Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року ВодолійДжерелом приємних емоцій в листопаді 2016 року стануть ваші досягнення, уміння себе презентувати. З 6 по 11 листопада виникне потреба в гармонізуючій силі мистецтва. З 18 листопада по 23 листопада — час для спілкування з кращою подругою і шопінгу. З 16 листопада можна частіше організовувати вузькі сімейні посиденьки.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 5, 9, 18, 27 листопада.
  • Складні дні для Водоліїв: 7, 14, 21 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Водолія

З 1 по 10 листопада. Спрямуйте свої основні зусилля на досягнення важливих життєвих цілей. Але, незважаючи на значну захопленість своєю професією, душа знайде час для глибоких почуттів. Деякі аспекти вашого амурного життя переживуть перегляд, корекцію. Декада актуальна для серйозного обговорення з коханим спільного майбутнього. Плідний період для підготовки до весільних урочистостей, особливо для планування і повторної перевірки. З 8 по 10 листопада нові знайомства можуть перейти в міцний союз.

З 11 по 20 листопада. Сприяння серйозним стосункам продовжиться. Легше спільними зусиллями зміцнюватиме партнерство, сім’ю, простіше відрізнити надійного, перспективного кавалера від пустобреха. Проте відсутність взаємної довіри може перейти в напади ревнощів. Після 15 листопада підвищується вірогідність службового роману.

З 21 по 30 листопада. Щасливі тенденції для особистих стосунків збережуться. Можливості пофліртувати і обзавестися новими кавалерами розширяться. Ваш погляд стане менш серйозним, але легшим. Можлива симпатія до товариша по службі, але робочим обов’язкам це не завадить. З 23 по 26 листопада ви можете потрапити в подвійні ситуації.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Водолія

Буде більше спілкування сім’ями, спільних справ з кумами і друзями сім’ї. Вирішувати домашні проблеми краще вийде з 5 листопада. З 13 по 20 листопада вам доведеться поєднувати професійну реалізацію з турботами про близьких. Одночасно можуть загостритися протиріччя з рідними. Ваша друга половинка буде активно залучена в сімейні справи як дією, ідеями, так і спонсорською допомогою. Дітям потрібні методичні заходи по зміцненню здоров’я: тренування, режим дня, правильне харчування.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Водолія

Організм матиме сильний потенціал до оздоровлення, але знадобиться ще і ваше сприяння. Схильність до стресів, недовірливість зажадають повноцінного сну. Важливо потурбуватися про зміцнення кісткової системи і особливо — хребта. Періодом загострення для них стануть дні з 1 по 12 листопада. Особлива увага до самопочуття знадобиться з 7 по 15 листопада.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Водолія

Період дуже сприятливий для того, щоб реалізувати себе в професії. Час перед і після затьмарення з 8 по 20 листопада допоможе розставити життєві цілі в порядку пріоритетності. У листопаді краще робити кроки, спрямовані на підвищення доходів. Взаємовідносини з керівництвом будуть стабільними.

Гороскоп на листопад 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Водолія

Успіхи в діяльності надихнуть Водолія відкрити свою душу почуттям. Водолій буде налаштований як ніколи серйозно. Волелюбний Водолій цілком може зайнятися підготовкою до укладення шлюбу, а вже одружений активно зміцнюватиме ці узи.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Водолія

Внутрішнє перенапруження досягне свого апогею. Водолію буде складно самому компенсувати ці енергетичні втрати, тому знадобиться любов, розуміння і турбота найближчих людей. З 15 по 21 листопада є небезпека травм.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Водолія

Обставини можуть скластися на користь придбання транспортного засобу. Прибуток принесуть поїздки і безготівкова форма розрахунків, а також підготовлений раніше бізнес-проект. Непередбачений фінансовий прибуток очікується з 7 по 13 листопада. Про підвищення окладу краще потурбуватися з 24 по 30 листопада.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Водолія

Службовий ріст стане пріоритетним напрямом зусиль. Період сприятливий для працевлаштування і поліпшення свого професійного рівня. Водолій повинен показати на що здатний. При бажанні Водолій завжди зможе порозумітися з керівництвом. Марс допоможе в реєстрації власної справи.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Водолія

Багато спілкування буде пов’язано з професією або фінансовими питаннями. До 5 листопада приятельське спілкування розвиватиметься, тільки якщо товариші самі прийдуть до нього у гості з усім необхідним для теплої бесіди. У листопаді друзі допоможуть добитися Водолію поставленої мети, зроблять протекцію.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Водолія

Вітаються незвичні і екстремальні види відпочинку — це допоможе здригнутися і насититися багатими ідеями.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *