Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року КозорігУ листопада 2016 року приділяйте основний час дозвілля вашому внутрішньому стану. З 5 листопада — час для активного відпочинку і занять собою. З 5 по 11 листопада — найкращі дні для коротких поїздок, зустрічей з подругами. З 10 по 20 листопада експерименти з новими рецептами на кухні навряд чи стануть приємним і натхненним проведенням часу — почекайте менш напруженого періоду. 21-29 листопада вас чекає цікаве дозвілля.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 8, 12, 21, 25, 30 листопада.
  • Складні дні для Козорогів: 3, 10, 16 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Козорога

З 1 по 10 листопада. Ви виявите свої лідерські і організаторські завдатки, надихнете оточення своїм натхненням, оригінальним баченням. Період буде надзвичайно багатий на спілкування, зустрічі з друзями. У амурному спілкуванні із-за відособленості Венери забажається самоти від решти світу наодинці з коханим. Тривале партнерство продовжить зміцнюватися за рахунок більшої кількості спілкування, збільшення загальних тем для бесід, зустрічей із спільними друзями.

З 11 по 20 листопада. З 15 листопада ваша жіноча чарівність стане приманкою для чоловіків. 15-16 листопада — особливо виграшний час для флірту і перших побачень. 16-20 листопада є вірогідність кокетування з товаришем по службі або обміну пильними поглядами з чоловіком здалека. 17-20 листопада на побаченнях може спалахнути іскра. Моральна підтримка, ніжна дружба на додаток до вашої любові можуть надихнути вашу другу половину на надзвичайно щедрий подарунок. Дуже доречною відповіддю з вашого боку стала б чуттєва ніч.

З 21 по 30 листопада. Період вдачливості в життєвих справах, деякі надії можуть утілитися в реальність. Важливо розвивати дружні взаємовідносини і займатися своїми улюбленими справами. 25-27 листопада пошук серйозних стосунків має більше шансів увінчатися успіхом. Також в ці дні побачення пройдуть просто чудесно.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Козорога

Домашні справи будуть джерелом клопоту і сімейної напруги. Проте з’являться приємні новини і можливості: наприклад, поліпшення житлових умов або завершення оформлення паперів на нерухомість. Дітям належить навчитися гармонійно себе проявляти. З 15 листопада їм важливо буде спробувати себе в чомусь новому. У чоловіка почнеться дуже цікавий і динамічний період.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Козорога

Стан вашего здоров’я буде відносно стабільним, а проявлена турбота про нього отримає посилення сприятливими астрологічними аспектами. Хронічні недуги зажадають профілактичних дій принаймні по 10 листопада. З 1 по 12 листопада зниження рівня імунітету може спровокувати атаку вірусних захворювань.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Козорога

Період може бути наповнений серйозними роздумами відносно трудових перспектив. Вірогідність фінансових втрат підвищена з 1 по 10 листопада. До 11 листопада розсилка резюме і зустрічі з потенційними працедавцями дещо передчасні.

Гороскоп на листопад 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Козорога

У листопаді Козорігу стане легше проявляти активність, демонструвати свої почуття. Вашому Козорогові забажається зустрічатися з друзями в компанії своєї коханої, щоб вона була в курсі його справ.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Козорога

Імпульсивність може змінюватися періодами зосередженої бездіяльності. Найбільше життєвої енергії йтиме на рішення фінансових і побутових проблем. Проте надихати його будуть нові життєві перспективи. У листопаді Козоріг буде більше схильний до травматизму.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Козорога

Незважаючи на сплеск ділової активності з 5 по 13 листопада, велика вірогідність раптових фінансових втрат. Деякі джерела доходів можуть втратити актуальність. Проте обережність і передбачливість допоможуть триматися на плаву.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Козорога

Погляди на роботу значно зміняться, що може призвести до зміни робочого місця. Робота у великому колективі зажадає вироблення терпимості. З 5 листопада зусилля із кар’єрного зростання мають більше шансів на успіх, проте підвищення на посаді необов’язково стане гарантією збільшення окладу. Набути заступництва Козорогові легше в середині листопада.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Козорога

Друзі займатимуть важливе місце в його житті, багато в чому його підтримають, допоможуть вирішити ряд проблем. Його увагу притягнуть брати по розуму і просто колоритні особи. У листопаді сприятливі спільні поїздки з приятелями, розширення кола знайомств.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Козорога

У листопаді доцільно помандрувати. Особливе значення матимуть інформація і спілкування, тому варто більше зустрічатися з цікавими людьми, зануритися у світ книг. Своєчасним стане відновлення спортивних навантажень.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *