Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року СтрілецьУ лютому 2016 року рукоділля, вивчення нової прикладної техніки припаде вам до душі. Користуючись відео-майстер-класами, ви самостійно зможете освоїти навички створення ексклюзивних аксесуарів або розпису по склу. З 1 по 9 лютого — період для приємних зустрічей з друзями. З 2 по 7 лютого можливість навести лад у домі або справах порадує вас. З 15 лютого можна планувати візити до батьків. В середині лютого у вас прокинуться кулінарні здібності. Творіть для своїх рідних і близьких різну смакоту. Мрію узяти декілька уроків вокалу пора втілювати в життя.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 1, 6, 9, 13, 24 лютого.
  • Складні дні для Стрільців: 9, 15, 21 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 лютого. Навіть не намагайтеся кокетувати з чоловіками — це принесе вам тільки неприємності. Намагайтеся бути максимально природною, такою яка ви є насправді. Тільки у такому разі у вас вийде відфільтрувати випадкових людей в оточенні і зблизитись з тією людиною, яка надовго увійде до вашого життя. Охочих познайомитися з вами в цей період буде багато, не полінуйтесь навести довідки про залицяльника. Не довіряйте його красивим байкам про себе. З 2 по 4 лютого ваш коханий може зважитись на важливе визнання. У подружньому союзі настане період гармонізації і згоди, проте 5 лютого можливий яскравий спалах ревнощів.

З 11 по 20 лютого. З 13 по 18 лютого під впливом Венери флірт виявиться особливо приємним. Після 15 лютого не без участі рідні відбудеться рокова зустріч. Почуття можуть поглинути надовго. А ось в партнерських стосунках вірогідні невеликі розбіжності на побутовому грунті. З 17 по 19 лютого можливі серйозні конфлікти, намагайтеся не розжарювати обстановку у домі.

З 21 по 29 лютого. Декада буде наповнена любовними переживаннями, пов’язаними як з моментами щастя, так і з розчаруваннями. Не варто закривати своє серце для почуттів, оскільки будь-які складні ситуації — це досвід, який допоможе в майбутньому, адже на помилках вчаться. Вирішальну роль в стосунках зіграють побутові питання: чи є вам де жити, чи сходяться ваші бажання. Після 25 лютого стане трохи легше, виникне душевна єдність.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Стрільця

До домашніх справ підключайте усіх членів сім’ї. Зараз можна переконати дітей, що кожен повинен відповідати у домі за певну ділянку роботи, адже разом її виконувати швидко, весело і цікаво. Так вони зрозуміють, що таке підтримка. Намагайтеся присвятити в лютому більше часу своїм нащадкам. Їм потрібна ваша увага. Чоловік, навпаки, сконцентрується на роботі, тому краще не відволікати його від важливих справ.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Стрільця

У лютому необхідно дотримуватися дієти. З 3 лютого завдяки впливу Юпітера до вас повернуться оптимізм і бадьорість духу. З 12 лютого рекомендовано рухливий спосіб життя, а на роботі — регулярні перерви на гімнастичну п’ятихвилинку. Це допоможе тримати ваш опорно-руховий апарат в тонусі. Також актуально почати цикл дихальних вправ, ароматерапії. З 10 по 12 і з 16 по 19 лютого слід уникати негативного впливу навколишніх, сумнівних зустрічей.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Стрільця

У лютому деякі Стрільці жадатимуть кардинальних змін. Але не поспішаєте з рішенням, можливо, вам просто потрібно відпочити. Зберіться з думками і зважте усі «за і проти» вашої роботи. З 10 по 12 лютого співробітники можуть пліткувати про вас, бажаючи посварити з клієнтами або діловими партнерами. З 11 по 13 лютого сміливо говоріть про надбавку до окладу або про підвищення на посаді.

Гороскоп на лютий 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на лютий 2016 для Стрільця

Увесь період Стрілець перебуватиме в суперечливому настрої. Його потреба в сімейному вогнищі і затишку зросте, в той же час імпульсивність і азарт до подорожей перетворять на справжнього холерика. Втихомирити його вогняну натуру зможе тільки дуже мудра жінка, яка зуміє віртуозно лавірувати між спалахами гніву і нападами пристрасної любові.

Тонус. Гороскоп на лютий 2016 для Стрільця

Зараз Стрільцю важливо стежити за власною вагою. Стрільці частенько розпочинають безконтрольно повніти. Завдання близьких — створити стимул до занять спортом. Слід поберегти зв’язки, особливо в області гомілки.

Фінанси. Гороскоп на лютий 2016 для Стрільця

Громадська діяльність принесе Стрільцю стабільний прибуток в лютому. В середині лютого вигоди можна чекати від читання лекцій, здачі приміщень в оренду. Після 7 лютого прибуток принесе ріелторська діяльність.

Робота. Гороскоп на лютий 2016 для Стрільця

Не варто перевантажувати себе виконанням рутинних обов’язків. Краще зайнятись самоосвітою, оскільки у березні Стрільця чекає великий і цікавий проект. Лютий — саме час налагоджувати робочі контакти, займатися наведенням ладу на робочому місці.

Друзі. Гороскоп на лютий 2016 для Стрільця

У лютому приятелі на роботі зроблять Стрільцю своєчасну підтримку. Під впливом Венери у нього вийде створити приємну атмосферу в колективі. 2 лютого коло його знайомств розшириться.

Дозвілля. Гороскоп на лютий 2016 для Стрільця

Інтернет стане основним інформатором Стрільця. Там він багато чому навчиться, почерпне нові ідеї. У лютому у нього з’явиться інтерес до облаштування будинку, він може наважитися на ремонт.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року:

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *