Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року РибиУ липні 2016 заплануйте відпочинок, поїздку на морі або в санаторій, закордонне турне або участь в творчій конкурсній програмі. У цей період важливо проводити свій вільний час так, як вам потрібно, як колись мріяли: малювати, писати, робити театральні постановки з дітьми, влаштовувати спортивні змагання, відвідувати цирк.

  • Сприятливі дні для Риб: 7, 17, 18, 20, 26 липня.
  • Складні дні для Риб: 4, 12, 21 липня.

Гороскоп на липень 2016 Риб жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Риб

З 1 по 10 липня. Ви вступаєте в період легшого і святковішого відношення до життя. Але тільки не варто плутати його з безвідповідальністю і інфантилізмом. На початку декади будьте дбайливі і уважні до своїх коханих, оскільки можливі провокаційні ситуації. Ревнощі, спокуси, уявні зради можуть залишити після себе розбиті серця. Довіра, пробачення, гумор будуть кращими помічниками в стосунках. 5-9 липня дозвольте собі дуріти і фантазувати, але не кидайте слів на вітер.

З 11 по 20 липня. У перші дні декади може з’явитися бажання форсувати обставини і вказувати іншим норми поведінки. Такий підхід здатен привести до раптових безпідставних сварок, тому намагайтеся не проявляти агресію і бути терпиміше. 16-18 липня невимушена поведінка здатна перетворити рутинні стосунки на любовну пригоду. Радісне відношення до життя залучатиме до вас увагу чоловіків.

З 21 по 31 липня. На початку декади у вашому житті можуть виникнути ситуації, що нагадують події минулого. Намагайтеся проаналізувати свою поведінку і не повторювати старі помилки в стосунках з коханим, дітьми. У цей період спокуса в інтимній сфері або спокуса вийти заміж за розрахунком необхідно відкинути відразу. Вірність своєму обранцеві і уміння слухати своє серце — головні критерії вибору.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Риб

У цьому зодіакальному місяці у вас з’явиться безліч шансів створити таку атмосферу навколо себе, щоб хотілося радіти життю вам і тим, хто поруч. Не втратьте можливість виправити помилки в підходах до виховання дітей і додати елементи гри і творчості. У липні намагайтеся акуратно і ненав’язливо контролювати коло спілкування дитини. Поліпшити якість інтимного спілкування можна, якщо привнести романтику і флірт до ваших з чоловіком відношень. Розуміння із старшим поколінням можливо, якщо спільними зусиллями шукати позитивне у будь-якій ситуації.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Риб

У липні ви частіше перебуватимете в стані гармонійної рівноваги. Цьому сприятиме ваше бажання більше приділяти уваги зовнішності і одягу, творчості і відпочинку. Адже від настрою залежить самопочуття і стан здоров’я. Надмірності в їжі і розвагах можуть вплинути на роботу печінки, кишковика і сечостатевої сфери. Рекомендується прибрати надмірне вживання солі і цукру, відмовитися від алкоголю і паління, щодня займатися зарядкою.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Риб

Для трудоголіків можуть з’явитися можливості поліпшити умови праці, налагодити відносини з колегами. Для цього необхідно додати в рутинні процеси нотки творчості і позитиву. У цей зодіакальний період краще не робити важливих, великомасштабних покупок.

Гороскоп на липень 2016 для Риб чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Риб

Липень здатен перетворити Риб на прекрасного коханця і ніжного романтика. Усе, що стосується задоволень і розваг, авантюризму і незвичних заходів, йому буде до душі. Щоб оволодіти його серцем, необхідно їм захоплюватися, бути готовою до експериментів в усьому.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Риб

Щоб не було збоїв з кровообігом, необхідно правильно харчуватися, не перевантажувати себе фізично і балансувати свій емоційний стан. У першу декаду липня необхідно відповідальніше приймати рішення, не вплутуватися в спірні ситуації.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Риб

Після 15 липня очікується успіх в справах освіти, науки, творчості і спорту. Учасників міжнародних проектів, членів різних груп чекають приємні сюрпризи у формі несподіваних доходів. Друга декада липня небезпечна для азартних і авантюрних підприємців.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Риб

У липні розпочинати нові проекти не рекомендується. Сприятливо доводити раніше розпочате до кінця. У сфері комерції, зв’язку, реклами, транспорту необхідно чіткіше формулювати завдання і контролювати увесь процес. У кінці липня може виникнути вимушене відрядження, де необхідно бути гранично уважним і прораховувати усе наперед.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Риб

Остання декада липня зробить спілкування з друзями плідним. Початок липня здатен внести нотки конфлікту і протистояння між самими нерозлучними товаришами. Розваги з приятелями після 14 липня можуть мати катастрофічні наслідки для бюджету.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Риб

У другу декаду липня варто зайнятися активним спортом для задоволення, піти в похід з друзями і дітьми, пограти в командні ігри.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *