Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року ТерезиПриємною розрядкою в листопаді 2016 року стануть кулінарні експерименти. Вирушайте з подружками по магазинах. З коханим можна відвідати творчі вечори, суші-ресторани. З дітьми можна з 4 по 12 листопада зробити рейд по вишуканих шоколадницях, затишних бістро. З 15 листопада все частіше забажається проводити час у сімейному колі.

  • Сприятливі дні для Терезів: 2, 7, 11, 16, 28 листопада.
  • Складні дні для Терезів: 1, 13, 15, 21 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Терезів

З 1 по 10 листопада. Ви займатиметься питаннями заробітку, розвитком своїх талантів і майстерності. Це сильно відверне вас від пошуку нових знайомств. Розчарування в чергових романтичних стосунках під тиском фінансових і життєвих обставин можуть досягти межі на початку листопада. Навіть сталі партнерські стосунки можуть піддатися перевірці побутом і рутиною. Проте у вас буде можливість гармонізувати ситуацію спільними зусиллями.

З 11 по 20 листопада. Завдяки гармонійним аспектам Марса в сфері кохання з’являться можливості поліпшити становище. З 13 по 18 листопада буде зближення з партнером. Проте 6 листопада — небезпечний день, коли холодність, байдужість і черствість в стосунках можуть привести до їх розриву. Проте з 18 по 20 листопада велика вірогідність приємної зустрічі з чоловіком, зв’язок з якою ви вважатимете за краще тримати в таємниці.

З 21 по 30 листопада. Ви справлятимете відмінне враження. До шлюбних пропозицій цього періоду слід відноситись з долею здорового скепсису. Ви або ваш обранець можете виходити не лише з почуттів, а й з розрахунку, вигоди. Для створення атмосфери душевності в майбутній сім’ї це стоятиме на заваді, але якщо ви не маєте ілюзій і спочатку розглядаєте сімейне партнерство як діловий проект, то можете ризикнути. З 23 по 26 листопада велика вірогідність розчарування в обранцеві. 30 листопада ви можете закохатися з першого погляду.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Терезів

У вирішенні домашніх питань усе даватиметься легко, і багато що встигнете. При цьому ви не завжди зможете домовитися з чоловіком. Він буде захоплений професійними успіхами. Ви зможете поліпшити відносини завдяки вашому тонкому смаку, жіночому умінню згладжувати гострі кути і за рахунок нових придбань: меблів, техніки, декору. Батьки знайдуть спосіб вас здивувати. У дітей сприятливий період для вибору професії.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Терезів

Загалом, ваше самопочуття буде гарним. У листопаді ще можливий відгомін минулих хвороб, але курс на оздоровлення і зміцнення організму буде незмінним. З 4 по 9 листопада нервова система добре відгукнеться на розвантаження, піші прогулянки. Варто продовжувати вітамінізацію і зміцнення імунітету. Особливо вдалі дні для цього — з 1 по 5 і з 15 по 22 листопада. З 9 по 16 листопада — сприятливий період для оздоровчих курсів.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Терезів

Листопад порадує несподіваною фінансовою допомогою або преміальними. Можуть поступати ненав’язливі пропозиції про підробіток. Очікуються покупки у будинок, вигідні пропозиції по роботі завдяки позитивному впливу аспектів планет. З 7 по 17 листопада у вас з’являться покровителі.

Гороскоп на листопад 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Терезам забажається романтики, зустрічей при свічках, таємних побачень. Для спільних виходів краще обрати період з 4 листопада по 14 листопада, а з 15 листопада Терезам будуть більше до душі затишні домашні вечори.

Тонус. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Терези почуватимуть себе чудово, зможуть реалізовувати свої проекти, тихо і невимушено домагтися запланованого. Фізична активність допоможе упорядкувати думки і позбавитися від негативу. Плавання послужить загальному зміцненню організму.

Фінанси. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Терези налаштовані на серйозне навантаження по роботі, тому грошова вдача йому гарантована. Вже розпочате розширення своєї справи або кроки по професійному зростанню почнуть приносити дохід. З 7 по 19 листопада він може визначитися з купівлею автомобіля.

Робота. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Зусилля у сфері нерухомості і сімейного бізнесу себе виправдають. У листопаді Терези знайдуть підтримку у товаришів по службі. Пошуки роботи краще здійснювати до середини листопада. У першій половині листопада ділові поїздки виявляться дуже ефективними. З 5 по 19 листопада можливе підвищення по службі.

Друзі. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

З 4 листопада по 17 листопада спілкування з однодумцями послужить гарну службу. Приятелі зможуть надати допомогу в ділових і кар’єрних питаннях. Можливо, відшукаються союзники, яких Терези знайдуть у нетрях Інтернету. З 11 по 22 листопада можна запросити друзів додому.

Дозвілля. Гороскоп на жовтень 2016 для Терезів

Завдяки спілкуванню з дітьми на рівних Терези відчують себе краще. Він може захопитися комп’ютерними іграми-стратегіями. Розслабитися допоможуть також вироби, лагодження домашнього начиння.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *