Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року СкорпіонВідчуття свята життя в листопаді 2016 змусить вас зайнятися тим, про що ви мріяли в дитинстві. Це може бути яка-небудь творчість, експерименти з фотографією або щось інше. У першу половину листопада спілкування з дітьми наштовхне вас на створення своїх унікальних методик виховання і розваг. Вдача і везіння супроводжуватимуть вас всюди у будь-яких ваших справах.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 1, 11, 16, 31 листопада.
  • Складні дні для Скорпіонів: 7, 19, 21 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 листопада. Ваше вміння зачаровувати і викликати інтерес до своєї персони з 4 по 7 листопада може додати вам друзів з числа чоловіків і ворогів з числа жінок. Але не варто зловживати своєю силою. Проявляйте ініціативу тоді, коли це вам дійсно потрібно , але не для того, щоб когось подражнити або комусь щось довести. З 9 по 10 листопада гармонію в парі може порушити потреба у свободі і нових враженнях. Не залишайте партнера одного, інакше ревнощі здатні затьмарити розум будь-кого з вас. 7-9 листопада у вас може виникнути таємний зв’язок з впливовою людиною.

З 11 по 20 листопада. Як би ви не намагалися бути скромніше, ваш магнетизм притягуватиме захоплені погляди чоловіків і ревниві погляди жінок. З 17 по 20 листопада доброзичливість і романтичний настрій допоможуть вам розгледіти серед нових знайомих людину у яку можна закохатися. Потрібне знайомство може статися на художній або фотовиставці, на психологічному тренінгу або в спа-салоні. У цей період парам із стажем буде потрібна гнучкість. Намагайтеся не згадувати минулого. Наново відкривайте один одного.

З 21 по 30 листопада. З 23 по 26 листопада побутова невлаштованість може викликати невдоволення один одним. Врятує союз інтимна сторона стосунків і спільне захоплення. Свою підвищену пристрасність направляйте не на з’ясування непорозумінь, а на їх згладжування. Якщо ви у вільному пошуку або втомі від самотності, допоможе творчість, атмосфера подорожі. Романтичні стосунки з 28 по 30 листопада поступово можуть вийти на рівень ділових спільних проектів.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Скорпіона

Намагайтеся не доводити непорозуміння з сусідами до скандалів або затяжного конфлікту. З’ясовуйте усе відразу і в спокійній, дружній обстановці. З 10 листопада вас може турбувати самопочуття ваших домашніх вихованців. В цей самий час надмірна вимогливість здатна привести до руйнування комфортної атмосфери в сім’ї. Виконання сімейних обов’язків вас не радуватиме. Нові домашні обов’язки допоможуть дітям відчути себе доросліше.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Скорпіона

У цьому зодіакальному місяці ви можете не розрахувати свої сили і переоцінити власні можливості. Вам здаватиметься, що ви здатні зрушити гори, через що ваше ігнорування особистої безпеки може привести до небезпечних ситуацій. У другу декаду листопада із-за напруги на роботі ваше самопочуття може погіршитись.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Скорпіона

Якщо ви в листопаді ризикнете домагатися визнання і реалізації у своїй професії, то вам може пощастити і ваші мрії збудуться. Після 10 листопада намагайтеся не брати участі в інтригах, оскільки ви можете опинитися в епіцентрі неприємних подій на роботі.

Гороскоп на листопад 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Скорпіона

Скорпіонові буде важливо відчувати свою владу над улюбленою жінкою. Але в той самий час він здатен прислухатися до думки своєї половинки. У листопаді Скорпіон буде готов мінятися та йти на компроміси, стане більше пристрасним в інтимному спілкуванні.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Скорпіона

Від уміння з оптимізмом дивитись на багато речей залежатиме не лише фінансовий успіх, а й стан здоров’я і самопочуття Скорпіона. Він може зіткнутися з проблемами органів травної системи: дисбактеріозом, метеоризмом, кишковими інфекціями. Варто налагодити режим харчування, і усе відновиться.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Скорпіона

До 5 листопада можна розраховувати на дохід від консультацій або співпраці, діяльності у сфері культури або творчих проектів. Можуть виникнути фінансові втрати в результаті обману або штрафів. До 11 листопада можливі зміни стратегічних планів, реорганізація у сфері співпраці з банками.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Скорпіона

Від особистих якостей, заповзятливості, сміливих пропозицій залежатиме його просування по службі і додаткові заробітки. Після 10 листопада у веденні справ з близькими родичами або сусідами можливі розбіжності здатні привести до проблем.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Скорпіона

Активна життєва позиція знайде відгук серед друзів. Разом вони зможуть реалізувати масу цікавих проектів. У листопаді, використовуючи інтуїцію і винахідливість, вдасться зав’язати потрібні знайомства.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Скорпіона

Йому підійдуть усі види відпочинку, де він може бути ініціатором, лідером і цвяхом програми. У листопаді подорожі на автомобілі з друзями, сім’єю або дітьми допоможуть відновити внутрішню рівновагу, порушену метушливими трудовими буднями.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *