Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року РакУвесь вільний час ви проводитимете з коханим або в думках про нього. У лютому 2016 року у вас виникне тяга до прекрасного. і ви із задоволенням відвідаєте балет, оперу або будь-яку іншу театральну постанову. Після 2 лютого вам забажається більше дізнатися про культуру різних країн. Краще всього це робити, спілкуючись з їх носіями. Вирушайте в турне або запросіть до себе гостей із зарубіжжя, тим більше що з 4 по 17 лютого сприятливий період для початку вивчення мов. При виборі розваг для дітей надавайте перевагу іграм з елементом змагання і обов’язковим врученням призів.

  • Сприятливі дні для Рака: 5, 13, 14, 21, 22 лютого.
  • Складні дні для Рака: 6, 11, 17, 25 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Рака

З 1 по 10 лютого. Усю декаду ви перебуватимете в стані легкої закоханості або її передчуття. 4 лютого може гостро нагадати про себе стара неприємна історія. Пробачте себе і усіх учасників тих подій. Незаміжнім взаємодія Венери і місячних вузлів обіцяє в цей період доленосну зустріч. З постійним партнером можливі ситуації, після яких залишиться відчуття психологічного дискомфорту. Вчіться якнайскоріше знаходити вихід емоціям і ні в якому разі не переносьте образи із-за фінансових або господарських питань в інтимну сферу. Це може спровокувати партнера на пошуки щастя в чужих обіймах.

З 11 по 20 лютого. Вас неймовірно притягають епатажні, неординарні особи, але зараз було б помилкою керуватися зовнішнім чинником при виборі партнера. Зірки зіграють з вами злий жарт: ви будете не в змозі об’єктивно міркувати і будете видавати бажане за дійсне. А якщо ви звернете увагу на звичайних чоловіків, один з них якраз і зможе стати надією і опорою і для вас, і для вашої сім’ї.

З 21 по 29 лютого. Меркурій допоможе знайти залицяльника серед співробітників або під час поїздки. Особливо привабливими для вас виявляться освічені, спортивні представники сильної статі або романтики-мандрівники. Рандеву, призначене на період з 25 по 27 лютого, запам’ятається яскравістю почуттів і ніжністю.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Рака

Головною темою цього періоду будуть діти. З молодшими самий час провести виховні бесіди, зараз вони досягнуть мети, а старшим прийшла пора подумати про самостійне життя. Можливо, з вашого боку знадобиться порада, перший поштовх, який допоможе вашим пташенятам стати на крило. У чоловіка настав період інтенсивної роботи, що приведе до збільшення зарплатні або кількості джерел доходу. У нього практично не буде можливості займатися господарськими питаннями. Незважаючи на зайнятість, не минайте випадку побути разом, сходити в кіно, кафе, просто прогулятися містом. Не забувайте, що над будь-якими стосунками потрібно постійно працювати.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Рака

У лютому існує загроза підхопити інфекцію, що відіб’ється на стані вашої шкіри. На початку лютого зловживання нездоровою їжею може позначитися на здоров’ї нирок. Після 5 лютого робота імунної системи налагодиться. 9 і 18 лютого недосипання і нервовий розлад погрожують вашому самопочуттю. Справу налагодять регулярні прогулянки перед сном, спілкування з тваринами, а ще — оптимізм.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Рака

Якщо ви зменшите витрати на розваги, то зможете планомірно повертати кредити. Сонце протегуватиме великим капіталам і підприємництву. Довгождані банківські або страхові виплати можуть вас порадувати саме в лютому. З 1 по 9 лютого є шанс знайти дуже вигідну роботу. У ці самі дні рекомендується облаштовувати кухню, ванну кімнату і купувати побутову техніку. У лютому намагайтеся відмовитися від далеких відряджень: нічого, окрім клопоту і проблем, вони не принесуть.

Гороскоп на лютий 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на лютий 2016 для Рака

Почуття зараз грають в життя Рака головну роль. Єдиною серйозною прикрістю для Рака може стати дисгармонія в інтимній сфері, неспівпадання настроїв і бажань. Його коханій слід навчитися тактичніше виражати свої погляди і шукати компроміси.

Тонус. Гороскоп на лютий 2016 для Рака

У лютневу декаду є загроза вірусного захворювання. Також велика вірогідність потягнути зв’язки. У лютому Раку слід відвідати окуліста. Впродовж усього періоду будуть корисні вправи на розвиток гнучкості хребта.

Фінанси. Гороскоп на лютий 2016 для Рака

На початку зодіакального місяця Рак добьється пільг в оподаткуванні. Головне — не витрачати бездумно усе заощаджене. У лютому не варто поспішати з розвитком імпортно-експортних відношень.Форсування подій приведе до надвитрат. Будуть винагороджені заповзятливість і обачність.

Робота. Гороскоп на лютий 2016 для Рака

Взаємодія Сонця і Юпітера в першу декаду лютого посприяє амбітним планам і справам. У лютому мають відбутися вигідні відрядження. Також цього місяця успіх чекає тих, хто займається наукою.

Друзі. Гороскоп на лютий 2016 для Рака

На початку лютого однодумці допоможуть Раку в кар’єрному зростанні, підстрахують на робочому місці. Але розслаблятися рано, тому що вже в середині місяця хтось із приятелів не лише підведе його, а й приховає це ускладнивши ситуацію.

Дозвілля. Гороскоп на лютий 2016 для Рака

Головне — в усьому дотримуватися помірності. Будь-які ризиковані затії варто утілювати в життя тільки з надійною страховкою і з досвідченими людьми. Можна разом з коханою відправитися в теплі заморські краї. З 7 по 16 лютого гарною розрядкою буде відвідування тиру.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року:

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *