Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року РакУ листопаді 2016 року призвіть усю свою фантазію, щоб урізноманітити дозвілля і не просиджувати біля телевізора або за комп’ютером. У цей зодіакальний період вам потрібні зустрічі з друзями. пікніки, вечірки, тусовки. До 5 листопада багато задоволення доставить відпочинок з колегами. У листопаді плідним буде спілкування з сім’ями друзів і батьками.

  • Сприятливі дні для Раків: 11, 12, 15, 19, 24, 30 листопада.
  • Складні дні для Раків: 3, 7, 10, 14, 27 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Рака

З 1 по 10 листопада. Ви випромінюватимете святковий настрій і по-дитячому захоплено сприймати світ. Романтичні захоплення, любов і флірт, відпочинок і розваги. творче натхнення стануть для вас головною темою. Не виключено знайомство або зв’язок з людиною, яка вимагає зберігати ваші стосунки в таємниці. Після 1 листопада ви чутливіше реагуватимете на поведінку партнера. Вас може кривдити або дратувати будь-яка дрібниця в побуті, в поведінці. Намагайтеся не зациклюватися на негативі, в усьому шукайте плюси.

З 11 по 20 листопада. Після 15 листопада ви все частіше помічатимете, наскільки ваш обранець не відповідає тому образу, який ви собі придумали. Намагайтеся бачити людину, а не свої мрії. Ходіть удвох у гості або запрошуйте до себе неординарних людей. У цей період у самотніх пані з’явиться шанс зустріти лицаря серця. Головне — вибиратися в люди і обертатися в колі людей із загальними інтересами. Не проявивши активності, ви просто втратите можливість знайти свого чоловіка.

З 21 по 30 листопада. З 23 по 26 листопада неабияка битва характерів призведе до охолодження в стосунках. Заважати примиренню будуть незговірливість і бажання робити усе по-своєму, продиктовані неправдивим страхом втратити свою особистість і визнати залежність. Знайомства, зав’язані до 29 листопада, швидше за все, перейдуть в душевний і взаємозбагачувальний зв’язок. Пристрасність і імпульсивність в цей період можуть стати силою, як творчою, так і руйнуючою. Вчіться відчувати момент і слухати того, хто поруч, а не тільки свої бажання.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Рака

З 6 по 13 листопада упертість і непередбачувана поведінка чоловіка загрожують розжарити обстановку в домі. Якщо ви серйозно не сприйматимете його випади, то легко впораєтеся з роздратуванням. Усі помисли зростаючого покоління спрямовані на завоювання авторитету серед друзів, наукові досягнення, реалізацію колективних проектів. До 15 листопада сприятливо доробляти розпочаті раніше ремонтні роботи по будинку.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Рака

Стан організму не викличе особливої тривоги. У кінці листопада можливі застуда і запалення верхніх дихальних шляхів. До 10 листопада ви можете потрапити під вплив осіннього настрою. У другій декаді листопада обмежте вживання жирних продуктів і візьміть за правило щодня робити зарядку. Є вірогідність гінекологічних захворювань.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Рака

Уміння увійти у становище іншої людини зробить вас незамінними. Відвідування курсів з психології і самореалізації надасть упевненості в собі. На початку листопада побоюйтеся шахрайства і обману. До 10 листопада виконання доручень керівництва зажадає особливої зосередженості, повторної перевірки інформації і конфіденційності. Ваші старання будуть винагороджені преміальними. Цього місяця ви схильні до марних витрат, довірте збереження грошей комусь надійному.

Гороскоп на листопад 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Рака

Радість і натхнення Рак черпатиме із стосунків з улюбленою жінкою. Станьте його музою, і свято життя в цей період вам гарантоване. Після 5 листопада гармонія в усіх сферах життя може наштовхнути Рака на думку про створення сім’ї.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Рака

Рак буде добре себе почувати. Зростуть його активність і життєздатність. Якщо він до 5 листопада приділить увагу профілактиці професійних захворювань, то надовго забуде про свої погіршення здоров’я. Цей зодіакальний період сприятливий для будь-яких оздоровчих заходів.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Рака

Прибутковими стануть проекти, пов’язані з придбанням або рекламою речей для спорту і розваг. Гарні дивіденди принесуть викладання і репетиторство. На початку листопада йому слід бути обережним при купівлі-продажі автомобіля.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Рака

На початку листопада вірогідні вигідні пропозиції на основному місці робіти і нові проекти на стороні. Усе це обіцяє більш високий рівень відповідальності. Проте приймати остаточне рішення бажано після 10 листопада. До цього можливі спотворення інформації, некоректне відношення колег і працедавців, порушення в роботі технічних служб.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Рака

У листопаді поради друзів можуть стати корисними у вирішенні поточних службових питань. Листопад підходить для спільних партнерських проектів, заснованих на старій дружбі.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Рака

Настав сприятливий час для занять спортом, подорожей. Для Рака буде важливе сімейне і дружнє спілкування. Спільні заходи і свята краще планувати після 5 листопада.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *