Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року ЛевЗірки радять частіше проводити час з коханим. У лютого 2016 року віддавайте перевагу спілкуванню з давніми друзями, а також втілюйте в життя давно заплановані види дозвілля. Можливо, ви вже роками обіцяєте приятельці зробити їй візит, але все не знаходиться для цього часу. Лютнева декада дуже плідна і для занять з дітьми, різного роду спільних культурних програм. З 1 по 10 лютого бальзамом на душу стане залучення до прекрасного. Можна побалувати себе консультацією у індивідуального фітнес-інструктора, пройти декілька сеансів в салоні краси. Днями приємної самоти і самоаналізу стануть 5, 6, 18 лютого.

  • Сприятливі дні для Левів: 1, 10, 15, 25 лютого.
  • Складні дні для Левів: 7, 13, 20, 27 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Лева

З 1 по 10 лютого. Щасливу взаємодію планет принесе у ваше життя любов, яскраві, дуже бурхливі почуття. Вірогідність зустріти залицяльника значно підвищується в місцях пов’язаних з мистецтвом. Також в цій декаді є вірогідність почути заповітні слова визнання з врученням вам обручки. Для постійних пар період з 1 по 5 лютого може стати випробуванням на міцність вашого союзу, коли кожен тягнутиме ковдру на себе. Проте справжнє почуття усе переможе.

З 11 по 20 лютого. Венера обіцяє сприятливий період для любові. Нові пари утворюватимуться на основі щирих почуттів, спільності поглядів, взаємопорозуміння. Проте обговорити вдвох, як ви уявляєте собі свою майбутню сім’ю, як батьки віднесуться до вашого партнерства, слідувало б раніше. Зараз просто насолоджуйтеся. Декада загалом сприяє щасливим зустрічам, перспективним знайомствам, налагодженню стосунків, які похитнулися. Побутові питання можуть стати яблуком розбрату з 11 по 13 лютого. 14 лютого побоюйтеся нещирості в стосунках.

З 21 по 29 лютого. Ваш вибір партнера може стати причиною конфлікту з батьками, особливо з 21 по 24 лютого, проте на силу ваших почуттів до коханого це не вплине. Нові знайомства, які виникнуть під впливом сексуального тяжіння, спалахнуть яскраво, але потенціалу до триваліших стосунків мати не будуть. Тому, якщо ви вже готові до створення сім’ї, то створюйте її. Партнерство, яке було під загрозою розриву, з 24 по 26 лютого може «зклеїтись» з міркувань практичності.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Лева

Ви чудесно впораєтеся з господарськими завданнями, але з 3 по 10 лютого не варто до цього притягати чоловіка. Добре, що ви його любите таким, яким він є. У будь-яких спорах головне — не переходьте на особистості, а використайте аргументи. Крім того, зараз вашому чоловікові необхідно проявляти активність і ділову хватку. Намагайтеся по максимуму скористатися його грайливим настроєм 4, 7,16 лютого. Ритм життя дітей буде інтенсивним: багато спілкування, поїздок, нової інформації і знайомств.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Лева

Самопочуття загалом вас порадує, серйозних хвороб планети для вас не мають. 4-5 лютого слід приділити більше уваги своєму настрою, будьте оптимістом і мрійником. Проте в деякі дні, а саме 2, 7-8, 11-12 лютого, можливе послаблення енергетики. Добре зробити масаж і регулярно вживати трав’яні настої.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Лева

З 1 по 4 лютого прибуток принесе ділове партнерство. Підйом чекає і причетних до мистецтва людей. Період з 8 по 15 лютого обіцяє бути плідним в плані працевлаштування. На початку лютого вашим батькам може знадобитись невелика фінансова підтримка. Період з 5 по 9 лютого добре підійде для оформлення банківського рахунку або страхового полісу. З 6 по 8 лютого ви можете розраховувати на заступництво начальства. З 10 по 14 лютого сприятливо вкладати гроші в житло і його облаштування, в побутову техніку. Робоча атмосфера буде гармонійною і продуктивною.

Гороскоп на лютий 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Пристрасний і щедрий, Лев буде завидним кавалером. Його природжене благородство зможе повною мірою проявитися, якщо ним не маніпулювати і не критикувати його. Тоді він оточить вас турботою, увагою і закидає подарунками.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Натхнення і жадання любові стануть невичерпними енергетичними джерелами для життєдіяльності Лева. Він зможе зрушити гори для вас, тому важливо перенаправити цю творчу потужність в гармонійне русло.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Варто уважно читати письмові договори. З 3 по 8 лютого окупить себе експортно-імпортний і науковий напрям діяльності. У першій декаді лютого можна вирішувати справи в податковій, банках, вкладати великі суми. 9 і 18 лютого можливі непередбачені фінансові втрати.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Гарний період для проведення переговорів і ефективної співпраці. Лютнева декада і 12 лютого — вдалі дні для працевлаштування. У лютому з’явиться можливість укласти контракт з держструктурами. В середині лютого стануться сприятливі зрушення в сімейному бізнесі. 11 лютого вірогідний неприємний сюрприз на роботі.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Лютий пройде у взаємодії з кращим другом. У першій половині лютого можливі суперечки з деякими однодумцями. Неумисна дезінформація може виходити від друга 8 і 18 лютого.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Якщо ви не візьмете ініціативу у свої руки, увесь вільний час Лева може бути присвячене комп’ютерним іграм або квестам. Йому цікаве пізнавальне спілкування, поїздки в невідому далечінь, читання.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року:

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *