Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року КозорігУ лютому 2016 року спокій і відпочинок вам тільки снитимуться. Хіба що ви працюєте в турагентстві і можете собі дозволити за службовим обов’язком відвідати південні країни і купатися в морі, поки оформлюються документи ваших клієнтів. Остання декада лютого сприятлива для відвідування салонів краси. Рекомендується в ці дні на якому-небудь майстер-класі навчитися робити щось цікаве своїми руками.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 7, 9, 12, 26 лютого.
  • Складні дні для Козорогів: 3, 8, 16 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Козорога

З 1 по 10 лютого. 1 лютого ваша сексуальна енергія битиме через край. Добре, якщо поряд з вами коханий, якщо ж навколо одні незнайомці, то менше кокетуйте. 2-3 лютого приділіть більше уваги вашому партнерові — йому як ніколи потрібна ваша підтримка. 4-8 лютого намагайтеся контролювати свої емоції, інакше ризикуєте посваритися з коханим. Спільні походи у гості можуть закінчитися нападами ревнощів. Намагайтеся не провокувати свого супутника і не створювати двозначних ситуацій. 9-10 лютого тим, хто бажає зберегти стосунки, краще триматися на відстані від родичів партнера. Ідеальний варіант — поїхати удвох на якийсь час чимдалі.

З 11 по 20 лютого. З 11 по 17 лютого у вас може статися радісна подія: або коханий запропонує вам руку і серце, або відбудеться знайомство з молодою людиною. Якщо ви самотні, то будьте активні в ці дні, відвідуйте різні заходи. інакше долю не зустрінете. У сімейних парах запанує любов. Після 12 лютого матеріальна сторона стосунків буде дуже важлива для вас. Вчіться дотримуватися золотої середини у витратах на розваги і задоволення. З 13 по 15 лютого деяким пані припадуть до смаку таємні побачення.

З 21 по 29 лютого. 21-22 лютого ви станете неймовірно привабливими для протилежної статі. Ви випромінюватимете жіночність. 23-24 лютого гострою темою для вас стане квартирне питання. Не розжарюйте обстановку, не провокуйте сварки. З 25 по 27 лютого в дружнє спілкування може вплестися флірт. 28-29 лютого усе залежатиме від вас: повернути стосунки в любовне русло або залишити усе як є і далі приятелювати.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Козорога

У цьому зодіакальному місяці тема заробітків виявиться актуальною для вас і вашої сім’ї. Чоловікові важливо усі операції проводити і оформляти офіційно, щоб у державних служб не було приводу особливо звертати увагу на його справи. У лютому активну участь у вирішенні грошових питань візьмуть батьки. Можливе придбання нерухомості, меблів і килимів, оформлення дарчих. У лютому плануйте зміну місця проживання, робіть ремонт. Дітей також не обійде стороною матеріальна тема. Не варто їм довіряти великі суми, оскільки ваші заощадження можуть піти не за призначенням. Пояснюйте підростаючому поколінню, що не усе в житті вирішується за допомогою грошей. У партнерстві, дружбі і товаристві важливі передусім людські якості: чесність, порядність. надійність.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Козорога

Цього місяця дотримуйтесь загальноприйнятих правил гігієни, здорового харчування, не забувайте про народні методи лікування. У перший тиждень лютого може виникнути погіршення здоров’я із-за напруженого графіку робіт. Побережіть горло. Можливе порушення обміну речовин, додайте у свій раціон морепродукти. З 15 лютого посилиться нервозність, тривожність. На цьому фоні можуть з’явитися слабкість, погіршення здоров’я. Впоратися із занепокоєнням допоможуть фізичні навантаження, прогулянки.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Козорога

З 1 по 6 лютого втручання чоловіка може бути корисним для кар’єри. Лютий — вдалий час для викладання, організації виступів, ігри на курсах валют, торгівлі побутовою технікою. 3-4 лютого оренда принесе значний прибуток, добре купувати аудіо- і відеоапаратуру. 9-10 лютого можна купувати картини і антикварні речі.

Гороскоп на лютий 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на лютий 2016 для Козорога

У цей період Козоріг усі свої сили сконцентрує на кар’єрних справах. Матеріальна сфера також для нього зараз неймовірно важлива. А на особисте життя часу практично не залишиться. Від коханої Козорігу знадобиться підтримка і увага. Створіть йому комфортні умови життя, і він обов’язково вам віддячить.

Тонус. Гороскоп на лютий 2016 для Козорога

Із-за щільного графіку роботи Козоріг періодично може відчувати втому. Рекомендується відвідувати басейн. 10-11, 17-18 лютого можуть дати про себе знати хронічні захворювання. Головне, щоб Козоріг умів дивитись на будь-які проблеми із здоров’ям з долею позитиву.

Фінанси. Гороскоп на лютий 2016 для Козорога

У лютому вигідно займатися видавничою діяльністю, організовувати і брати участь в різного роду змаганнях. вирушати за закупівлями за кордон. З 1 по 4 лютого добре підписувати контракти з держустановами, розпочати спільні проекти, проводити юридичні консультації.

Робота. Гороскоп на лютий 2016 для Козорога

У лютому у Козоріга з’явиться можливість поліпшити умови праці. Цього місяця він може ризикнути організувати власну справу. Такий крок цілком виправданий. Головне — не здаватися при перших же труднощах.

Друзі. Гороскоп на лютий 2016 для Козорога

У цей період Козоріг як ніколи потребує підтримки приятелів. Цілком можливо, що вони вирішать відкрити спільний бізнес або поїхати разом за кордон. Не опирайтесь його бажанню.

Дозвілля. Гороскоп на лютий 2016 для Козорога

У лютому віддушиною можуть стати експерименти в кулінарії, які приносять задоволення і йому, і тим, хто поруч. Про свої захоплення необхідно розповідати оточенню, оскільки хобі може стати джерелом доходу.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року:

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *