Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року ТелецьУ листопаді 2016 року зірки рекомендують активний відпочинок в приємній компанії. Культурні заходи, особливо музичні концерти, залишать масу вражень. Це також вдалий час для шліфовки жіночих чар. Якщо вдасться, в листопаді відпочиньте в теплому морі. З 3 по 7 листопада організовуйте розваги з духом змагань, цікаві і вам і дітям.

  • Сприятливі дні для Тельців: 2, 7, 11, 16, 28 листопада.
  • Складні дні для Тельців: 1, 13, 15, 31 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Тельця

З 1 по 10 листопада. Період сприятливий і навіть обов’язковий для роботи над стосунками, зміцненням взаємної довіри. Спільна господарська діяльність і загальне дозвілля полегшать це завдання. З 4 по 8 листопада вам настільки буде потрібен дієвий доказ вірності і постійності партнера, що при його відсутності ви навіть зважитеся на розлучення. Флірт з незнайомцями безперспективний, краще придивіться до давніх друзів. З 6 по 8 листопада є ризик зустрічі з неблагонадійними. нечесними залицяльниками.

З 11 по 20 листопада. 14 листопада обіцяє знакові, доленосні події в партнерських стосунках. Важливо провести цей день в атмосфері сердечної гармонії. Це допоможе нейтралізувати негативні програми у вашій жіночій долі. З 14 по 18 листопада пари із стажем відчують особливе єднання. Відповідні дні для знайомств: 13, 16 і з 19 по 22 листопада. Проте 19 листопада будьте пильні, оскільки можливий навмисний обман — зустріч із шлюбним аферистом.

З 21 по 30 листопада. Уникайте подвійних і вимушених ситуацій і тоді з 23 по 28 листопада незриме заступництво допоможе вам відкрити для себе дивовижні життєві перспективи практично у будь-якому напрямі. Це час закоханості, навіть якщо ще немає об’єкту зітхання. Двозначним днем в стосунках може стати 25 листопада. Для вінчання ідеально підходить 27 листопада, для серйозної розмови і заручин— 30 листопада. Після 29 листопада розбіжності з чоловіком можуть викликати наростання напруженості.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Тельця

Більшість питань ви вирішуватимете всі разом. Проте для чоловіка домашній клопіт стане в тягар. Заохотьте і підтримайте його. У період з 1 по 6 листопада затійте прибирання. Задійте і молодших членів сім’ї, їм зараз потрібне фізичне навантаження. З 5 по 12 листопада велика вірогідність сімейної поїздки до родичів або переїзду, поліпшення житлових умов.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Тельця

Серйозних проблем організм не доставить, але профілактика потрібна. При великих навантаженнях в зоні ризику опиняться вени і зв’язки на ногах. З 4 по 10 листопада бережіть нирки, ендокринну систему, не переохолоджуйте поперек і горло. З 14 по 22 листопада будуть успішними лікувально-профілактичні заходи і санаторні процедури.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Тельця

Справи порадують стабільністю. Плідною стане співпраця. З 1 по 4 листопада доведеться сподіватися тільки на себе. Для просування по службі період складний. До 10 листопада процес працевлаштування теж буде ускладнений. З 13 по 19 листопада можна укладати договори. У ці самі дні серед товаришів по службі можуть з’явитися таємні недоброзичливці.

Гороскоп на листопад 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Тельця

Теллець покаже себе енергійним, ніжним і тактовним. Його побачення і подарунки зачарують вас. Він буде зацікавлений в гармонії вашого союзу на усіх рівнях. Для нього важлива міра вашого комфорту, без взаємних зусиль стосунки забуксують і зав’язнуть.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Тельця

Найбільше вашого Тельця надихнуть незвичайні хвилювання. нові проекти, романтика. Спочатку мовчазний, зосереджений на своєму, після 5 листопада він активніше проявлятиме себе. З 12 по 20 листопада нечесність і закулісні інтриги можуть стати для нього сильним гнітючим чинником.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Тельця

До 11 листопада можливі затримки з готівковими розрахунками, невиконання договорів. З 5 по 17 листопада доходи принесе нерухомість, будівництво, аграрний бізнес. 10-11 листопада вірогідна грошова допомога зі сторони. Із середини листопада можна розраховувати на неофіційні підробітки.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Тельця

У цей період навіть незначні зміни в професійних питаннях зажадають великих зусиль. Після 5 листопада підвищується вірогідність далеких відряджень. З 16 по 22 листопада можна сміливо підписувати трудові угоди.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Тельця

Активне спілкування і приятельські зустрічі стануть обов’язковою частиною життя. Коло знайомих розширюватиметься. З 4 по 7 листопада Тельцю надасться можливість продемонструвати свою гостинність. З 3 по 13 листопада він буде популярний на тусовках, в різних тематичних співтовариствах.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Тельця

Тельцю захочеться швидкої зміни вражень. Тому він або постарається поєднувати декілька видів відпочинку, або складе щільний графік розваг. Він прагнутиме спробувати свої сили в різних справах.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року :

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *