Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року СтрілецьУ листопаді 2016 року потрібен відпочинок, але потрібно обирати малобюджетні варіанти. Любовна гармонія сама по собі створюватиме настрій релакса. Дуже важливо прислухатися до усіх своїх відчуттів. Намагайтеся організувати розвиваючі ігри і спілкування з дітьми. Шопінг приноситиме справжнє задоволення до середини листопада.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 4, 17, 18, 22, 25, 30 листопада.
  • Складні дні для Стрільців: 2, 5, 8, 14, 27 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 листопада. Тригон Сонця до Нептуна допоможе вам отримати задоволення від життя, зануритися в розваги і приємні покупки, але в цьому теж варто мати міру. Загалом, настрій буде романтичним. Підтримка вашого партнера буде ненав’язливою, приємною, і, можливо, ви навіть про неї не підозрюватиме. Події з 8 по 10 листопада можуть мати своїм наслідком створення міцного сімейного союзу.

З 11 по 20 листопада. Вам варто підвести підсумки минулого року, проаналізувати помилки, порадіти новому життєвому досвіду, збудувати плани на майбутній рік. Уникайте шумних заходів, зберігайте спокійний стан. Можливі далекі поїздки, які вимагають моральної відваги, рішучості. Для романтичних зустрічей підійдуть 3, 8, 9 листопада. Знайомства цих днів можуть носити дуже знаковий характер. З 17 по 19 листопада велика вірогідність несподіваного подарунка від коханого.

З 21 по 30 листопада. Сприятливі аспекти планет продовжать забезпечувати вас вдачливістю. популярністю і цілющими енергіями усю декаду. Також зросте і ваша привабливість для протилежної статі. Спілкування з партнером стане простіше, легше, без підтексту. З 23 по 27 листопада амурне спілкування матиме особливу чуттєвість, але нові знайомства можуть мати приховані корисливі мотиви. 30 листопада вас може вразити раптова стріла Купідона.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Стрільця

Створення гармонійної атмосфери у домі допомагатиме вам набути внутрішнього балансу. Ваше сімейство зможе відкрити для себе нові можливості і задоволення у сфері спільних хобі, подорожей, спілкування з далекими родичами. Дітям потрібно знайти заняття за їх смаком, і тоді їх потреба бунтувати проти гніту дорослих знайде конструктивніший вихід.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Стрільця

Лікувальні процедури збережуть свою підвищену ефективність. З 4 і 14 листопада приділяйте увагу підбору раціону. Не можна піддаватися меланхолії. Дозвольте собі «тихий настрій» і паузи. У дні з 11 по 15 листопада слід уникати емоційних, фізичних і нервових навантажень.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Стрільця

Неофіційні підробітки можуть скласти важливу частину ваших доходів, тому не варто ними нехтувати. З 5 листопада справи на роботі активізуються. керівництво може почати шукати способи додатково вас зацікавити. З 10 листопада працевлаштування стане більше виграшним.

Гороскоп на листопад 2016 для Стрілець чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Стрільця

Якщо не рахувати значних грошових витрат, то в іншому Стрілець користуватиметься численними благами і привілеями свого амурного життя. Він буде улюблений, сексуальний і зацікавлений в романтиці, таємничості і спільних подорожах з улюбленою.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Стрільця

Сила волі, періодичні сплески енергійності можуть спонукати Стрільця на великі звершення. Проте якщо він піддасться імпульсам, то може замість творіння натворити справ і повністю виснажити свій енергетичний потенціал. Стрільцеві важливо мати почуття міри, тоді витривалість збережеться надовго. На початку листопада потрібні спокій і медитації.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Стрільця

Основною загрозою можна вважати розтрату на красивий. шикарний спосіб життя під впливом квадратури Урану до Плутона. Також можливі збитки із-за невигідної купівлі-продажу. У іншому ж очікуються додаткові прибутки, нові варіанти підробітку.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Стрільця

Період сприятливий для розсилки резюме і співбесід, укладення трудових договорів. З 4 по 15 листопада можливий стрімкий кар’єрний ріст. У першій половині листопада наукова діяльність принесе не лише задоволення і визнання, а й вигоду. З 15 листопада легко вдасться досягти поставлених цілей.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Стрільця

До 5 листопада дружелюбність допоможе завести нові знайомства. З 11 по 19 листопада стосунки Стрільця з друзями стануть довірчими. 15 листопада деякі стосунки з приятелями можуть не витримати перевірки.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Стрільця

Стрілець може зануритися у вивчення літератури для підвищення свого професійного рівня. З 8 по 19 листопада варто виділити час на спортивні заходи.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *