Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року КозорігУ липні 2016 ви забаажаєте ризику, азарту і яскравих незабутніх вражень. Потреба в спілкуванні може підштовхнути вас взяти участь в командній грі, в залученні до підготовки весілля знайомих. Можливо, ви з подружками вирішите пограти в гру «звана вечеря» і кожні вихідні організовуватимете вечори-зустрічі з конкурсною програмою і власноручно приготованим кулінарним шедевром.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 7, 12, 17, 20, 22, 26 липня.
  • Складні дні для Козорогів: 1, 2, 19 липня.

Гороскоп на липень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 липня. Початок декади може перевірити вас на уміння виходити з кризових ситуацій в стосунках. Події провокуватимуть проявити свої не самі кращі якості. Але тільки від вас залежить, збрехати чи сказати правду, розпрощатись або пробачити. У стосунках з чоловіком, діловими партнерами з 5 липня може запанувати гармонія. Деякі пані з сильним характером, навпаки, можуть зіткнутися з явищем, коли оточення намагатиметься диктувати свої умови.

З 11 по 20 липня. У перші дні декади ви здатні перетворитись на темпераментну леді, здатну з силою відстоювати своє право на любов, бізнес і на стосунки, до яких ви прагнули. З 15 липня доля може підкинути шанс у вигляді знайомства з людиною, яка наблизить вас до здійснення вашої мрії. Вчіться проявляти свої почуття і бажання легко і радісно.

З 21 по 31 липня. Щоб зустрічі і бесіди проходили найконструктивніше, включайте свою інтуїцію. Ви дуже нервуватимете, якщо 22-25 липня вам будуть суперечити і заперечувати проти вашої думки. 29, 30 липня розбіжності і конфлікти в стосунках з оточенням здатні перейти у відкриту ворожнечу і неприязнь. Вміння не реагувати на провокації, почуття власної гідності, повага до людей — ці якості допоможуть вам інакше подивитись на тих, хто поряд з вами.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Козорога

У цьому зодіакальному місяці ревнощі можуть нагадати про себе у тому випадку, якщо ви не впевнені в собі і у своєму чоловіку. Ваш чоловік може перетворитись на популярну і яскраву особу. Потреба реалізувати свої ідеї, проявити таланти зробить його енергійним, творчим і ініціативним, здатним включитись в нові проекти. 14-19 липня діти можуть піднести приємний сюрприз. Важливо, щоб ви і ваш чоловік помітили і оцінили старання дітвори. 18-24 липня просто будьте вдячні вашим батькам за те, що вони подарували вам життя. Це розуміння допоможе вам бути ближче один до одному.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Козорога

Життя б’є ключем, і проблем із здоров’ям бути не повинно. Просто іноді активний період в громадському житті може періодично виливатись у втому і відчуття себе вичавленим лимоном. Для відновлення своєї енергосистеми необхідно висипатись, приймати очищаючі водні процедури і оточувати себе приємними пастельними тонами.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Козорога

У першу декаду липня можливі фінансові втрати з вини інших людей. У ці дні важливо проявляти чесність, практичність. Друга декада липня буде вдалою для викладання, репетиторства, проведення ігор, презентацій. Третя декада липня може принести вдалі фінансові вкладення, відчуття партнерів, конкурентів і ситуацій.

Гороскоп на липень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Козорога

У липні Козоріг може переглянути свої погляди на стосунки і визначитись з тим, які якості мають бути у його супутниці життя. Шлюби, укладені в цей період, вимагатимуть повної віддачі і серйозної роботи обох партнерів.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Козорога

У цей зодіакальний період Козоріг налаштований оптимістично. Тому збоїв в організмі не передбачається. Високоенергетичні періоди з емоційними викидами будуть 4 липня, 8-12 липня, 26 липня. Допоможуть спорт, прогулянка, медитація.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Козорога

З 11 по 22 липня — період ризикованих азартних фінансових операцій. Індивідуальні інтуїтивні рішення можуть мати більше виграшних шансів, ніж групові авантюри або партнерські проекти, особливо за участю іноземців. У перший тиждень липня необхідно строго контролювати свої фінансові потоки і даремно не ризикувати.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Козорога

У цьому зодіакальному місяці Козоріг може дозріти для того, щоб розпочати власний бізнес. Щоб реєстрація пройшла без затримок і тяганини, ходити по інстанціях краще 13-15 липня і після 26 липня. У першій половині липня професіоналізм можуть помітити і оцінити, підвищивши зарплату.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Козорога

Підтримка друзів допоможе упевненіше почувати себе в життєвих колізіях. У другій половині липня великий шанс, що в життя Козорога повернеться людина, яку він колись знав і з яким доля розвела в різні боки.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Козорога

Відвідування художніх виставок, театру припадуть йому до душі. У цей зодіакальний період актуально організовувати колективні зустрічі або записатися на майстер-клас з гри на музичному інструменті.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *