Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Гороскоп на липень 2016 року БлизнюкиУ липні 2016 року справжнім хобі стане збір інформації про способи заробітку, про ціни, якість товарів і послуг. Це може проявлятися в походах по магазинам з метою вивчення асортименту. Зараз сприятливий період для розвитку ваших здібностей. Після 7 липня відвідування презентацій або навчальних курсів не лише занурить вас у світ нових знань, несподіваних ситуацій, а й посприяє знайомству з цікавими людьми. З 16 по 20 липня можна вчинити щось злегка безрозсудне, про що ви давно мріяли, але на що ніяк не зважувалися.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 3, 13, 17, 28 липня.
  • Складні дні для Близнюків: 1, 15, 21 липня.

Гороскоп на липень 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на липень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 липня. Настав період роздумів і самоаналізу, який може викликати напади самоїдства. Навчіться прощати і приймати себе такою, яка ви є. Спілкування з вашою другою половинкою стане більше насиченим, вам належить разом прийняти ряд важливих рішень. Ваше романтичне життя наповниться приємною різноманітністю. Навіть якщо знайомства не матимуть довгострокових перспектив, звичайне спілкування з приємними і цікавими людьми розвіє ваші сумні думки.

З 11 по 20 липня. Доведеться пожинати плоди давніх подій і вирішувати старі проблеми. Швидше за все, вони будуть пов’язані з робітниками і фінансовими питаннями. Ваша товариськість послужить добру службу і принесе несподівану вигоду. Для романтики часу майже не залишиться, хіба що для приятельського флірту. Приймаючи пропозицію руки і серця, зізнайтеся собі чесно, чим ви керуєтеся. Можливо, вами рухають не стільки почуття, скільки матеріальний інтерес. Зараз доля спокушає вас.

З 21 по 31 липня. Якщо ви поступили нечесно в амурних справах, то 25 і 28 липня може прийти відплата. Але загалом у вашій душі оселяться мир і спокій. Спільні справи сприятимуть гармонійному спілкуванню з вашою другою половинкою.

Сімейний гороскоп на липень 2016 року для Близнюків

Вас поглинуть турботи про дом, які багаті витратами. Не усі вкладення виправдають себе. З’ясовуйте усі, навіть самі незначні сімейні проблеми. Чоловік також вирішуватиме фінансові питання, але його ставки будуть набагато масштабніші. Ви багато спілкуватиметеся з друзями, ходитимете до них у гості. Старшим дітям зараз необхідно обрати справу свого життя і, визначившись з перевагами, прикласти максимум зусиль для втілення мрії. Молодшим досить надати деяку самостійність.

Гороскоп здоров’я на липень 2016 року для Близнюків

Приховані резерви організму і процеси самовідновлення візьмуть верх над недугами. На ваше самопочуття не кращим чином може вплинути емоційна напруга. Навчіться за будь-яких обставин, навіть вкрай неприємних, зберігати позитивне відношення до життя.

Гороскоп: робота і гроші на липень 2016 року для Близнюків

На вас буквально обрушаться важливі події і ділові пропозиції. Вдача супроводжуватиме вас в працевлаштуванні, в кар’єрних домаганнях, у власному бізнесі, у взаємовідносинах з керівництвом і в прагненні збільшити дохід. Проте слід пам’ятати, що для досягнення мети не усі засоби добрі.

Гороскоп на липень 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Зараз Близнюкам не до романтики. Уся їх увага буде зосереджена на роботі і способах набути фінансової стабільності. Від партнерки йому знадобляться надійність, підтримка, реальна допомога. Ви зробите йому неоціниму послугу, якщо під час побудови наполеонівських планів повернете його на землю.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Близнюки будуть бадьорі, здорові, а після 13 липня знайдуть спосіб направити свою енергію на плідну дорогу. Добрий обмін речовин дозволить дещо зловживати нездоровою їжею.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Грошові потоки стануть більше. Потужний поштовх до процвітання отримає бізнес усіх рівнів. Успішними виявляться будь-які матеріальні справи. Кінцевий результат багато в чому залежатиме від міри розторопності і кмітливості.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Для Близнюків настав час досягнень і перемог. Вдача сприятиме і в пошуку нової роботи, і в кар’єрному зростанню, і у визнанні заслуг. Вигоду принесе співпраця з іншими людьми. Колеги зарекомендують себе якнайкраще.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Зустрічі з приятелями будуть спонтанними, на бігу. Проте багато часу Близнюки проведуть з діловими партнерами і тими, з ким виникнуть загальні матеріальні інтереси. Після 12 липня продовжиться розширення кола знайомств за рахунок заможних людей.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Близнюки захопляться поповненням і обробкою своєї колекції. Вірогідні поїздки за місто, походи на сонячні пляжі. Проте навіть у вільний час важко буде подумки відключитися від щоденних турбот, що завадить розслабленню і повноцінному відпочинку.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на липень 2016 року:

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Лев

Гороскоп на липень 2016 року Діва

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Козоріг

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *