Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року ДіваУ липні 2016 року урізноманітніть своє дозвілля. Очікується багато спілкування з друзями, відвідування громадських заходів, гулянь, святкувань. Намагайтеся увесь час бути в приємній компанії. Заміські поїздки або прогулянки по місту стануть нормою. Музичні шоу і видовищні перформенси актуальні з 2 по 8 липня, художні галереї — з 10 по 22 липня. З 18 по 22 липня можна вчинити хоробре божевілля, наприклад, стрибнути з парашутом. Намагайтеся хоч трохи виходити за рамки своїх звичок, але уникайте надмірної ексцентричності.

  • Сприятливі дні для Дів: 2, 4, 13, 15 липня.
  • Складні дні для Дів: 1, 9, 17 липня.

Гороскоп на липень 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Діви

З 1 по 10 липня. У цей період вам необхідно підтримувати контакти, вести активне громадське життя. Спілкування, як хвилі бурхливого моря, підхопить вас. Не чиніть опір цьому, а скористайтеся можливостями, які вам надаються. Більше говоріть про свої мрії — це допоможе їм збутися. Романтичні або подружні стосунки зажадають роботи над ними. Варто приділити увагу взаємному залицянню.

З 11 по 20 липня. Уникайте поспішності, зважуйте свої рішення. Нові сердечні прихильності можуть виникнути в приятельському середовищі. У особистому житті усе розвиватиметься гармонійно, якщо ви навчитеся відкриватися емоціям, зможете донести їх до коханого. Це необхідно для того, щоб ви обидва відчули зворотний зв’язок. Зайва скритність, ревнощі або внутрішня замкнутість проявляться з 12 по 14 липня.

З 21 по 31 липня. Фортуна як і раніше вас супроводить в громадській діяльності, у відстоюванні колективних інтересів. Зараз не час тушуватися. Ваші слова і енергетика притягнуть до вас нових людей. Співпраця, партнерство відкриють вам багато додаткових можливостей. У особистому житті усе розвиватиметься приємним чином. Нехай усе йде своєю чергою.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Діви

У домашніх справах очікуються позитивні зміни. Багато в чому це станеться завдяки чоловікові або вашим близьким. Добре вирішаться питання нерухомості, оформлення іпотеки або вступу у права спадкоємства. Педагогічні здібності вашого чоловіка отримають розвиток. Спільні ігри, заняття спортом можуть надихнути його на нові проекти. Для нього також не виключена вірогідність закордонного відрядження. Для молодшого покоління основним завданням стане робота над побудовою рівноправних, гармонійних стосунків з однолітками.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Діви

Ви відчуєте себе набагато краще ніж зазвичай. Лікувально-профілактичні заходи особливо ефективними будуть з 1 по 7 і з 18 по 22 липня. З 12 по 25 липня зусилля із нарощування м’язів спини, зміцнення хребетного стовпа будуть продуктивнішими.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Діви

Виникне багато можливостей для сприятливих змін в роботі. Проте знадобиться критичне відношення до пропозицій, щоб не потрапити в халепу. Взаємодія з людьми, інформаційними ресурсами, співпрацю з організаціями значно підвищать ваші шанси на успіх. Можливий невеликий додатковий дохід.

Гороскоп на липень 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на липень 2016 для Діви

Діві належить багато пересуватися, спілкуватися, домовлятися з людьми, і час від часу у нього буде можливість брати свою кохану з собою, поєднуючи корисне з приємним. Зараз у вас є можливість не лише поговорити з ним на важливі теми, але і бути почутою.

Тонус. Гороскоп на липень 2016 для Діви

Він буде активний, бадьорий, легкий на підйом. Цим слід скористатися. Він побуває скрізь, де потрібно , дуже багато встигне. Проте Діві слід поберегтися після 15 липня: значно зросте небезпека раптового травматизму, що вимагає трохи зменшити темп життя.

Фінанси. Гороскоп на липень 2016 для Діви

Легше буде отримати доход від творчої діяльності. Вірогідні неофіційні підробки. З 13 липня несподівані повороти фортуни можуть обсипати Діву золотим дощем і неймовірними матеріальними можливостями. З авантюрними і спекулятивними підприємствами варто бути обережніше.

Робота. Гороскоп на липень 2016 для Діви

Взаємодія із співробітниками буде конструктивнішою. Ваш Діва не завжди зможе розраховувати на заступництво начальства. Його самореалізація, заплановані раніше цілі можуть зіткнутися з відстрочкою, з необхідністю доопрацювання.

Друзі. Гороскоп на липень 2016 для Діви

Зустрічі, обмін корисною інформацією, розширення приятельського кола неминучі в цей період. Активне спілкування і співпраця піде на користь його справам. Багато друзів нададуть допомогу в господарських і робочих питаннях.

Дозвілля. Гороскоп на липень 2016 для Діви

Поїздки, веселі і неординарні затії у великих компаніях припадуть йому до душі. Загалом дозвілля організовуватиметься як би сам собою. Наприклад, з’явиться приятель з планом розважальної програми.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *