися з юристом. Гарні дні для розмови з начальством — 2, 15 і 26 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на лютий 2016 для Тельця

На початку місяця Тельці усіма силами прагнутиме до громадського визнання. Це бажання пошириться і на особисте життя, він рішуче домагатиметься руки своєї коханої. В середині лютому можна трохи покапризувати, Телець із задоволенням побалує вас.

Тонус. Гороскоп на лютий 2016 для Тельця

Телець в прекрасній формі, тому легко здійснить будь-які амбітні плани. З 9 по 11 лютого можливе раптове погіршення здоров’я. Бажано більше рухатися, а на тренуваннях берегти голеностоп.

Фінанси. Гороскоп на лютий 2016 для Тельця

Грошовий потік продовжить наповнюватися за рахунок постійного місця роботи, неофіційного підробітку, банківських відсотків, творчої діяльності. Форс-мажорні обставини можуть привести до матеріальних втрат. Особиста заповзятливість дозволить зірвати куш з 2 по 4 і з 12 по 18 лютого. Проте 9 і 20 лютого можливі великі витрати.

Робота. Гороскоп на лютий 2016 для Тельця

Впродовж усього астрологічного місяця Телець зможе знаходити спільну мову з керівництвом і його визнають та оцінять належним чином. Завдяки креативній дружній атмосфері в колективі робота йтиме на лад і принесе гідні плоди. У лютому тим, хто чекав підвищення, посміхнеться фортуна. З 9 по 12 лютого можливий конфлікт із партнером по бізнесу.

Друзі. Гороскоп на лютий 2016 для Тельця

Заступництво приятеля в службових справах виявиться Тельцю доречним. Часті зустрічі з товаришами можуть вдарити по бюджету. Тельцю пора навчитися говорити «ні» тим, хто плутає його кишеню зі своєю.

Дозвілля. Гороскоп на лютий 2016 для Тельця

З 1 по 7 і з 14 по 18 лютого слід обов’язково приділити час дітям. З 15 по 22 лютого вітається активний відпочинок на природі з друзями.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року :

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *