Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року ЛевУ липні 2016 року надавайте перевагу самоті і відпочинку на природі. Сонце, свіже повітря, природні водойми діятимуть на вас цілюще. Якщо ви активно залучені в духовний пошук, то саме час випробовувати силу волі, змінити якісь звички. Можна зайнятися практиками самовдосконалення. Сприятливі екстремальні заняття: походи, подолання страхів. Звузьте коло спілкування до самих близьких людей. Залучайтеся до мистецтва. Правильно підібрані фільми або книги не лише скрасять ваше дозвілля, а й допоможуть переглянути деякі свої життєві установки.

  • Сприятливі дні для Левів: 2, 5, 13, 18, 27 липня.
  • Складні дні для Левів: 8, 16, 22 липня.

Гороскоп на липень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Лева

З 1 по 10 липня. Ви відчуєте сильну потребу в самоті зі своїми думками для самоаналізу. Впускати у свій світ вам забажається тільки дуже відданих і близьких людей. У особистому житті з’явиться більше взаємопорозуміння. Це торкнеться і емоційної, і інтимної сфер. Незважаючи на деяку внутрішню замкнутість, знайомство або зближення зі своєю потенційною другою половинкою цілком реальне. Проте ви потягнетеся один до одного, якщо ваші погляди на життя схожі.

З 11 по 20 липня. Венера допоможе виглядати краще, викликати прихильність до себе людей практично з перших хвилин спілкування. Сердечні стосунки зміцнюватимуться, особливо якщо ви не станете чинити опір своїй природі і перестанете грати чужі ролі. З 17 по 19 липня до вас може прийти любов з першого погляду. Правда, для того, щоб це почуття переросло в щось більше, вам потрібно буде змінити свої уявлення про сімейне життя.

З 21 по 31 липня. Йти на контакт з людьми стане складніше, тому важливі розмови краще відкласти. Якщо в сердечних стосунках існує повна довіра, то ваше заглиблення в себе позначиться на них тільки в кращу сторону. Період сприяє творчим пошукам, натхненню. Приділяйте час облаштуванню комфорту домівки. Велика вірогідність зачаття.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Лева

І інтер’єр, і атмосфера в сім’ї гармонізуватимуть. Відчуття затишку і душевного тепла наповнить ваше гніздечко. Діти нададуть вам посильну допомогу. Їм також важливо в цей період отримати новий досвід, відчути гострі відчуття. Залежно від ситуації для цього може підійти чортове колесо, поїздка в табір скаутів. Ваш благовірний з успіхом зароблятиме гроші і будуватиме кар’єру. Проте за ці вдачі потрібно буде заплатити скороченням часу, який проводиться з сім’єю.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Лева

Зараз вам необхідно ефективно відновлювати своє психологічне і фізичне здоров’я. Гарною підтримкою вашому організму стане водолікарня. У цей період дуже важливо не лише виїжджати на природу, а й занурюватися в атмосферу природи, природних звуків і ароматів. Це дозволить ефективно нейтралізувати наслідки стресів.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Лева

Шукати роботу краще в липні. Обстановка в колективі, робоча атмосфера будуть позитивними, але повністю розслаблятися не варто. Проявляйте пильність в середині липня. Скористайтеся можливістю отримати будь-які пільги на роботі, підлікуватися в профілакторії по путівці. Виникатимуть можливості підробітку, ваші творчі навички і спонсорство родичів допоможуть набути фінансової стабільності.

Гороскоп на липень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Лева

Для Лева буде важливою можливість просто побути з коханою наодинці. Проте це зовсім не означає, що велелюбного темпераменту у нього зменшиться. Для творчого Лева його кохання цілком може грати роль музи.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Лева

Цей не кращий час для активних заходів і публічної, громадської діяльності. Період більше підходить для завершення розпочатого, причому з економним відношенням до своїх енергоресурсів. Варто приділяти час релаксації.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Лева

У сфері фінансів велика вірогідність повтору колишніх ситуацій, заробітків за попередніми схемами. З’явиться більше неофіційних доходів, оскільки є вірогідність затримок основної зарплатні. Для великих фінансових операцій, вкладень, страхування, переоформлення нерухомості період сприятливий.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Лева

Лев легко буде справлятися з поточними завданнями, багато справ зможуть вирішитися самі собою. Проте йому не варто занадто вже завзято виконувати усі розпорядження, оскільки багато з них відмінятиметься або коригуватиметься. Зоряною годиною для кар’єри може стати період з 7 по 9 липня.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Лева

У кількості контактів буде спад. З деякими товаришами тісне спілкування збережеться, але більше це торкатиметься взаємної моральної підтримки. Після 12 липня деякі приятелі проявлять себе як ненадійні, а інші, навпаки, доведуть свою вірність.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Лева

Далекі поїздки допоможуть хоч би ненадовго змінити обстановку. Рафтинг, політ на повітряній кулі або спелеологічний похід допоможуть Леву дізнатися про ціну собі і відкритися новим мріям.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *