Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року ТелецьУ липні 2016 року прогулянки по місцях, де ви вже колись бували, допоможуть вам розслабитися і освіжити враження. Ви захоплено щось майструватимете з підручних засобів і з неменшим задоволенням зануритеся у світ інформації: багато нового дізнаєтеся з книг, Інтернету, спілкування. У липні знайдіть час для зустрічі з кращою подругою. З 5 по 14 липня можна наносити візити родичам.

  • Сприятливі дні для Тельців: 6, 10, 16, 20, 29 липня.
  • Складні дні для Тельців: 1, 2, 18, 24 липня.

Гороскоп на липень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 липня. Усі ваші зусилля будуть спрямовані на встановлення контактів і спілкування. Мають відбутися нові знайомства, а також відновляться багато старих зв’язків. Співпраця не буде гладкою, доведеться долати внутрішні бар’єри і побоювання. Вплив Чорного місяця допоможе вам обернути будь-яку ситуацію на вашу користь. У партнерстві продовжиться робота над стосунками. Якщо ви обидва їх цінуєте і маєте взаємну повагу, то усе улагодиться без додаткових зусиль.

З 11 по 20 липня. Минуле романтичне захоплення може нагадати про себе, але, швидше за все, тільки для того, щоб усе підсумувати, пробачити і остаточно відпустити один одного. Загальні погляди на сімейні цінності стануть зближуючим чинником. Чим більше збігів, тим швидше ви почнете будівництво власного гніздечка, яке відповідає вашому ідеалу. З 19 по 20 липня обранець оцінить ваше уміння йти на поступки і компроміс.

З 21 по 31 липня. Зараз не час для нового роману. Період підходить для зміцнення вже існуючих стосунків, хоча розмовляти про офіційну реєстрацію теж рано. І ви, і ваша друга половинка схильні до ілюзій і не можете об’єктивно оцінити ні ситуацію, що склалася, ні свою реальну роль і місце в ній. Гідно пережити непросте положення вам з благовірним допоможуть загальні інтереси і дружба.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Тельця

Після 7 липня вас опанує жадання господарської діяльності. Ви з натхненням пратимете, прибиратимете, готуватимете, наводитимете лад і створюватимете затишок. Вас навіть не збентежить те, що домочадці не захочуть приєднатися до вас. Можливо, у будинку з’явиться вихованець. Погані взаємовідносини з приятелями відіб’ються на настрої і поведінці дитини. Разом з чоловіком допоможіть йому переосмислити те, що відбувається, поясніть істинне значення понять «дружба», «товариш», «однокласник». Чоловік буде захоплений розвитком професійних навичок. Ймовірно, йому доведеться відправитися в далеке відрядження.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Тельця

У другій половині липня на тлі стресу може заявити про себе гастрит або виразкова хвороба. Під впливом Марса загостряться запальні процеси. Протистояти хвороботворним бактеріям допоможуть своєчасні заходи по зміцненню імунітету. Дотримуйтеся дієти, ваша печінка зараз в зоні ризику.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Тельця

З 2 по 5 липня намагайтеся впоратися з найважливішими справами. Цього місяця не рекомендується робити великі придбання, оскільки вибір даватиметься важко. Окрім 11 і 18 липня, коли можуть виникнути складнощі, робота йтиме на лад. 28-29 липня вам нададуться пільги, а шеф прихильно віднесеться до ваших прохань.

Гороскоп на липень 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Тельця

Телець буде відкритий для спілкування і нових вражень настільки, що його вдасться вивести із замкнутого кола сталих звичок. Його буде легко підбити на прогулянку, поїздку в незнайоме місце. У спілкуванні з Тельцем важливо буде зберігати дружній тон.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Тельця

Цього місяця Телець збереже внутрішній спокій, звичну стриманість і повільність. Зараз йому не слід робити справи самостійно, це загрожує перевтомою. Розбірливість у харчуванні посприяє приливу сил і оптимізму.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Тельця

Грошові справи можуть бути пов’язані з далекими поїздками. Ймовірно, доведеться консультуватися з банківськими службовцями. З 6 по 20 липня виникнуть відстрочення по готівкових платежах. Сприятливий період для придбання автомобіля.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Тельця

Успіх чекає на тих, хто зайнятий комерцією, логістикою, чия діяльність пов’язана з відрядженнями. У липні дружня атмосфера на службі допоможе добитися успіхів. З 5 по 10 липня вдалою виявиться реєстрація власного бізнесу, а також вірогідне кар’єрне просування.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Тельця

Зустрічей буде багато. Це один з найінтенсивніших по спілкуванню періодів в році. Телець налагодить нові корисні контакти, відновить стару дружбу. Проте йому не варто шукати в них тільки вигоду, оскільки і сам він ризикує стати об’єктом подібного «полювання».

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Тельця

Телець багатьом цікавиться, накопичує інформацію з безлічі ресурсів, а також спілкуючись з людьми із самих різних сфер. З 5 по 14 липня йому будуть до душі сімейний відпочинок, ігри з дітьми. В середині липня Телець може цілком зануритися у своє хобі.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року :

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *