Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року ДіваУ лютому 2016 року вгамовуйте свій інформаційний голод, занурюйтеся у Всесвітню павутину і в спілкування, відновіть забуті зв’язки хоч би по телефону. На турботу про ваших вихованців у вас не буде часу і настрою, тому передоручіть цей клопіт своїм близьким. Лютий варто присвятити походам по галереях, концертних залах, бутиках, жіночих салонах. Для ефектного виходу у світ найбільш вдалий період — з 9 по 14 лютого. Для вигідних і практичних покупок — з 15 по 17 лютого.

  • Сприятливі дні для Дів: 2, 12, 17, 21, 26 лютого.
  • Складні дні для Дів: 7, 14, 18, 29 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Діви

З 1 по 10 лютого. Романтизм, кокетування і приємні зустрічі наповнять ваше життя. Вам, проте, потрібно навчитися виражати свої почуття відкритіше та емоційніше, щоб вони були зрозуміліші предмету зітхання, оскільки не завжди знайдуться наполегливі лицарі готові на штурм неприступної фортеці. Пропозиції руки і серця найлогічніше чекати 3 лютого. Знакова зустріч відбудеться 7 лютого. Серйозне рішення відносно партнерства краще приймати 10 лютого.

З 11 по 20 лютого. З 12 лютого завдяки Марсу градус пристрасті в сердечних справах значно підвищиться. Дуже важливо виплескувати цю потужну енергію не в побуті. а в інтимній сфері, в ніжності і увазі один до одного. З 15 лютого прагнення узаконити ваші стосунки з коханим опановуватиме вас усе більше. Чим швидше ви приймите рішення, тим краще, оскільки з часом наростатимуть сумніви або виникнуть перешкоди. 17 лютого висока вірогідність вступити в таємний романтичний зв’язок.

З 21 по 29 лютого. Ви бажаєте любити і бути коханою, і обставини навколо вас складатимуться відповідним чином. Зустрічі, що запам’ятовуються, очікуються 22 і 26 лютого. Якщо ви здолаєте усі перешкоди на шляху до вівтаря, то набудете не лише любові, а й потенціалу багатої сім’ї, оскільки чоловік може відбутися як успішний бізнесмен. Дуже часто найважливіші речі в нашому житті потрібно вистраждати. Будьте обережні: сімейні сварки 23 лютого можуть зачепити родичів.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Діви

До середини лютого справи по господарству йтимуть на лад, але з 7 по 12 лютого можуть спалахувати конфлікти з благовірним і старшими родичами. Періодом найбільшого душевного розуміння з чоловіком стане лютнева декада. Можливо, чоловік знайде додаткові джерела доходу. У лютому заохочуйте участь дітей в громадському житті і залучення їх до колективної діяльності. Допоможіть їм навчитися розбиратися в людях і просто будьте поруч.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Діви

Лютий надихне вас серйозно зайнятися лікувально-профілактичними заходами. Знову з’явиться інтерес до інформації про здоровий спосіб життя і можливість використати її на практиці. Ці зусилля окупляться сторицею. Увагу слід приділити серцево-судинній системі, мікрофлорі кишковика, нервовій системі. Вітаються заняття на велотренажерах. Не перешкодить пройти хоч би мінімальний курс масажу.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Діви

У лютому пройдіть курси підвищення кваліфікації. Присвятіть час активному пошуку гарної роботи. Максимально досягти успіху в цьому вийде з 3 по 9 лютого. Чоловік зможе зробити вам підтримку в кар’єрному сходженні. А ще цього місяця з’явиться можливість придбати предмети побутового ужитку, техніку для будинку. З 9 по 13 лютого в магазини краще не ходити, щоб не витрачати гроші даремно. Можна брати невеликі кредити.

Гороскоп на лютий 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на лютий 2016 для Діви

Постійна зайнятість і роздуми про роботу декілька понизять любовний запал Дів. Проте в лютому він оцінить увагу і турботу. Варто справлятися про його самопочуття і надавати активну допомогу в турботі про здоров’я.

Тонус. Гороскоп на лютий 2016 для Діви

Регулярні фізичні навантаження, нормалізація режиму дня і харчування дуже добре відіб’ються на життєвому тонусі Діви. Нервово-емоційні перевантаження на роботі зажадають виходу емоцій поза стінами офісу. Рекомендуються прогулянки на повітрі, заняття в тренажерному залі.

Фінанси. Гороскоп на лютий 2016 для Діви

З 1 по 8 лютого бюджет Діви стабільно поповнюватиметься, з’явиться можливість вкладати гроші у близьких і поїздки. З лютого потрібно уважніше враховувати умови контрактів, можливо, їх вигода значно перебільшена.

Робота. Гороскоп на лютий 2016 для Діви

Завантаження на роботі допоможе в реалізації кар’єрних амбіцій. Конфліктні ситуації із співробітниками або підлеглими можуть виникати в період з 1 по 9 лютого. У другій декаді лютого можна знайти гарну, перспективну роботу.

Друзі. Гороскоп на лютий 2016 для Діви

У лютому Діва сфокусується на співпраці з кращим другом або діловим партнером заради серйозних фінансових інтересів. Під час святкових заходів можна завести нові знайомства. Для зустрічей з однодумцями підходять 4, 11-12, 25 лютого.

Дозвілля. Гороскоп на лютий 2016 для Діви

Усі способи для пізнання світу гарні. Середина лютого надихне Діву захопитися перегонами або технікою (ремонтом, зборкою). Цей настрій дуже підійде для натхненного зимового чищення присадибної ділянки. У спокійні сімейні вечори актуальні настільні ігри.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року:

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *