Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року ВодолійУ липні 2016 року непросто викроювати час для відпочинку, особливо з другого тижня липня. Тому перемикання з одного виду діяльності на інший і творчі рішення сприятимуть підтримці бадьорого настрою. Гарний спосіб відпочити 5-7, 17-20 липня — відправитися з подругою на купівлю нижньої білизни. Також вас порадує турбота про тварин і захоплення наукою про здорове харчування.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 5, 10, 19, 22, 27 липня.
  • Складні дні для Водоліїв: 4, 8, 15, 21 липня.

Гороскоп на липень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 липня. Бурхливий відпочинок на початку декади може мати негативні наслідки на роботі. Будьте готові, що вам додадуть обов’язків і уріжуть терміни виконання. Все складніше викроюватиме час для зустрічей і проведення часу з улюбленим чоловіком. Якщо ж ви працюєте разом або маєте спільні ділові проекти, то це спростить справу. З 5 липня ваше уміння ладнати з людьми і знаходити компроміси виручатиме у будь-яких ситуаціях. Також вам варто відповідальніше відноситися до слів.

З 11 по 20 липня. У першій половині декади вам забажається визнання. Тому ви готові піти на все, щоб довести свою оригінальність і унікальність. З 14 по 18 липня підвищена вірогідність зустріти свою любов. Наприкінці декади ви можете іншими очима подивитися на когось із чоловіків-колег. Відношення до них може змінитися.

З 21 по 31 липня. Початок декади може принести несподіванки в діловому житті. Проте в стосунках вас чекає вдача. Не варто призначати важливі зустрічі на 16, 20 і 22 липня. У цю декаду вам доведеться навчитися відстоювати свої інтереси і захищати свою репутацію, правильно доносити свої ідеї і принципи. У вашому житті можуть з’явитися нові друзі і однодумці. Також очікується підтримка впливових людей.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Водолія

Вам навряд чи вдасться насолоджуватися веденням домашнього господарства. Це швидше виглядатиме як обов’язок, який необхідно виконати з мінімальною кількістю витрат часу і сил. У чоловіка виникне необхідність побути наодинці, щоб переосмислити своє місце в житті. Це допоможе йому зрозуміти і переосмислити те, чим він займається в житті. Чоловікові не варто вирушати в далеку подорож, хоча він і відчуватиме в цьому потребу. Підростаючому поколінню важливо навчитися цінувати свої таланти, матеріальні цінності. Від особистої ініціативи, кмітливості і сили переконання повинна залежати їх сума на кишенькові витрати. Батьки можуть звернутися до вас по допомогу у вирішенні конфліктів з близькими.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Водолія

У липні потрібно більше уваги приділяти своєму організму і емоційній складовій вашої природи. Не залишайте без уваги хронічні захворювання. Обстеження і результати аналізів в цей період можуть бути помилкові. Перша декада липня зажадає психологічної стійкості.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Водолія

На робочому місці можуть статися кардинальні зміни. У цьому зодіакальному місяці вам доведеться переглянути своє відношення до роботи, професії, колег. Будь-які події, які можуть статися у сфері вашої діяльності, тільки до кращого. З’явиться можливість знайти себе в чомусь іншому або внести новизну на старому місці. Початок липня зажадає від вас терпіння, дисципліни і досвіду. Після 10 липня можливий несподіваний прибуток.

Гороскоп на липень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Водолія

Якщо Водолій пропадатиме цілодобово на роботі, то знайте, що він старається для коханої. Для Водолія зараз важливо зберегти свій статус, заслужити підвищення, реалізуватися в професії. Адже йому це необхідно для того, щоб їм могли гордитися, щоб він міг собі дозволити дарувати бажані подарунки.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Водолія

У цьому зодіакальному місяці необхідно бути обережним, оскільки можливі виробничі травми. Особливу увагу приділіть раціону харчування. Також непогано б очистити гардероб від синтетичних речей, замінити побутові дезинфікуючі засоби екологічними. У першій половині липня можливе нервове перенапруження.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Водолія

Переформатування діяльності чекає на тих, хто займається харчовою промисловістю, ремісництвом, медициною, має відношення до силових структур, тваринництва. Розведення домашніх тварин, ремонтні майстерні принесуть гарний доход.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Водолія

У цей період добре пройти додаткове професійне навчання. Після 8 липня можна розраховувати на підтримку начальства. В цей час можна розмовляти про підвищення зарплатні і посади. Але оформлення важливих документів краще перенести на після 20 липня.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Водолія

У кінці липня можливі нові знайомства, пов’язані з навчанням, презентаціями. Ділова співпраця з іноземцями може перейти в дружні стосунки. Після 20 липня стара дружба може дати тріщину. У цей період краще не мати фінансових справ з друзями.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Водолія

Водолій може зацікавитися поглибленням своїх знань в професії або вивченням різних оздоровчих практик. Або вирішить відвідати батьків, братів, сестри.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *