Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року ОвенУ липні 2016 року пріоритет неподільно належить сімейному дозвіллю, наприклад, зустрічам усіх поколінь за загальним столом або якійсь спільній справі. Дітям корисно більше дізнатися про своїх предків. Чергування трудових буднів з помірною роботою на городі допоможе уникнути стресів і отримати винагороду у вигляді натуральних дарів землі. Сприятливий відпочинок у прісних водойм.

  • Сприятливі дні для Овнів: 1, 11, 16, 26 липня.
  • Складні дні для Овнів: 6, 14, 21 липня.

Гороскоп на липень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Овна

З 1 по 10 липня. У вас виникне потреба в стабільності, в емоційному контакті з близькими людьми, більше часу проводьте у сім’ї. Вміння відкрито проявляти позитивні емоції і приймати їх від оточення принесе вам вдачу і взаємопорозуміння з людьми. З 5 липня романтичний настрій стане причиною душевного підйому і блиску у ваших очах. Підвищена сексапільність притягне нових прихильників. Стосунки з коханим гармонізуються, побачення стануть особливо пристрасними.

З 11 по 20 липня. Ви легко справлятимете на оточенні належне враження. Головне, при цьому, не зловживати епатажем. Налагодиться інтимне життя. 14 липня може несподівано зруйнуватися союз, побудований без емоційної близькості. З 16 по 19 липня вдалий період для вирішення любовних справ. Ви зумієте про багато що домовитися, щось змінити. З 17 по 20 липня значно зросте вірогідність зачаття.

З 21 по 31 липня. Усю вашу енергію ви направите на вирішення домашніх і сімейних проблем, тому на пошук нових стосунків не буде ні часу, ні бажання. Для зустрічей з обранцем краще обрати 25-26 липня. 21-22 липня вас опанують ревнощі і почуття власництва. Слід вчитися долати внутрішню невпевненість і залежність від чужих оцінок і думок.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Овна

Вас цілком поглинуть сімейні турботи. Ви багато спілкуватиметеся з родичами, облаштовуватиме будинок. Зараз ваше головне завдання — залучити до цього близьких, згуртувати їх загальною справою. Єдності допоможуть мистецькі, спортивні заходи, поїздки. У цей астрологічний період формується модель для майбутніх сімей ваших дітей. В цілому зодіакальний місяць запам’ятається атмосферою благополуччя, взаєморозуміння і підтримки.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Овна

Ваш спосіб життя загрожує загостренням хронічних хвороб, можуть проявитися спадкові захворювання. Лікування і профілактика запальних процесів пройдуть набагато ефективніше. Дуже важливо наповнити свій раціон сезонними продуктами місцевого виробництва. Після 6 липня шлунок набагато гостріше реагуватиме на недоброякісну їжу, стресові ситуації і переїдання.

Гороскоп роботи і грошей на липень 2016 року для Овна

Вміння справлятися зі своїми обов’язками граючи, без зусиль, значно вплине на ваші успіхи на трудових теренах. З 3 по 7 липня можна купувати великі речі для будинку, побутову техніку. Після 7 липня ви більше витрачатимете на дітей і задоволення. З 16 по 29 липня вас чекає багато рутинної, паперової роботи, значна частина якої неодноразово перероблятиметься. Сімейні заощадження родичів поповнять ваш бюджет.

Гороскоп на липень 2016 для Овнів чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Овна

Овен зуміє поєднати і романтичність, і відданість сімейним цінностям. Особливе значення набуватиме усе «як в дитинстві», «як робить мама». Хочете повного взаєморозуміння з Овном — налагодьте відносини з його батьками і перейміть пару їх традицій.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Овна

Після 13 липня Овна знизиться без явної причини. Йому треба вчитися раціональніше розподіляти свою життєву енергію. Зловживання і надмірності зараз можуть створити багато дрібних проблем з самопочуттям.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Овна

Перспективно вкласти гроші в нерухомість або будівництво. Овен буде схильний з розмахом витрачати гроші на подарунки коханим. Дух авантюризму не повинен заглушати голос розуму, і тоді великі фінансові угоди дадуть відчутний результат.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Овна

Кар’єрне сходження триває. Сімейні справи можуть періодично відволікати Овна від справ. Очікується багато рутинної роботи. Призначення на нове місце може зіткнутися з відстрочкою, паперовою тяганиною. В цілому зі зміною роботи краще почекати.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Овна

У цей зодіакальний період приятельське спілкування відійде на другий план. Бажано не залучати товаришів до сімейних справ, щоб не посилювати проблем. Також зараз не час для спільних проектів. Можливі епізодичні зустрічі на святах. Виняток можуть становити перевірені друзі з дитинства.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Овна

Липень краще всього підійде для риболовлі або рафтингу. Овен із задоволенням проведе час в рідних пенатах. Ваш Овен стане затятим прихильником домашньої кухні, а також проявить усю свою майстерність і фантазію, ушляхетнюючи житло.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року :

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *