Гороскоп на квітень 2018 року Водолій

Гороскоп на квітень 2018 року Водолій

Другий весняний місяць обіцяє бути багатим на плітки, тому майте терпіння. У епіцентрі обговорень можете бути і ви, але тільки якщо дійсно винні. Усе таємне стане явним, і тепер оточення при будь-якій зручній нагоді використовуватиме цю інформацію проти вас. Як на все це реагувати? І чи варто взагалі піддаватися емоціям?
Намагайтеся зберігати холоднокровність, і ви впораєтеся з цим нелегким вантажем. В коханні вам не таланить, активні пошуки не увінчалися успіхом, і доведеться мати з цього важливий урок. Може, на цьому життєвому етапі вам краще бути без пари? Ви й так багато чого досягли, а тепер узяти й здатися? Жоден чоловік на світі не вартує сліз, хвилювань і нервів, які постійно витрачає найвразливіший знак зодіаку. І йдеться про Водолія.
На роботі вам вдалося стати справжньою зіркою офісу і все завдяки рішучості і цілеспрямованості, які ви продовжуєте щодня демонструвати з 9.00 і до 18.00. Друзі й близькі вимагають вашої уваги. Намагайтеся поводитися добре і не провокувати скандали. Ваша філософія дозволить багато чого добитися. В порівнянні з іншими колегами — ви досягаєте успіху в усьому. Не втрачайте концентрації, намагайтеся нікого не слухати і вчиняти тільки так, як вважаєте за потрібне.
Ваша інтуїція стане головною запорукою успіху і виступить основною порадницею в усіх ситуаціях. Не порушуйте баланс між особистим життям і роботою. Якщо ви ж маєте сім’ю потрібно навчитися приділяти час двом важливим аспектам. Скоріше закінчуйте важливі проекти, щоб можна було відправитися на відпочинок, адже ви його заслужили. Водолій схильний до вірусних захворювань — досить часто грип накриває представників цього знаку. Але ви обов’язково впораєтеся за допомогою медикаментів і смачного малинового варення. Жовтий Собака готов посприяти, щоб усе пройшло вдало.

Сприятливі дні в квітні 2018 для Водолія: 1, 4, 7, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 22, 25, 28, 29.

Любовний гороскоп на квітень 2018 Водолій

З друзями будьте ввесь місяць обережні. За своєю природою Водолії дуже вразливі, вони завжди прислухаються до думки близьких людей. Добре це чи погано? Вирішувати тільки вам, але досить часто ви не можете прийняти самостійно рішення і потім починаєте винити усіх навколо, що нічого не вийшло. Для вас властивий стан затиснутості, мінімальна кількість емоцій. І коли всі навколо починають давити, Водолій вибухає і готов висловити все, що у нього накипіло.
Не обов’язково приймати в квітні 2018 стратегічно важливі рішення, особливо якщо вони торкаються любові. Особисті стосунки — це завжди військові дії і не важливо, на якій саме стороні ви воюєте, — у будь-якому випадку програєте. Купідон крутить над вами і намагається запропонувати декілька гідних кандидатур, але доки мимо. Ви ніяк не можете визначитися, який саме типаж чоловіків вам подобається. Невже вважаєте, що всі навколо негідні вас? Тоді вам не потрібен супутник. Можете ходити в самотності.
Закохані пари готові перейти на нову сходинку стосунків, і це буде пропозиція руки і серця. Зірки обіцяють гарний союз з Рибою і Раком, 100% сумісність і ви вже в хмарах цих дивовижних почуттів.
Сімейні пари вимагатимуть підвищеної уваги один до одного, необхідно робити термінові заходи. Романтична вечеря, букет квітів і ось ви вже розтанули в руках харизматичного чоловіка. Він може бути романтичним коли забажає, але потрібно натякати, що хочеться провести з ним вечір далеко від дітей, друзів і сусідів. Кращий подарунок для Водоліїв — присвятити трохи вільного часу людині, яка готова зустрічати після роботи смачною вечерею і ніжними обіймами.

Гороскоп фінансів на квітень 2018 Водолій

Останнім часом ви занадто розсіяні, але намагаєтеся робити декілька справ одночасно. Правда, на все це часу катастрофічно бракує. Але Водолій не з тих, хто здається. Слід вчитися самодисципліні і тоді все обов’язково вийде. Якщо вдасться переламати ситуацію, ви зможете розкрити ввесь свій потенціал. Почніть своє урочисте сходження на Олімп слави з малого: спершу досить буде ідеї, яка дозволить надалі примножити ваші грошові кошти. Робота п’ять днів на тиждень в звичному режимі для вас втратить свій сенс і можна буде зробити ставку на бізнес. Усі пропозиції, що стосуються подальшого просування слід обов’язково вивчати. Раптом ви пропустите що-небудь цікаве?
Можна сміливо міняти сферу діяльності і намагатися досягти успіху в новому хобі. Залишилося тільки позбавитися від сумнівів, які буквально ходять за вами по п’ятах, і піддатися цьому імпульсу свободи. Водоліям бракує впевненості в тому, що все вийде. Вони мають сумніви і хвилювання. Потрібне схвалення зі сторони близьких людей. Необхідно терміново компенсувати недолік емоцій, щоб накрило з головою і понесло на край світу.
Жовтий Собака готов повідомити вам приємну звістку — час планування настав. Ви маєте право приймати рішення і якщо якась операція здається вам сумнівною, сміливо відмовляйтеся. Доля постійно ставить вас перед важливим вибором: прийняти пропозицію руки і серця або ж погодитися на переїзд в інше місто? А може, все й відразу? Проте ви ще не готові до цього. Робота не повинна бути на першому місці. Хто ж зігріє вас, якщо Водолій прийме рішення ніколи не мати стосунків? Ніхто не принесе вам склянки води, і ви доживатимете в гордій самотності. Хіба що кішка буде завжди поряд з вами. Вона підтримає своїм муркотанням, тільки не потрібно заводити котячий зоопарк.
Не приймайте важливі фінансові рішення 16 квітня в день молодика.

Гороскоп здоров’я на квітень 2018 Водолій

Ви постійно зайняті на роботі і не можете приділити трохи часу своєму здоров’ю. У квітні вам все ж доведеться відправитися в лікарню на обстеження. Ви стали погано себе почувати із-за постійно недосипу, апатії і неправильного режиму сну і харчування. Профілактичний огляд ще нікому не зашкодив. Лікар, дивлячись на ваше бліде обличчя, відправить здавати аналізи. Водолій і сам не помітив, як перестав звертати увагу на відображення в дзеркалі. Ви почали активно гримувати висипання на шкірі. Це перша ознака того, що травна система дала збій. Волосся виглядає тьмяним, нігті ламаються і як залишатися морально врівноваженою? У вас є бажання істерити, і нехай всі навколо чують цей крик і благання про допомогу. Не варто шокувати громадськість такою витівкою, коли можна тільки відвідати психолога.
Спершу сходіть на прийом до психолога. Цей чарівний лікар знає, як вам допомогти. А потім можна і поспілкуватися з професіоналом, який приберіг для вас декілька корисних порад. Кардіолог, нефролог і ендокринолог чекають вас. Зберіться з думками і нічого не бійтеся. Це усього лише лікарі, а ви вже не маленька дівчинка. Відвідуючи лікаря, вам вдасться уникнути розвитку серйозної хвороби, яка могла б принести неприємності. Вирушаючи на чищення до косметолога, будьте впевнені в тому, що за декілька процедур приведете себе до ладу.
Собака рекомендує присвятити квітень 2018 своєму здоров’ю. Ви встигнете вирішити проблеми з особистим життям, фінансами і не забудьте про себе. Дуже важливо, щоб вас підтримували близькі люди. Водолії потребують допомоги зі сторони. Їм так важливо, щоб хтось тримав за руку і сказав підбадьорюючі слова. Для кожної людини важливо почути слова підтримки в хвилини сумнівів, слабкостей і розчарувань. Сам Водолій готов у будь-який момент прийти на допомогу і часто страждає із-за своєї безкорисливості. Дозвольте собі бути слабкою і беззахисною, краще поплакати в компанії кращих подруг, ніж тримати усі ці емоції в собі і потім в одну мить вибухнути. Від цього ніхто не застрахований. Але доки ви собі не допоможете, ніхто вам не допоможе.
30 квітня — повний місяць, не сприятливий день для відвідування лікаря.

Гороскоп на квітень 2018 року Водолій

Читайте гороскоп на квітень 2018 для інших знаків зодіаку:

Гороскоп на квітень 2018 року Овен

Гороскоп на квітень 2018 року Телець

Гороскоп на квітень 2018 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2018 року Рак

Гороскоп на квітень 2018 року Лев

Гороскоп на квітень 2018 року Діва

Гороскоп на квітень 2018 року Терези

Гороскоп на квітень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2018 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2018 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *