Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2016 року БлизнюкиЛютий 2016 року — чарівний час, коли збудеться будь-яка ваша мрія. Ви можете дозволити собі в цей час трішки більше, ніж завжди, тільки 8 лютого будьте помірні в їжі. Увесь лютий підходить для подорожей, але вирушати в далекі поїздки краще з 12 по 18 лютого. Сприятлива взаємодія планет в першій декаді лютого дозволить вам розкрити свій творчий потенціал, а також, душа в душу провести ці дні з вашою другою половинкою. З 21 по 29 лютого вірогідні збої в роботі організму можуть зіпсувати дозвілля, на ці дні бажано не планувати нічого грандіозного. А краще всього розслабитися і відпочити вийде вдома.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 3, 12, 17, 26 лютого.
  • Складні дні для Близнюків: 8, 14, 21 лютого.

Гороскоп на лютий 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на лютий 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 лютого. У період з 2 по 10 лютого у подружніх пар є шанс відправитися в подорож, де можна буде вдосталь поспілкуватися і насолодитися зміною обстановки. Юпітер допоможе глибше осягнути природу партнерських стосунків. Практикуйте періодично такі спільні поїздки, вони значно зміцнять ваш шлюб. 7 лютого не фантазуйте. Намагайтеся бути об’єктивним і до обранця, і до подій. 8 лютого вас чекає зустріч, яка не залишить вас байдужим.

З 11 по 20 лютого. Почуття зажадають нового сплеску. Вас притягатимуть шумні компанії, свята, місця скупчення народу. Любов з першого погляду наздожене вас 16-17 лютого, а завдяки взаємодії Венери це почуття перейде в міцний шлюб. Зживайте в собі власницькі замашки, не ревнуйте самі і не заохочуйте коханого. Вас повинні об’єднувати загальні інтереси. Одним словом, ваша половинка — це той, з ким ви маєте спільні погляди.

З 21 по 29 лютого. Вплив Сатурну проявиться в поганому самопочутті вашого партнера. Спроба змусити його відправитися з вами під вінець виявиться безуспішною, тому любителям красивих церемоній краще відкласти вирішення цього питання. Період з 23 по 28 лютого запам’ятається чуттєвістю і яскравими інтимними переживаннями.

Сімейний гороскоп на лютий 2016 року для Близнюків

Для тих, хто планував переїзд, обставини складуться якнайкраще з 1 по 11 лютого. У лютому займіться оформленням документів, пов’язаних з житлом: приватизацією, субсидією. 11-12 лютого присвятіть батькам, їм потрібні і ваша допомога, і ваша увага. З 11 по 13 лютого — вдалі дні для початку ремонту або генерального прибирання. Заохочуйте творчі пориви дітей, прийміть участь в їх розвагах, розігруйте з ними різні сценки для домашнього театру або змайструйте що-небудь разом. Відрядження, тренінги, підвищення кваліфікації займуть увесь час вашого чоловіка, так що сімейний клопіт ляже на ваші плечі.

Гороскоп здоров’я на лютий 2016 року для Близнюків

Увесь астрологічний період сприятливий для оздоровлення і зміцнення вашого організму. З 10 по 13 лютого можливе раптове загострення хронічної хвороби. Вегетативно-судинна дистонія і проблеми з серцем дадуть про себе знати 5 і з 13 по 15 лютого. Впродовж цього зодіакального місяця дуже ефективними будуть будь-які процедури по очищенню і живленню шкіри обличчя. Під впливом Хірона ваш організм добре реагуватиме на лікування гомеопатичними препаратами.

Гороскоп: робота і гроші на лютий 2016 року для Близнюків

У лютому хтось із знайомих зробить вам матеріальну підтримку. З 4 по 13 лютого халатність у виконанні своїх робочих обов’язків не пройде безкарно. Для важливої розмови з керівництвом краще обрати 13, 18, 26 лютого. Атмосфера в колективі буде творчою, а робота— дуже продуктивною. Разом ви зможете ефективно, конструктивно і злагоджено вирішувати будь-які службові питання. Найрозумніше використання грошей зараз — відкласти їх на свою справу або на її розширення.

Гороскоп на лютий 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Зараз Близнюки схильні ідеалізувати свої почуття і ваші стосунки, що зробить побачення особливо піднесеними і романтичними. Вам слід пам’ятати, що Близнюки завжди, а зараз особливо, люблять вухами.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Нестабільне на початку лютого самопочуття вже в середині місяця повністю відновиться. Близнюкам варто попрацювати над зміцненням опорно-рухового апарату. Саме час відправитися в спортзал і, розробивши з особистим тренером програму занять, взятися за вправи.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Лютий порадує разовим грошовим надходженням. Керівників чекають вкладення в розширення бізнесу. Ті, хто працює в підпорядкуванні, чекає матеріальна винагорода. Можливі непередбачені фінансові втрати із-за форсмажорних обставин або із-за візиту представників перевіряючих органів.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Для працевлаштування слід обирати період з 10 по 18 лютого. Вміння вести переговори і дотримуватися єдиної лінії поведінки дозволить Близнюкам просунутися кар’єрними сходами.Дотримання інструкцій і виконання своїх обов’язків допоможуть уникнути неприємних звинувачень.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Товариськість дозволить значно розширити коло спілкування. Цьому сприятимуть далекі поїздки, співпраця з іноземними партнерами. Після 2 лютого приятельські зв’язки допоможуть у вирішенні службових питань.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

У всіх справах керуйтеся жаданням пізнання. 6 лютого — відповідний день для парубочого вечора. В середині лютого у Близнюків виявляться завдатки інженера-конструктора.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на лютий 2016 року:

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Лев

Гороскоп на лютий 2016 року Діва

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Козоріг

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *