Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року РакУ липні 2016 року оточіть себе такими людьми і обставинами, які приносять радість і відчуття щастя, повноцінності життя. Приділіть увагу своєму іміджу, відвідайте салон краси, пройдіться по бутиках. Можна відправитись у подорож, бажано до моря. Не упускайте можливості виплеснути свій творчий потенціал.

  • Сприятливі дні для Раків: 2, 4, 13, 15 липня.
  • Складні дні для Раків: 1, 9, 17 липня.

Гороскоп на липень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Рака

З 1 по 10 липня. Ваші переживання будуть яскравими, а життя повне важливих подій. Під впливом Чорного місяця можуть накочувати недовірливість і меланхолія. Щоб швидко це розвіяти, займіться творчістю або фізичною роботою. У особистому житті змін не очікується, проте зміцняться існуючі стосунки. Не спішіть зближуватися з новою людиною. Швидкий розвиток романтичного сценарію свідчитиме про те, що ви потураєте спокусам, за які доведеться гірко розплачуватися.

З 11 по 20 липня. Ви перетворитесь на справжній фонтан енергії, який генерує і творчо втілює найнеймовірніші ідеї. Оптимізм стане вашою філософією. Ви легко і невимушено будитимете симпатії в людях. Сприятливий розвиток отримають справи у багатьох сферах вашого життя. У сердечних справах настане період тихого ліризму. Можливо, в цю декаду буде складніше зізнатися у своїх почуттях, зважитися на рішучий крок.

З 21 по 31 липня. Марс наповнить вас хоробрістю, рішучістю, бажанням рятувати слабких і давати відсіч грубості. Проте краще надихнути на подвиги свого милого, адже ви — тендітна жінка, а поле боя — це чоловіча доля. Внутрішній спокій і упевненість в собі дозволять оптимістично дивитись в майбутнє, сміливіше знайомитись з потенційними залицяльниками. Декада сприятлива для пояснень і активної підготовки до весілля.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Рака

Ваше благородне сімейство дружно візьметься за господарство. Ви зробите декілька важливих і вигідних покупок для дому. Триває гармонійний період розвитку дарувань ваших дітей. Якщо ви зараз допоможете їм здолати боязкість і сумніви у своїх талантах, то перед ними відкриються гарні перспективи. Ваш чоловік нині готовий до діалогу, якщо у вас є претензії, сміливо висловлюйте їх, він вислухає усі ваші аргументи. Проте якщо ви займете мовчазну позицію, то прогреса в стосунках може не бути.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Рака

Різного роду переживання і перевантаження негативно відіб’ються на вашому стані. Щоб привести себе до ладу, доведеться докласти зусилля. Найголовніше — обмежити спілкування з песимістами і скаржниками і самій їм не уподібнюватися. Така поведінка і оточення провокують погіршення здоров’я і призводять до втрати енергії.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Рака

Прибуток цілком залежатиме від міри вашої активності, заповзятливості і передбачливості. Вигідну роботу краще шукати з 2 по 8 липня. 13 липня ви нарешті чітко усвідомите, чого бажаєте і як це здобути. Додатковий дохід принесуть сімейний бізнес, співпраця з друзями і громадськими організаціями.

Гороскоп на липень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Рака

Стосунки з Раком розвиватимуться яскраво і феєрично. Він прагнутиме красиво провести час з коханою. Від неї потрібно буде тільки періодично розвіювати його безпричинні сумніви і невпевненість в собі.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Рака

Раку не варто одному, без підтримки впрягатися в рішення усіх виникаючих життєвих проблем. Зараз Рак схильний переоцінювати свої сили. Краще усю роботу поділити на дрібні етапи. Комплекс вправ по зміцненню м’язів спини і збільшенню гнучкості хребта зберігає для Рака свою актуальність.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Рака

Ініціативність і правильний внутрішній настрій допоможуть зробити вигідні ходи. Аспекти великих тригонов створять вдалий збіг обставин і великі шанси на перемогу у важливих справах. Зараз можливі навіть авантюрні заходи, фінансовий ризик.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Рака

Інтуїція дозволить Раку добитися успіху. Йому вдасться вправно лавірувати і уникати інтриг колег. Легше звичайного вийде залагоджувати бюрократичні питання, раціонально організовувати виробничий процес. З середини липня керівництво оцінить його зусилля і особисті якості.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Рака

Зараз недоцільно витрачати багато часу і сил на приятельське спілкування або пошук нових знайомств. Рак буде більше зайнятий собою, своїми особистими справами. Виключення може скласти кращий друг, з яким у нього налаштований постійний контакт або є спільні справи.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Рака

Рак — колодязь цікавих розважальних ідей. Але найбільше задоволення для нього — можливість опинитися в центрі загальної уваги. На славу вдадуться далекі подорожі.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *