Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року СкорпіонУ липні 2016 року життя саме підкине вам найкращі варіанти: ви просто без всяких зусиль опинитесь в місцях розваг.Ваш настрій сприятиме приємному проведенню часу. Загалом вдастся «вбити декількох зайців» під час відпочинку. Віддавайте перевагу спільному дозвіллю з дітьми, з коханими. Період сприятливий для закордонних турне, для відпочинку на морі. Обставини допоможуть вам глибше захопитися спортом. Спілкування з іноземцями стане приємним, пізнавальним і одночасно корисним. У спорідненому крузі можна затіяти картярські турніри.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 2, 12, 17, 28, 31 липня.
  • Складні дні для Скорпіонів: 6, 15, 21 липня.

Гороскоп на липень 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 липня. Вам стане доречним вміння простіше дивитися на життя і користуватися усіма її благами. Ви зможете багато чому навчитися, побувати в різних місцях і надзвичайних, але дуже пізнавальних ситуаціях. Усе це і розважить вас, і підкине декілька важливих ідей на майбутнє. Ви справлятимете враження серйозною, але одночасно дуже привабливої, «породистої» жінки. Сфера кохання розвиватиметься захоплююче, нетривіально, створюючи відчуття свята.

З 11 по 20 липня. Підготовлені, неспонтанні справи отримають імпульс до успішного розвитку. Робіть ставку на творчі і наукові складові. З 12 по 14 липня можливі конфлікти, спроби обдурити вашу довіру. Але якщо ви здолаєте їх, загальні інтереси, захопленість одним проектом допоможуть зблизитися з коханим ще сильніше. З 18 до 20 липня можуть виникати ситуації, які вимагатимуть від вас терпіння.

З 21 по 31 липня. Всесвіт обіцяє вдачу тим, хто готовий докласти зусилля для реалізації мрії. Особливо приємні переживання очікуються в сфері кохання і в справах, що є важливим життєвим захопленням. Не соромтеся презентувати себе на публіці. Найбільше вам піде класичний стиль, лаконічна елегантність. Уміння легко, як би граючи, але цілеспрямовано йти наміченим шляхом принесе щедрі плоди.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Скорпіона

У вас будуть усі шанси показати себе гарною хазяйкою. Завдяки вашим зусиллям налагодиться психологічний клімат у домі. Можливо, доведеться приймати гостей здалека або, навпаки, вчинити сімейний візит в інше місто. Чоловікові доведеться багато спілкуватися, налагоджувати контакти, їздити. На щастя, його зусилля матимуть успіх, і він зможе надати посильну допомогу в домашніх справах. Зараз сприятливий період для самореалізації дітлахів, їх розвитку. Ігрова форма підходу допоможе дітям досягти великих результатів в творчості і навчанні.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Скорпіона

Після 5 липня можуть дати про себе знати запальні процеси в шлунку або в гінекологічній сфері. Намагайтеся узабезпечити себе вчасно прийнятими профілактичними заходами. У липні можуть турбувати дискомфортні явища в грудному відділі хребта або неправдиві серцеві болі у зв’язку з невралгією або стресом. Досвідчений масажист або остеопат допоможе вам позбавитися від цих неприємностей.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Скорпіона

При працевлаштуванні вашим вагомим козирем стане знання іноземних мов або диплом про вищу освіту. Очікується фінансовий підйом і розширення професійних можливостей, особливо в сферах, пов’язаних з туризмом, наукою, освітою, творчістю, спортом. Питання про підвищення вашої платні краще всього ставити в липні.

Гороскоп на липень 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Скорпіона

Скорпіон знайде тисячі способів висловити свої почуття. Він буде переповнений позитивними емоціями і намагатиметься ними поділитися. Незважаючи на зовнішню серйозність, внутрішньо він буде грайливий і привабливий. У липні до романтичного настрою у Скорпіона додасться бажання узяти на себе більше відповідальності в стосунках.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Скорпіона

Творчий настрій, розуміння своєї мети і завдань забезпечать Скорпіону успіх в справах. Він вміє тримати удар, тому у своєму самопочутті зверне увагу хіба що на гострий напад або погіршення здоров’я з 6 по 9 липня. Має сенс займатися своїм здоров’ям більше методично.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Скорпіона

Грошова вдача супроводжуватиме Скорпіона. Це період вдумливих і талановитих рішень його заповзятливого розуму. Великі капіталовкладення, розширення бізнесу і сфер впливу зараз актуальні. Але краще отримати додаткову інформацію з незалежних джерел.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Скорпіона

Вміння зарекомендувати себе, активно рекламувати свої досягнення і можливості дасть йому цілком реальну можливість для просування в кар’єрі та збільшенні окладу. Цілком вірогідне далеке відрядження. Додаткові перспективи відкриються після 12 липня.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Скорпіона

З деякими приятелями Скорпіон зробить паузу в спілкуванні. З творчими, цікавими особами Скорпіон зійдеться щільніше. Контакти і справи з іноземцями стануть нормою. Нові, довготривалі, перспективні знайомства зав’яжуться у відрядженнях, на відпочинку.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Скорпіона

Скорпіон зануриться у світ закордонного відпочинку, спортивних змагань, пригодницьких авантюр або творчих занять собі на втіху. Він цілком здатен створити шедевр власними руками.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *