Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року ДіваФлірт і любовні пригоди в листопаді 2016 року значно урізноманітять ваше життя. У вас з’явиться багато можливостей отримати додаткову інформацію з питань, які вас цікавлять: на курсах, презентаціях, з книг. Радістю для вас стане можливість поділитися своїми знаннями з 4 по 9 листопада. Якщо ви зумієте перетворити навчання вашої дітвори на гру, то разом отримаєте задоволення від процесу. У кінці листопада відправтеся на туристичну вилазку в гарній компанії. Період з 21 по 30 листопада — вдалий для творчої активності, відвідування кіно, клубів.

  • Сприятливі дні для Дів: 1, 3, 7, 11, 16, 21, 25, 30 листопада.
  • Складні дні для Дів: 9, 16, 20 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Діви

З 1 по 10 листопада. Тригон Сонця до Нептуна підійме рівень вашої популярності. Крім того, вам вдасться познайомитися з перспективним залицяльником. Спілкування стане необхідною умовою гармонійного розвитку подій. Буде багато переговорів, консультацій, співпраці. Перша декада листопада посприяє поглибленню знайомств, змусить проявляти вибірковість в зав’язуванні нових знайомств і у виборі об’єктів для флірту. Декада надихне на чуттєві експерименти. Для побачень підходить період з 8 по 10 листопада.

З 11 по 20 листопада. Сонячне затемнення 13 листопада може принести знакові зустрічі і новини. Спілкування з приятелями і громадська діяльність стануть ще інтенсивніші, відкриють для вас безліч вдалих можливостей. Інтернет-ресурси також стануть важливим інструментом в повсякденному житті. З 13 по 20 листопада настане пік вашого романтичного настрою. З 18 по 20 листопада стане актуальною тема заміжжя.

З 21 по 30 листопада. Ваше відношення до життя буде легким, а спілкування з людьми — ненабридливим. Очікуються знаменні знайомства, зокрема, з 27 по 30 листопада. Рекомендована ініціативність, поїздки, прогулянки по нових місцях. Ви зможете завести роман в умовах далекого вояжу, закордонного курорту, участі у святковому заході або в театрі. Після 28 листопада при щонайменших непорозуміннях зі своєю другою половиною намагайтеся першою шукати шляхи до примирення — це вам піде тільки на користь.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Діви

У вирішенні домашніх питань вас супроводжуватиме вдача, особливо з 6 по 19 листопада. У вашому будинку будуть гості. Деякі плани відносно сімейних питань можуть зазнати змін розпочинаючи з 7 листопада. Запланований переїзд на нове місце пройде вдало. Період з 8 по 17 листопада — самий благодатний в спілкуванні з чоловіком. Дітей забезпечте творчою співпрацею з однолітками.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Діви

Очікуються загострення хронічних захворювань нервової системи, варикозу, жовчнокам’яної хвороби. Підвищується вірогідність різного роду спазмів, гормональних збоїв і алергічних реакцій. Для лікування і обстежень найбільш сприятливий період з 4 по 11 листопада.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Діви

Цього місяця вам краще бути у відпустці, нічого гарного ви не пропустите. Період неспокійний: можливі підвищена нервозність, неприємності і інтриги. З 4 по 14 листопада речі, куплені у дім, можуть бути зайвими, з 23 по 26 листопада можливі великі фінансові втрати. З 6 по 18 листопада чекайте підробіток, виграш.

Гороскоп на листопад 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Діви

У листопаді на настрій Дів чоловіків ще можуть впливати відгомони минулих сварок з коханою. Проте усе виправить романтичний вечір або пристрасна ніч. Діва чекає приводу зблизитися, оскільки відчуватиме потребу виговоритися, бути в компанії з близькою людиною.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Діви

Мозку варто давати можливість відпочити, відновитися. Діві знадобиться приплив більшого, ніж зазвичай, кількості кисню, тому варто частіше гуляти і провітрювати приміщення.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Діви

Марс надасть Діві заповзятливості, проте варто проявляти обережність. Краще сприймати цей період як підготовчий. Постійні джерела доходів і перевірені схеми можуть себе не виправдати. Велика вірогідність несподіваних фінансових обставин як приємного. так і витратного характеру. У листопаді можливий прибуток.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Діви

Цей складний місяць зажадає від вас витримки і оперативності. Діва-керівник отримає шанс зміцнити свої позиції. Напруга і неповага до найманої праці можуть спровокувати його на звільнення. Вигідніші пропозиції щодо роботи поступлять з 6 листопада.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Діви

Період багатий на контакти, розширення кола спілкування, можливість проявити свою гостинність. Фактично Діва зараз зможе обростати корисними зв’язками, зміцнити знайомства. З 6 по 11 листопада, а також 23 і 29 листопада від Діви відсіється частина приятелів.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Діви

Екстремальний відпочинок не рекомендується, він може погано скінчитися. Потрібно більше спілкування, а також занурення у світ інформації, щоб почувати себе конкурентоздатним.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *