Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року ТерезиТеатри, концерти, виставки — те, що вам зараз потрібно в квітні 2016 року. У квітні заплануйте зустрічі з подругами, спільні походи в салони. Сприятлива прогулянка по магазинах у пошуках дрібних, але корисних речей. З 4 по 13 квітня вдача супроводжуватиме вас, тому зробіть щось, на що раніше бракувало духу. Також можна в ці дні відвідати бізнес-курси.

  • Сприятливі дні для Терезів: 1, 2, 10, 26 квітня.
  • Складні дні для Терезів: 3, 7, 29 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 квітня. Ваше особисте життя стане головним пріоритетом цього періоду. З’єднання планет спровокує раптову закоханість, а якщо ви вже в парі — бажання нарешті зареєструвати свої відносини офіційно. Шансів познайомитися з відповідним чоловіком буде досить. Проте не варто на першому побаченні брати кавалера в оборот і подумки тут же приміряти на нього обручку, роль батька ваших дітей. Це відлякає потенційного жениха.

З 11 по 20 квітня. Період закоханості і романтичних пригод триває. Бувайте в людних місцях, особливо там, де ви ще ніколи не були, розширюйте коло знайомств, і тоді потік винесе вас назустріч своїй долі. Головне — щире бажання зустріти свою половинку. Сімейним Терезам доведеться вирішувати домашні проблеми, можливі сварки. Не забувайте, що ви любите один одного.

З 21 по 30 квітня. Партнерство і гармонія в стосунках — основні пріоритети періоду. Ваша природжена потреба в сильному плечі, має усі шанси набути бажане. Дружелюбність і взаємопорозуміння легко зможуть переродитися в міцне почуття. Між подружжям настане примирення. З 25 квітня ваша пристрасність зросте. Сміливо експериментуйте в інтимному житті.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Терезів

Намагайтеся попереджувати втручання старшого покоління у ваші сімейні питання з 1 по 5 квітня. Це допоможе значно швидше залагоджувати непорозуміння з чоловіком. Каменем спотикання можуть стати господарські питання, житлова необлаштованість. В цей час головне — пам’ятайте з чого розпочалася ваша сім’я: зі взаємної любові. Призначайте один одному побачення впродовж дня, а не тільки увечері на кухні, бувайте в красивих місцях, прогулюйтеся, тримаючись за руки, — любов спалахне з новою силою. Дітям знадобиться ваша увага і турбота.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Терезів

Стан вашого організму може погіршатись, якщо за ним не стежити. Перезбудження нервової системи з 1 по 13 квітня знадобиться регулювати седативними трав’яними зборами. Нездорове харчування може спровокувати проблеми з підшлунковою. Після 15 квітня переохолодження негативно позначиться на стані суглобів і лімфатичної системи. У зоні ризику опиниться горло і щитовидна залоза.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 року для Терезів

Робіть ставку на свою комунікабельність і дипломатичність. Це допоможе ефективно вирішувати виникаючі проблеми. З 8 квітня питання працевлаштування вирішуватимуться легше і успішніше. Атмосфера на роботі у кінці квітня може стати пригноблюючою, але незабаром усе нормалізується. Квітень несприятливий для залагоджування паперових справ і поїздок, але є шанс, що підвищать зарплату. Успішні консультаційна, юридична діяльність, робота у сфері надання послуг і інформації.

Гороскоп на квітень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Терезів

Терезам варто врахувати, що відсутність взаємності, надмірний тиск може змусити відправитися на пошуки іншого щастя, тому що Терези не здатні літати без другого крила.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Терезів

Хронічні захворювання серйозно турбуватимуть Терезів, що істотно ослабить його імунітет і може відкрити ворота інфекціям. Терезам доведеться проконтролювати своєчасний прийом вітамінів і інших препаратів і дотримання режиму дня.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Терезів

Вірогідний прибуток від купівлі-продажу нерухомості, здачі в оренду земельних ділянок. Гроші згодяться для купівлі меблів. З 4 по 15 квітня можливі витрати із-за порушення договірних зобов’язань. У квітні з’являться вигідні пропозиції на ринку страхування.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Терезів

Може виникнути необхідність в далекому відрядженні. Також можливе розширення кола знайомств і ділових партнерів, особливо в період з 1 по 16 квітня. Після 21 квітня в реєстрації підприємств можливі складнощі.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Терезів

У Терезів дуже легко будуватимуться стосунки з навколишніми людьми, з’являться корисні знайомства. Він частіше зустрічатиметься з однодумцями у них або у нього удома. Можливі нові проекти і навіть спільні авантюри з кращим другом.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Терезів

Багато святкових заходів Терези проводитимуть в компанії приятелів. Бажання підтримати бесіду зможе поєднати з партією у більярд, із заняттями в тренажерному залі, з впорядковуванням інструментів в гаражі або навіть із стрільбою в дартс.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року:

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *