Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року ОвенУ листопаді 2016 року ваше дозвілля може формувати інтерес до таємничого, окультного, містичного. Ви із задоволенням читатимете відповідну літературу. відвідувати езотеричні лекції. На ура підуть екстремальні види відпочинку. Початок листопада підходить для придбання вихованця. З 14 по 22 листопада важливо потурбуватися про внутрішню рівновагу: молитися, медитувати, виконувати асаны, постити.

  • Сприятливі дні для Овнів: 3, 7, 17, 22, 24, 31 листопада.
  • Складні дні для Овнів: 5, 12, 19, 29 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Овна

З 1 по 10 листопада. В амурній сфері вам супроводжуватиме вдача. Інтимне життя стане предметом практичних досліджень і експериментів. Гармонійна взаємодія Сонця і Нептуна з 4 по 9 листопада наповнять ваш союз глибокими відчуттями. З 8 по 10 листопада підвищується вірогідність зустріти чоловіка, налаштованого на серйозні стосунки. У ці дні розмова з коханим про ваші перспективи органічно перейде в процес планування весілля.

З 11 по 20 листопада. Успіхи на роботі і ваші особисті досягнення подарують відмінний настрій і заряд бадьорості. Це позитивно відіб’ється на ваших стосунках з коханим. У Овнів починається період особливо щедрий на знайомства, заручини, весілля. Завдяки з’єднанню Місяця з Меркурієм, тим, хто дозрів для відповідальності, з 13 по 20 листопада уготована зустріч з другою половинкою. На побаченнях, в спілкуванні, в інтимному житті дотримуйтеся спокійної манери, класичного стилю в одязі, консерватизму в подарунках і антуражі. Епатаж відштовхне від вас обранця.

З 21 по 30 листопада. Використайте цю декаду для роботи над фобіями, внутрішніми блоками, психологічними комплексами. У хвилини вибору зараз краще віддати перевагу ризику, ніж відступу. Період сприятливий для налагодження і зміцнення партнерських стосунків. Усе залежить від ваших спільних зусиль. Складніше буде зрозуміти свою половинку 25 листопада. В інші дні, вашої витримки і завзятості вистачить для того, щоб досягти компромісу. Згода і згуртованість у важливих життєвих питаннях з 24 по 28 листопада зможуть навіть принести фінансовий прибуток.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Овна

Ефективними стануть усі зусилля в сфері нерухомості. Відмінно пройдуть зустрічі з сім’ями старших дітей або організація весільних урочистостей вашого нащадка. Молодші діти зараз готові прийняти участь в домашніх справах, послухати сімейні історії і відчути себе частиною свого роду. З 6 по 17 листопада — період особливого домашнього добробуту і гарних шансів на зачаття.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Овна

Значно знизиться імунітет, слід посилити профілактику простудних і інфекційних захворювань. Підтримки зажадає серцево-судинна система і кишковик. З 4 по 8 листопада у організму буде найвищий відновний потенціал.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Овна

Вас відрізнятиме працьовитість і ефективність, уміння потурбуватися про перспективу. Просто виконуйте свої службові обов’язки якнайкраще і пам’ятайте про необхідність внутрішнього розвитку. Це допоможе з 3 по 12 листопада отримати від керівництва визнання ваших заслуг : премію, підвищення, престижне завдання.

Гороскоп на листопад 2016 для Овнів чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Овна

Опинившись на гребені успіху, Овен захоче побачити усі сфери свого життя гармонійними. Просто підтримайте його настрій і ентузіазм, хваліть за надійність і відповідальність. Відчувши себе переможцем, Овен буде готовий не лише до щедрих подарунків, а й до серйозніших стосунків.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Овна

Надлишок енергії конструктивніше усього буде виплеснути в тренажерному залі. Схильність до ризикованих, необдуманих дій може привести до травматизму і гострих запальних процесів. З 24 по 28 листопада йому можуть докучати стреси або психосоматичне захворювання.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Овна

Овен повинен навчитися сприймати гроші як засіб для свого розвитку, еволюційного росту. Завдяки сонячному затемненню 3 листопада в його фінансовому житті стануться знакові події. Усі дії в перспективі принесуть прибуток.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Овна

Сприятливе працевлаштування. У листопаді можливі тертя з товаришами по службі. З 4 по 19 листопада Овен зможе себе добре зарекомендувати, добитися бажаних цілей. Також у ці дні успішна підприємницька діяльність, великі угоди. Бюрократичні питання легше вирішаться після 10 листопада.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Овна

У приятельському спілкуванні бажано зробити паузу, хоча б з 4 по 7 і з 14 по 16 листопада. Можуть виникнути гострі, непримиренні протиріччя. Нові знайомства до 11 листопада не матимуть продовження.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Овна

Овен із задоволенням порине в любовні пригоди, екстремальний відпочинок, азартні ігри — в усе те, від чого закипає кров. З 1 по 11 листопада він легко погодиться на похід в гори, навіть якщо раніше ніколи не цікавився альпінізмом.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року :

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *