Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року РибиУ листопаді 2016 року вам до душі будуть культурний відпочинок, відвідування закладів, де ви можете упізнати щось нове. Активні заходи з 5 листопада принесуть не лише моральне задоволення, але і користь для тіла і душі. Влаштовуйте інтелектуальні і спортивні змагання. З 1 по 5 і з 25 по 30 листопада побалуйте себе візитом до косметолога або походом в спа-салон.

  • Сприятливі дні для Риб: 4, 11, 15, 20, 24 листопада.
  • Складні дні для Риб: 2, 8, 18, 29 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Риб жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Риб

З 1 по 10 листопада. Вам вистачить сміливості і сили волі змінити звичний хід речей у сфері стосунків. Варто тільки докласти зусилля, і ви зможете добитися того, чого бажаєте від партнера, від вашого союзу. Якщо ви більше націлені на самореалізацію, ніж на побудову осередку суспільства, то слід розуміти, що саме через партнерство вам відкриються нові перспективи зростання, як професійного. так і особового. З 3 по 6 листопада ви будете здатні здивувати вашого коханого і тих, хто вас добре знає. Вам буде в задоволення поводитися непередбачувано і так, як ви ніколи не поводилися.

З 11 по 20 листопада. У цей період відношення в парі матимуть відтінок дружньої і партнерської підтримки. Може бракувати пристрасть, проте буде розуміння і романтичні розмови підвухам. Бажання побути наодинці зі своїми думками з 13 по 16 листопада, швидше за все, не дасть вам, якщо ви в пошуку. можливість зустріти свого судженого. Це може бути людина старша, що має відношення до нетрадиційної для вас культури. 19 листопада пропозиція відпочити і розважитися буде для вас великою спокусою. Знайомство з презентабельним чоловіком буде більше схоже на спалах почуттів з миттєвим задоволенням, чим на довгострокову зустріч. Проте з 10 по 12 листопада будьте уважні до знаків долі і до людей, що з’являються на вашому шляху.

З 21 по 30 листопада. Вас важко буде не помітити. Увагою чоловіків ви не будете обділені. До 27 листопада вам непросто стримуватиме свої почуття. У парах може виникнути напруга від ревнощів, що спалахнули. 28, 29 листопада вам може поступити пропозиція руки і серця.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Риб

Вам знадобиться уся ваша жіноча мудрість, щоб направити пристрасність і жадання свободи вашого благовірного в потрібне русло. Йому важливо почувати себе лідером в стосунках. Дітворі буде непросто зосередитися на навчанні. Зайва самовпевненість і небажання визнавати авторитети можуть проявлятися в неслухняності. Здоров’я батьків викликатиме ваше занепокоєння.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Риб

Ваше майбутнє самопочуття буде на висоті. Витривалість і ентузіазм, енергійність і дружелюбність стануть показниками гарного здоров’я. У листопаді надлишок енергії зажадає свого виходу. Намагайтеся частіше бувати в колективі, в громадських місцях. З 1 по 10 листопада дисципліна і помірність в усьому сприятимуть оздоровленню і зміцненню організму.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Риб

У листопаді ви зможете відчути підтримку керівництва і старших товаришів по роботі. До 10 листопада вас можуть підводити оргтехніка, транспортні засоби, близькі родичі і співробітники. У цей період необхідно бути дуже уважною у відрядженні і при роботі з документами, а з 15 листопада будьте акуратніші зі своїм майном.

Гороскоп на листопад 2016 для Риб чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Риб

До 10 листопада ваш коханий частіше замислюватиметься про те, як би поліпшити стосунки з вами. Цей зодіакальний період дозволить йому розібратися в собі, у своєму розумінні партнерських стосунків. Частіше говоріть йому про те, що він кращий.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Риб

Упевненість в собі і інтерес до життя підтримуватимуться оптимальною роботою його організму. На здоров’ї він навряд чи зможе скаржитися. Уміння тонко відчувати настрій людей і обережність допоможуть йому уникнути неприємностей і небезпечних ситуацій в другу декаду листопада.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Риб

Це період для перегляду способів заробітку. Після 10 листопада можуть виникнути ситуації втрати перевірених джерел доходів. Необхідно ширше дивитися на світ і не обмежувати себе в пошуку нових, альтернативних варіантів фінансування. Варто замислитися про ведення спільних проектів із закордонними партнерами.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Риб

У жовтні уміння правильно проявляти себе і свої таланти вплине на взаємовідносини з колегами і на якість виконання роботи. До 11 листопада підписання нових контрактів і пристрій на нову роботу гальмуватимуться.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Риб

Його тягнутиме до тих. у кого можна чому-небудь навчитися. Коло його знайомих розшириться за рахунок приїжджих людей. На початку листопада можуть виникнути складнощі з розумінням один одного.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Риб

Не дивуйтеся, якщо ви все частіше заставатимете його за читанням розумних книг. Крім того, різні спортивні змагання або наукові експерименти будуть йому до душі. Ваш коханий може захопитися подорожами або переглядом пізнавальних передач про інші культури.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *