Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року ТерезиВаша легкість в липні 2016 допоможе вам тримати ніс за вітром і обирати найкращі варіанти для відпочинку. Частіше проводіть дозвілля з дітьми і зі своїм улюбленим чоловіком. Можливість вкласти гроші в заплановані і важливі покупки підійме вам настрій. У липні походи по магазинах краще здійснювати в приємній компанії подруг. З 16 по 20 липня можна запланувати дівич-вечір. Під час далеких поїздок слід бути морально готовою до численної тяганини і змін в первинних планах, що в принципі не позначиться на якості самого відпочинку.

  • Сприятливі дні для Терезів: 2, 4, 13, 15 липня.
  • Складні дні для Терезів: 1, 9, 17 липня.

Гороскоп на липень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 липня. Сприятливе вирішення найважливіших на даний момент життєвих питань надасть вам оптимізму. Вдача супроводжуватиме вас в усьому. Ставте перед собою амбітні, але реальні цілі. Але, слід бути розбірливою в засобах їх досягнення, щоб ваші зусилля не виявилися марними. Великі шанси для службового роману. Якщо ви сімейна пані — усе буде спокійно і гармонійно.

З 11 по 20 липня. Період успіху продовжиться, деякі ваші мрії мають усі шанси здійснитися. Реалізація професійних і робочих завдань стане стержнем подій. Громадські справи і обов’язки, контакти з однодумцями міцно увійдуть до вашого життя. Обов’язково беріть участь в різних світських заходах, в званих вечорах. Зміцниться ваш статус в суспільстві, репутація. Зросте інтерес протилежної статі до вашої персони. Знакові знайомства можуть статися з 17 по 19 липня.

З 21 по 31 липня. Тенденція до соціальної активності і реалізації важливих життєвих цілей, вдачливість збережуть свою актуальність. У партнерському житті настане або період відносного затишшя, або виникатимуть деякі тертя. У будь-якому випадку приділяйте більше уваги своїй другій половині, намагайтеся уловити невисловлені побажання. Після 23 липня настане новий період у ваших стосунках, пов’язаний з більшою відповідальністю, коли ваш союз перейде на новий рівень, серйозніший.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Терезів

Житлові питання вирішуватимуться легко. Дрібні конфлікти стануть приводом для пошуку компромісів, що вам з успіхом вдаватиметься. Головне — не закривати очі на очевидні речі, особливо після 16 липня. Дітворі потрібно дозволити отримати досвід власних заробітків і витрати особистих грошей на власний розсуд. Ваш благовірний займеться упорядковуванням будинку. Йому важливе буде ваше розуміння і підтримка. Обов’язково знайдіть час на спілкування з батьками. Їм буде потрібна ваша увага.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Терезів

Займіться поповненням кальцію в організмі, включіть в раціон сезонні кальційвмісні продукти. Актуальний період для профілактичного огляду у стоматолога, а також для виведення з організму солей.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Терезів

Ця сфера вашого життя виявиться дуже благодатною. Прислухайтеся до інтуїції. Заробітки, кар’єра, працевлаштування, спілкування з колегами матимуть усі шанси на успіх, якщо ви самі не станете перешкодою своєму щастю. Не варто сумніватися, просто приймайте подарунки долі — ви їх заслужили. У спілкуванні з керівництвом проявляйте розсудливість: відрізняйте щедрі обіцянки від цілком реальних.

Гороскоп на липень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Терезів

Успіхи і гармонія супроводживатимуть Терезів в сфері кохання. Бажання створити матеріальний комфорт своєму найближчому оточенню обов’язково справить належне враження. Вдачливість надихне Терезів на переоцінку життєвих пріоритетів у бік сім’ї.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Терезів

Обставини дозволять заощадити енергію. Особисті зусилля попередніх періодів допоможуть Терезам досягти результатів зараз. Заняття у басейні або регулярні запливи на річці позитивно позначаться на самопочутті.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Терезів

Партнерські або банківські гроші, страховки і борги можуть бути пов’язані з непередбаченими обставинами. Заробітки стануть набагато стабільнішими. Велика вірогідність підвищення окладу, влаштування на більш високооплачувану посаду.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Терезів

Фортуна на стороні Терезів. Якщо Терези вже знають, чого бажають, то усе складеться сприятливо. Умови і оплата праці значно покращають. Можливе підвищення або отримання наукового звання, заохочення. Вплив Марса підвищить вірогідність укладення важливих договорів, які дозволять Терезам зайняти стійкі позиції.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Терезів

Доброзичливці і їх протекція багато в чому полегшать життя Терезам: вони перейдуть на більш високий соціальний рівень. Він буде розташований до спілкування і зустрічей, але реально з них будуть успішні загалом ті, які пов’язані з його професією. Значно розшириться коло знайомств в липні.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Терезів

Зараз актуальні спільні з босом або партнерами по бізнесу партії в теніс, гольф. З 1 по 7 липня він розщедриться на придбання спортінвентаря.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *