Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2016 року БлизнюкиУ листопаді 2016 року може з’явитися традиція сімейних походів в розважальні центри. З 4 по 14 листопада виділіть час для відвідування салону краси. Після 15 листопада з’явиться інтерес до азартних ігор або екстремальних видів відпочинку. Після 22 листопада скоротіть зустрічі з подругами. З 24 по 28 листопада виникне бажання поспілкуватися з братами нашими меншими, можна відправитися в цирк або завести вихованця.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 1, 3, 11, 16, 21, 25, 30 листопада.
  • Складні дні для Близнюків: 9, 20, 29 листопада.

Гороскоп на листопад 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на листопад 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 листопада. Перша декада листопада зробить хід вашого життя спокійніше. Ви діятимете розумніше. Це дуже доречно, адже вам належить прийняти багато важливих рішень, виправити деякі минулі помилки. Навіть сильна зайнятість на роботі не зіб’є вас з романтичного ладу. У партнерських стосунках запанують взаємопорозуміння і гармонія. Присутність друзів посилить атмосферу одностайності у будинку.

З 11 по 20 листопада. Усі ваші спілкування грунтуватимуться на інтересі до здорового способу життя, правильного харчування, екологічно чистих продуктах. Коханого ви теж залучіть до свого захоплення. Після 15 листопада ваш роман досягне тієї стадії, коли можуть прозвучати слова про пропозицію руки і серця. З 16 по 20 листопада добре знайти нових знайомих. Службові стосунки непомітно можуть перейти в сильну симпатію з далекосяжними наслідками.

З 21 по 30 листопада. До вас повернеться ваш звичайний стан жвавості і легкості, уміння справляти приємне враження з першого погляду. Поєднання Венери і Плутона з 24 по 26 листопада посилять вашу чуттєвість. Проте поверхневі стосунки можуть не витримати конфлікту Урану і Венери і закінчитися гучним розривом. Для пар вдалий періоді 28 по 30 листопада. Буде легко порозумітися, спілкуватися з батьками один одного, ділитися мріями.

Сімейний гороскоп на листопад 2016 року для Близнюків

Ви зможете поліпшити умови проживання, отримати іпотеку. З 8 по 18 листопада у будинку встановиться гарна атмосфера. Період Скорпіона підходить для ремонтних робіт. Переробки або реконструкції краще запланувати з 4 по 9 листопада, а з 12 по 22 листопада — купівлю меблів. Після 15 листопада діти із задоволенням допоможуть вам в роботі по будинку. Чоловік потребуватиме самоти, тільки так він зуміє повноцінно відновити свої сили і упорядкувати думки.

Гороскоп здоров’я на листопад 2016 року для Близнюків

Нарешті ви звернете належну увагу на своє самопочуття, у вас виникне непідробний інтерес до нюансів профілактики. Збір інформації. консультації з фахівцями, обстеження допоможуть намалювати повну картину стану вашого організму. У першій половині листопада можуть турбувати ревматизм, бронхіт, сердечні хвороби. Планове стаціонарне лікування краще розпочинати після 5 листопада. В середині листопада вірогідні нештатні ситуації.

Гороскоп: робота і гроші на листопад 2016 року для Близнюків

Усі ваші зусилля будуть спрямовані на виконання службових обов’язків. Зросте число доручень, особливо поїздок. У листопаді вдасться справити гарне враження на керівництво. З 4 по 9 листопада доведеться зробити багато роботи, можлива тяганина. У першій половині листопада вірогідне підвищення зарплатні.

Гороскоп на листопад 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на листопад 2016 для Близнюків

Близнюки настільки зайняті, що будуть вдячні, якщо ініціативу в розвитку романтичної лінії ви візьмете у свої руки. Незважаючи на деяку пасивність до 5 листопада, Близнюки з радістю відгукнуться на цікаву пропозицію про побачення. Проте доведеться шукати час на особисте життя.

Тонус. Гороскоп на листопад 2016 для Близнюків

До 11 листопада Близнюки можуть виглядати досить в’ялими і втомленими. Для відновлення дуже важливе свіже повітря, обмеження інформаційного потоку, а також правильне харчування і режим дня.

Фінанси. Гороскоп на листопад 2016 для Близнюків

Зараз у Близнюків гарні шанси знайти високооплачувану посаду, укласти вигідну угоду. У листопаді можливе збільшення окладу або преміальні. Після 7 листопада підвищується вірогідність великих фінансових операцій.

Робота. Гороскоп на листопад 2016 для Близнюків

Близнюки не лише впораються з величезним обсягом роботи, а й зуміють створити команду однодумців. Гарним стимулом для ентузіазму стануть грошові заохочення. Очікуються численні нетривалі відрядження. У листопаді можливе підвищення на посаді.

Друзі. Гороскоп на листопад 2016 для Близнюків

Кращий друг допоможе в робіті і фінансових питаннях. Багато соратників групуватиметься навколо Близнюків на службі. Близькі товариші підтримають його зусилля із облаштування житла. Приятелі, з якими він розійдеться в думках, надовго підуть з його життя.

Дозвілля. Гороскоп на листопад 2016 для Близнюків

З 4 по 14 листопада домінуючою темою інтересів стане краса, естетика і усе, що з ними пов’язано. Це може бути перегляд конкурсу краси, змагання бодібілдерів або відвідування вернісажу. Складіть йому компанію.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на листопад 2016 року:

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Лев

Гороскоп на листопад 2016 року Діва

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Козоріг

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *