Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року СкорпіонУ лютому 2016 року ви зможете поспілкуватися з людьми, які мають багатий життєвий досвід. І це, поза сумнівом, збагатить і ваш досвід, і згодиться в спілкуванні. У лютому з’явиться інтерес до регулярних фізичних вправ, тому найвигіднішим стане абонемент в тренажерний зал. Вихід емоціям можна знайти в міських іграх: квестах, мафії. Ви також зможете частіше зустрічатися з друзями для спілкування і приємного проведення дозвілля. У першій половині лютого відпочиньте разом з дітьми, поєднавши приємне з корисним.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 2, 9, 11, 15, 22 лютого.
  • Складні дні для Скорпіонів: 4, 10, 13 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 лютого. Ваше уміння показати себе у вигідному світлі притягне до вас захоплені погляди. Будьте собою, адже саме ця природність найбільш приваблива в Жінці-Скорпіонові. Побачення краще призначати на 5 і 9 лютого. Зверніть увагу на зустрічі 7 лютого, вони можуть бути доленосними.

З 11 по 20 лютого. У сфері кохання вас чекає багато подій і знайомств. З 12 лютого не варто сидіти удома або вести відокремлений спосіб життя, вас чекає багато зустрічей. Серед прихильників обирайте того, з ким відчуваєте психологічний комфорт. З чоловіком взаємопорозуміння налагодиться як при рішенні щоденних побутових і сімейних завдань, так і в інтимній сфері.

З 21 по 29 лютого. Частіше бувайте на людях, і ваша популярність серед протилежної статі зросте. Особливо притягатиме ваша зовнішня неприступність і внутрішня сексапільність. Якщо ви вирішили розлучитися зі своїм залицяльником, краще це зробити 24-26 лютого. 20-24 лютого вам забажається пограти чужими почуттями. Проте направте свій запал в мирне русло — наприклад, в інтимні стосунки. 28 лютого може скластися ситуація, яка зажадає від вас зробити вибір між своїми інтересами і інтересами партнера.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Скорпіона

Домівка стане основним предметом вашої уваги. У лютому ви особливо часто спілкуватиметеся з батьками, залучитеся до родових таємниць. З 2 лютого чоловік стане активніше допомагати вам по будинку. Проте періодично ( з 8 по 12 і з 16 по 19 лютого) він відчуватиме себе непотрібним. Вам доведеться підтримати милого і заспокоїти його уражене чоловіче его. У лютому ваші діточки можуть експериментувати зі шторами, меблями та іншими предметами, тому направте їх бажання творити своїми руками в конструктивне русло. Для дітей це також гарний період навчитися поводитися з кишеньковими грошима, зрозуміти їх ціну. Проте дозвольте їм самим приймати рішення про вкладення, даючи лише ненав’язливі поради.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Скорпіона

Самопочуття вас порадує. Можливі тільки тимчасові послаблення енергетики в період з 5 по 13 лютого. Щоб допомогти організму з цим впоратися, просто остерігайтеся надмірностей в усьому, не перевантажуйте печінку. Сатурн в Скорпіоні посприяє вашій турботі про себе і своєму тілі, проте не варто розпочинати якихось кардинально нових лікувально-профілактичних комплексів.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Скорпіона

Лютий 2016 сприятливий для розсилки резюме, співбесід. Аспект Сонця і Юпітера в лютому допоможе поліпшити взаємовідношення з начальством, можливе підвищення оплати праці. З 1 по 7 лютого, якщо на вашій роботі звільниться місце, яке більше відповідає вашим здібностям, має сенс проявити ініціативу, щоб воно стало вашим. Банківськими днями краще зробити 2-3 лютого. Для вкладення грошей у бізнес це теж гарний час. Невиправдана розтрата, вихід за бюджетні межі будуть характерні для періоду з 7 по 19 лютого. Клімат в трудовому колективі значно потеплішає.

Гороскоп на лютий 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

Скорпіон тільки в лютому стане серйозніше відноситися до вашого зв’язку. Його думки частіше звертатимуться до сімейних цінностей. Знаходячись в цьому життєвому періоді, коли потрібно позбавитися від усього зайвого і залишити усе тільки найважливіше. Скорпіон шукатиме у своїй супутниці мудрість і розуміння.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

Скорпіон витривалий, може швидко відновлюватися. Завзятість і цілеспрямованість дозволять йому планомірно домагатися запланованого. Уміння продовжувати роботу над своїм тілом не дивлячись ні на що —відмінна риса Скорпіона в цей період.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

Місяць актуальний для операцій з нерухомістю, пропозиції надходитимуть загалом від дуже близьких людей і родичів. Підприємництво зможе дати відчутний прибуток з 1 по 3 лютого. Можна робити вкладення, оформляти страхові поліси. Після 12 лютого з’явиться схильність до азарту і ризику.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

У лютому Скорпіон нарешті доб’ється підвищення. Проте у кінці місяця не виключені тертя з керівництвом, може виникнути небезпечна напруженість в стосунках. Йому доведеться частіше брати на себе відповідальність, і це не дасть розслабитися в першій половині лютого. Проте співробітники його підтримають.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

У лютому приятелі будуть частими гостями в будинку Скорпіона, а також помічниками по господарству. Нові знайомства з’являться у сфері фінансів або хобі.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

У Скорпіона може прокинутися тяга до дельтапланеризму, а також до дресерування тварин, тому не дивуйтеся появі вихованця.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року:

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *