Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року ЛевУ листопаді 2016 клопоти по господарству можна поєднати з прослуховуванням улюблених композицій, переглядом фільмів. До 5 листопада насолоджуйтеся читанням нового бестселера або запишіться на цікаві курси. Очікується сімейний відпочинок. Після 11 листопада актуальні закордонні турне.

  • Сприятливі дні для Левів: 8, 12, 18, 24, 29 листопада.
  • Складні дні для Левів: 3, 10, 17, 26 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Лева

З 1 по 10 листопада. Пріоритетом для вас в цій декаді буде сім’я, тому інші життєві теми стануть другорядними, які абсолютно виправдані. Ви зможете органічно пристосовуватися до змін, які відбуваються. Ваше вміння потурбуватися про блага стане ключем до успіху в інших сферах вашого життя. Любовні стосунки розвиватимуться активно, якщо ваш візаві проявить ініціативу, оскільки ви виявитеся декілька пасивніше звичайного. Так само і з новими знайомствами — знадобляться активність і наполегливість. Для тривалих стосунків небезпеку матимуть дні з 5 по 12 листопада.

З 11 по 20 листопада. У цю декаду дотримуйтеся міри, організовуючи свої справи, щоб не загрузнути у формальностях і пропустити через це важливе побачення. З 16 по 20 листопада ваша популярність зросте. Ви справлятимете враження яскравої, загадкової, романтичної і одночасно поступливої жінки. Швидше за все, ви зустрінете сердечного друга на сімейних урочистостях. чи за посередництва рідні, або під час відпочинку, розваг, світських заходів.

З 21 по 30 листопада. Чоловіки оточать вас увагою завдяки тригону Марса до Юпітера. Вірогідність цікавих зустрічей є на спортивних заходах, у внз або на закордонному відпочинку. В партнерстві з 23 по 26 листопада особливо гостро встане проблема відсутності простого людського спілкування, обговорення домашніх тем і обопільних обов’язків. Організовуйте інтимний вечір при свічках, це послужить зближенню.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Лева

Листопад докорінно вплине на ваші домашні справи і взаємовідносини. Цей період визначить хід подій на найближчий рік. Обов’язково приділіть час для спілкування із старшим поколінням. Увесь місяць вам вдасться облаштовувати своє гніздечко і вирішувати виникаючі завдання. Деяку перевтому ви можете відчути з 4 по 8 листопада. З 14 по 19 листопада можливі значні витрати, переплати на потреби сім’ї. У вашого благовірного професійні теми, реалізація його найважливіших життєвих цілей стануть на першому плані. Вдача виявиться на його стороні, проте загалом він буде напруженим і таємничим. У дітей цей період актуальний для оздоровлення, творчості.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Лева

Самопочуття буде досить гарним. Дотримання режиму дня не залишить шансів нападам меланхолії. У листопаді можуть ще нагадувати про себе залишкові явища недавніх гострих захворювань. У першій половині листопада потурбуйтеся про стан серця, шкіри і хребта в грудній області. Загальному зміцненню організму посприяють холодні обливання.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Лева

Ефективний період для трудової діяльності. До 7 листопада відповідний час для пошуку вигідної роботи. Листопадові тритони посприяють поліпшенню оплати праці, не упустіть момент. Важливо з 14 по 22 листопада дотримуватися усіх дрібниць.

Гороскоп на листопад 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Лева

Як партнер Лев може продемонструвати свою рішучість і наполегливість. Визнайте його правоту, суперечити все одно марно. Як коханець Лев у котрий раз проявить свою романтичність і воістину котячу чуйність на ласку.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Лева

Благополуччя в сім’ї зробить його сильніше. Правда, сатурніанська дія на початку листопада зажадає від нього зменшити темп, діяти більше розмірено. Все ж з 7 по 19 листопада Лев виявиться на піку свого життєвого оптимізму.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Лева

У його фінансові потоки надійдуть додаткові струмочки. До 10 листопада можливі затримки виплат. Розумна обережність і заповзятливість допоможуть Леву в листопаді в грошових питаннях. Діяльна позиція посприяє поліпшенню оплати його праці з 5 по 16 листопада або початку власної справи після 19 листопада.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Лева

Лев зарекомендує себе як гарний працівник, у нього з’явиться перспектива. З 4 по 14 листопада можливі далекі, а з 15 листопада — ближні відрядження. Також з 25 листопада намітиться шанс на підвищення по службі.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Лева

У листопаді Лев не стане активно контактувати з людьми і розширювати коло знайомств. До 12 листопада він задовольнятиметься спілкуванням з обраними друзями і загалом на своїй території. З 15 листопада деякі зв’язки із співробітниками перейдуть з рангу ділових у приятельські.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Лева

Лев проявить себе гурманом. У листопаді він може цікавитися походами у найфешенебельніші місця або просто буде отримувати задоволення від поїздок в комфортному, солідному авто. У листопаді йому забажається із смаком витратити гроші, і він з радістю це зробить.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *