Гороскоп на лютий 2016 року для Овна

Гороскоп на лютий 2016 року для Овна

Гороскоп на лютий 2016 року для ОвнаВпродовж усього лютого 2016 року віддавайте перевагу активному спілкуванню і веселим святам. Кінець лютого буде успішним для збору інформації з хобі фз різних джерел, цей час сприятливий для розширення кругозору і залучення до своїх захоплень друзів. З 6 по 12 лютого можливі травми, від зимових видів спорту і екстремального відпочинку краще відмовитися до 15 лютого. Після 23 лютого музика чинитиме на вас терапевтичну дію.

  • Сприятливі дні для Овнів: 3, 12, 17, 26 лютого.
  • Складні дні для Овнів: 8, 14, 21 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 для Овна

З 1 по 10 лютого. Вплив Урану проявиться в тому, що в любовних стосунках для вас передусім будуть важливі дружня підтримка, загальні інтереси і погляди на життя. 1 лютого Венера нагородить вас особливою чуттєвістю, а з 6 лютого головною планетою для вас стане Сонце. Уміння досягати взаєморозуміння з обранцем з будь-яких питань, а також обопільна жадоба до пригод і подорожей значно зблизять вас з 2 по 9 лютого. Усю декаду, а особливо 5 лютого, ви будете королевою флірту, що принесе нові знайомства.

З 11 по 20 лютого. З 11 по 16 лютого ваш сексуальний потенціал розкриється в повну силу. Стримуючи свої еротичні бажання, ви ризикуєте зіпсувати настрій і відчуття повноти життя передусім собі. У період з 15 по 18 лютого вірогідна доленосна зустріч з неабиякою людиною. Для тих, хто зараз подумує про зміну свого сімейного статусу, 17 лютого — відповідний день для ухвалення остаточного рішення.

З 21 по 29 лютого. 21-22 лютого доля підкине вам з коханим випробування. Нежиттєздатні стосунки чекає крах. У кінці лютого для вас посилиться потреба в романтиці, ви гостро матимете потребу і в серенадах під вікном, і у будь-яких інших зовнішніх проявах почуттів. Але намагайтеся в цей період уникати випадкових знайомств, оскільки велика вірогідність зіткнутися з людиною схильною до авантюр. З 24 по 27 лютого ваша сексуальна розкріпаченість дозволить отримати максимум задоволення від спілкування зі своєю другою половинкою.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 для Овна

Багато часу займуть походи у гості, зустрічі, спілкування з друзями сім’ї, подругами і здійснення спільних планів. У лютому ваш благовірний охоче допомагатиме вам по будинку і робитиме господарські покупки. Творче відношення до життя дозволить вашому чоловікові реалізувати професійні спрямування, а також порозумітися з молодшим поколінням сім’ї. Діти активно спілкуватимуться з однолітками, не виключені романтичні переживання. У першій половині періоду вони із задоволенням займуться яким-небудь незвичним видом діяльності. Краще, якщо ви самі поміркуєте про дитяче дозвілля так, щоб воно обов’язково включало яскраві враження. Таким чином, ви поліпшите стосунки з нащадками і зможете запобігти їх можливим витівкам.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 для Овна

У лютневу декаду ви будете бадьорі і повні сил. Після 4 лютого можуть нагадати про себе хронічні хвороби. Особливо гостро це відчують чутливі і недовірливі люди. Було б непогано на цей час придбати путівку в санаторій або профілакторій. Найефективнішим способом підтримати гарне самопочуття виявиться емоційна корекція, а також терапія із застосуванням води, морської солі, музики. У лютому дуже важливо не економити час на сні, щоб організм міг повністю відновитися.

Гороскоп роботи і грошей на лютий 2016 для Овна

З 1 по 11 лютого можна влаштовуватися на роботу. 5 лютого начальник буде не в дусі, тому не варто спокушати долю. З 12 лютого підвищується вірогідність несподіваного фінансового успіху. З 15 по 25 лютого, щоб уникнути інтриг, намагайтеся менше спілкуватися із співробітниками і уважно стежити за тим, що ви говорите. 26 лютого вирушайте з подругами по магазинах.

Гороскоп на лютий 2016 Овен чоловік

Любов. Гороскоп на лютий 2016 для Овнів

Овни-чоловіки вважатимуть за краще, щоб стосунки не заважали їх особистій свободі. З 6 по 14 лютого навіть не намагайтеся заарканити його. Це стосується і подружніх стосунків. З 18 по 23 лютого залиште коханого в спокої. Дозвольте йому поспілкуватися з однодумцями і повитати в хмарах. Це послужить найкращим свідоцтвом вашої поваги до милого.

Тонус. Гороскоп на лютий 2016 для Овнів

Для Овнів важливо зменшити кількість стресс-факторов і частіше бувати на природі. У лютому можуть виникнути проблеми з шлунково-кишковим трактом. Бажано дотримуватися режиму харчування. Басейн і здоровий сон допоможуть Овну підтримувати організм в хорошій формі.

Фінанси. Гороскоп на лютий 2016 для Овнів

6 лютого, покладаючись виключно на інтуїцію, Овен зможе значно поліпшити свій добробут. Проте 11 лютого під час шопінгу йому слід зважувати усі «за і проти»: можливі невиправдані витрати.

Робота. Гороскоп на лютий 2016 для Овнів

Астрологічний період сприятливий для початку індивідуальної діяльності. У лютому успіх чекає тих Овнів, які займаються творчою, музичною діяльністю, а також зайняті в кіноіндустрії. У інших є небезпека потрапити під скорочення.

Друзі. Гороскоп на лютий 2016 для Овнів

Спілкування буде інтенсивним і різноплановим. У лютому Овен віддасть перевагу шумним компаніям. У когось із друзів чоловіка можуть виникнути серйозні фінансові проблеми, знадобиться його допомога.

Дозвілля. Гороскоп на лютий 2016 для Овнів

Овнами оволодіє азарт, що може проявитися самим несподіваним чином: самозабутніми комп’ютерними іграми або безглуздою суперечкою, в результаті якої він кардинально поміняє свій імідж. Важливо, щоб поряд з ним постійно був хтось тверезомислячий.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року :

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року для Овна

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *