Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року СтрілецьУ липні 2016 добре подорожувати по воді або відправитись відпочивати далеко від будинку. Це може бути як поїздка з метою підлікуватися, так і духовні пошуки або жадання творчої самоти. З 3 по 12 липня можуть виникати складнощі в подорожі, тримайте під наглядом речі і документи. З 11 по 20 липня можна стрибнути з парашутом або покрутити лопинг. Вас може зацікавити майстер-клас по створенню оберегів, амулетів з 23 по 29 липня.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 1, 7, 12, 16, 27 липня.
  • Складні дні для Стрільців: 14, 21, 22 липня.

Гороскоп на липень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 липня. У цю декаду можуть статися події, після яких ви почнете інакше ставитися до себе і своєї сексуальності. З 6 липня пристрасність стане вашим девізом в усьому, чим би ви не займалися. Якщо ви давно разом з чоловіком — переосмисліть свої почуття і прийміть партнера таким, яким він є. Жадання експериментів може штовхнути самотніх пані на авантюрні знайомства. Проте будьте обережні, можна потрапити в небезпечні ситуації 1, 8 липня.

З 11 по 21 липня. Якщо 12-14 липня ви не зіпсуєте усе своїм авторитаризмом і бажанням контролювати усіх, то з 5 липня життя піднесе вам приємний сюрприз. Гармонійні стосунки з партнером, в сім’ї, з дітьми створять відчуття щастя і перетворять будинок на повну чашу. Деяких тягнутиме не лише на експерименти в інтимній сфері, а й на участь в небезпечних заходах. Будьте обережні.

З 21 по 31 липня. З 23 липня вас переповнюватиме енергія і жадання активності. У вашому житті з’явиться більше різноманітності і можливостей. Здатність отримувати задоволення від простих слів і дотиків коханого допоможе звільнитися від заборон і обмежень, які з’явилися. Ви і ваше оточення відразу відчує зміни, коли у вас прокинеться справжня жінка. Якщо поряд з вами ще немає вашої половинки, то направте свою невгамовну енергію на творчість.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Стрільця

Велику частину свого часу чоловік витрачатиме на пошуки додаткового заробітку. Крім того, він може захопитись оздоровчими практиками і залучати до своїх занять усіх членів сім’ї. Діти з 1 по 12 липня всіляко відстоюватимуть свої права. Почастіше приїжджайте у гості до ваших батьків або збирайтесь усі разом на дачі, на природі. Їм важливо почувати себе в атмосфері свята поряд з дітьми. Можливо, вони зможуть здивувати вас, розкрившись і показавши свої уміння і таланти.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Стрільця

У липні ви будете немов джерело невичерпної енергії. Але можуть виникнути ситуації, небезпечні для здоров’я, коли необхідно буде звертатися до лікаря. Пильнішими будьте в перші дні і в третю декаду липня. Якщо у вас сидяча робота, то існує вірогідність виникнення геморою. На початку липня можлива поїздка, пов’язана з лікуванням. Безконтрольне сексуальне життя несе свої небезпеки, а переохолодження може спровокувати захворювання.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Стрільця

Для тих, хто вже давно шукає роботу, в липні існує вірогідність отримання перспективної посади з гарним окладом. Для юристів і працівників видавництва це вдалий місяць. З 1 по 12 липня із-за неприємних нюансів на роботі може знадобитись консультація юриста. Хто ризикне в цей період брати участь в міжнародному конкурсі, пов’язаному з творчістю, може отримати визнання. Після 15 липня можливі додаткові доходи.

Гороскоп на липень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Стрільця

У цьому зодіакальному місяці Стрілець може змінити своє відношення до сексу. Якщо до цього він славився скромником, то тепер може перетворитися на симпатичного мачо. Але у вас є усі шанси зробити його своїм вірним і єдиним.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Стрільця

У липні особливу увагу потрібно приділити їжі, напоям, можливі отруєння і інтоксикація. Можливі укуси комах. Після 15 липня, можливо, доведеться звертатися за допомогою до фахівця із-за опіків.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Стрільця

Стрілець буде схильний проявляти розумну обережність і заповзятливість в рішенні грошових справ, пов’язаних з позиками, кредитами, партнерськими долями. Йому необхідно відповідальніше відноситися до чужих грошей. Вони немов магнітом притягуватимуться до нього, так само як і спокуси використати їх не за призначенням.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Стрільця

Для підписання важливих документів підходять дні до 6 і після 20 липня. Усі проекти, початі в інший час, гальмуватимуться з не залежних від нього причин. Успішною буде діяльність охоронних фірм, реабілітаційних центрів. Психіатри, слідчі, каскадери, агенти спецслужб можуть розраховувати на гарну оплату.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Стрільця

Коло спілкування розшириться. Можуть з’явитися друзі серед іноземців, творчих і відомих осіб. Це люди з непростою долею і з незвичним родом діяльності. Об’єднує їх інтерес до фінансів.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Стрільця

Стрілець може захопитися колекціонуванням досвіду в проходженні різних екстремальних випробувань. Цікаві факти, зібрані їм з різних джерел, можуть послужити причиною для зустрічей з друзями.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *