Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року ВодолійУ квітні 2016 року ваша емоційність досягне свого апогею, це посприяє розвитку ваших творчих і комунікативних талантів. 9-10 квітня вам забажається розваг, головне — контролюйте свої витрати. На 13, 15, 18-19 квітня сміливо плануйте зустрічі з колегами. Залежно від того, що вас об’єднує, ви можете піти в кінотеатр або ж прекрасно провести час в спа-салоні. З 24 квітня вас все частіше вабитиме відпочинок, пов’язаний з подорожами, поїздками.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 2, 4, 13, 15 квітня.
  • Складні дні для Водоліїв: 1, 9, 17 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 квітня. Гарний період для активного спілкування і зав’язування нових інтелектуальних і дружніх контактів. 1 квітня також вірогідне знайомство з майбутнім чоловіком або просто приємне любовне захоплення. Часті дзвінки ваших нових прихильників можуть сколихнути хвилю ревнощів у чоловіка 7 і 9 квітня. З 8 по 10 квітня гармонія в партнерських стосунках можлива, якщо ви будете готові йти на поступки один одному і не ображатися по дурницях. Подорож в ці дні за кордон зміцнить старі стосунки, а самотнім подарує радість приємної зустрічі.

З 11 по 20 квітня. 11-12 квітня контролюйте свої емоції, оскільки ваша внутрішня агресія може спровокувати ряд конфліктних ситуацій з протилежною статтю. З 15 по 17 квітня ваша чуттєвість виявиться на піку, ідеальні дні для інтимної близькості. 19-20 квітня може з’явитися бажання грати і хитрувати, але не варто зловживати добротою і терпінням партнера.

З 21 по 30 квітня. З 21 по 24 квітня ваше бажання постійно знаходитися на людях може викликати роздратування у обранця. Не дратуйте його своєю популярністю, а частіше говоріть йому слова любові, створюйте атмосферу близькості і єднання. З 25 по 27 квітня не варто занадто емоційно реагувати на поведінку коханого, інакше ризикуєте посваритися на порожньому місці.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Водолія

Цього місяця ваш дім може перетворитися на базар-вокзал або штаб соціальної допомоги. Підготуйтеся морально до приїзду родичів чоловіка заздалегідь. Підростаюче покоління буде зайнято громадськими справами, завоювати авторитет серед друзів стане їх головним завданням на місяць. А зайнятися вирішенням побутових питань у вас з’явиться можливість тільки після 15 квітня.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Водолія

Період фізичної активності, коли у людини в руках усе кипить і йде на лад. Добре зайнятися дихальною гімнастикою, йогою або іншими оздоровчими практиками. Це дозволить уникнути бронхолегеневих захворювань. З 8 по 11 квітня підвищену дратівливість, нервозність і тривожність легко буде побороти розслабляючим масажем, заспокійливою ванною або пішою прогулянкою парком або лісом.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 року для Водолія

Місяць успішний для дикторів і драматургів, жонглерів і клоунів, журналістів і карикатуристів, а також для тих, хто працює посередником, організатором, адміністратором, маклером. Представники цих професій можуть багато чого досягти і отримати підтримку керівництва. На період з 1 по 6 квітня сміливо призначайте співбесіди, говоріть з начальством про підвищення зарплатні. Після 18 квітня можна розраховувати на виплату гонорарів. премій.

Гороскоп на квітень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Водолія

Початок квітня для Водолія може стати початком нового життя, прощанням із старими непотрібними зв’язками. Стосунки, зав’язані цього місяця, навряд чи виявляться довгостроковими і перспективними для нього.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Водолія

Ритм життя Водолія в квітні не підходить для самоти або відпочинку. Загалом, запасу сил повинно вистачити на усе заплановане. Головне, потурбуйтеся про те, щоб висипатися і не зловжити фастфудом. Корисними виявляться прогулянки на свіжому повітрі.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Водолія

Зодіакальний період сприяє надбанню потрібних зв’язків, оформленню необхідної документації, попереднім переговорам і створенню інформаційної бази. В середині квітня може з’явитися декілька перспективних пропозицій про співпрацю з іноземними партнерами або в науковій сфері. З 14 квітня успішніше проходитимуть банківські операції, страхування транспортних засобів.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Водолія

Цього місяця вдача супроводжуватиме тих, хто має відношення до транспорту, перевезень, посередницької діяльності. Водолію доведеться більше спілкуватися, їздити у відрядження, брати участь у виставках, мати справу з оргтехнікою.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Водолія

Сусіди несподівано можуть стати гарними приятелями. На початку квітня можливий серйозний конфлікт з кращим другом. В середині квітня Водолію знадобиться самота.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Водолія

Водолія може поглинути світ електроніки і комп’ютерної техніки. Короткі подорожі по околицях принесуть незабутні пригоди і стануть прекрасним проведенням часу.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року:

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *