Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року ТелецьУ квітні 2016 року душевної рівноваги ви набудете, прийміть участь у благодійній акції. На початку квітня, якщо коханий буде занадто зайнятий, можете відправитися в коротке турне з кращою подругою. До середини квітня ви із задоволенням проводитимете час в компанії друзів, а також із своїм хобі. У кінці квітня ви відчуєте потребу частіше залишатися наодинці з власними думками.

  • Сприятливі дні для Тельців: 1, 5, 10, 26 квітня.
  • Складні дні для Тельців: 3, 7, 19 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 квітня. У вас є усі шанси для приємного знайомства з далекосяжними наслідками на дружній вечірці. З 1 по 5 квітня вільна, творча атмосфера створить ідеальні умови для зародження любові. 6 квітня — відповідальний день для чуттєвих шукань і експериментів. У парах, які вже склалися, усі спільні справи необхідно детально обговорювати. З 7 по 10 квітня таємниці і скритність можуть стати причиною сімейних розбратів. Довірчість і взаємна підтримка відкриють друге дихання в стосунках.

З 11 по 20 квітня. Зірки пропонують вам попрацювати над взаєморозумінням. 11 квітня — день вашого прозріння. Ви зможете не лише по-новому оцінити ваш союз, але і побачите шляхи вирішення конфліктів і діятимете конструктивно. Скупчення планет в знаку Овна зробить на вас негативний вплив, змусивши затаїти образу. Не піддайтеся на провокацію, відкрито говоріть коханому про те, що вас хвилює, це допоможе уникнути неприємностей. Складними днями для розуміння можуть стати 12, 17 і 19 квітня.

З 21 по 30 квітня. З 21 по 24 квітня вас з обранцем згуртують турботи про сім’ю. Після 24 квітня краще уникати публічних заходів. Вам набагато важливіше буде зосередитися один на одному. З 26 по 30 квітня ті пари, які ще не зареєструвалися, нарешті наважаться на цей важливий крок. 30 квітня велика вірогідність любові з першого погляду, яка має усі шанси перерости в шлюбний союз.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Тельця

Усі сили спрямуйте на створення затишку. З 1 по 6 квітня забави дітей можуть бути небезпечними. Заборони навряд чи їх зупинять, очоліть їх ігри — так ви зможете підстрахувати і вчасно узабезпечити їх дії. Зверніть увагу на друзів свого чада, зараз вони сильно впливають на нього. На початку квітня вірогідна сімейна поїздка. У квітні вклад вашого благовірного в поліпшення житлових умов буде вражаючим.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Тельця

Квітень посилить будь-яку вашу дію: наслідки нездорового способу життя посиляться, а лікувально-профілактичні заходи, розпочаті в цей час, будуть неймовірно ефективними, особливо з 1 по 6 квітня і з 14 по 23 квітня. Зверніть увагу на роботу ендокринної системи.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 року для Тельця

З 1 по 15 квітня з’явиться можливість підробити неофіційно і зміцнити бюджет. Велика вірогідність інтриг, будьте напоготові з колегами. 8-9 квітня очікується кар’єрний прорив або доручення, яке дозволить проявити себе якнайкраще. З 17 по 21 квітня не укладайте угод, вони стануть відчутними збитками.

Гороскоп на квітень 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Щедрість Тельців у виборі подарунків для коханої безмежна. Він буде повний ніжності, проте натомість зажадає повагу до його особистого простору і право на самоту. Зараз Телець не налаштований на участь в людних заходах, він потребує затишку і спокою.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Велику частину часу Телець економитиме свої сили. Це не привід для занепокоєнь, а просто природний період затишшя. З 15 квітня він поступово почне відроджуватися до активного життя і перестане уникати людей.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Запорукою успіху і отримання прибутку стане конфіденційність. Квітень сприятливий для укладення договорів і залучення нових бізнес-партнерів. Період з 4 по 16 квітня пов’язаний з ризиком і грошовими втратами. Гарний дохід принесе бізнес, пов’язаний з витворами мистецтва і сферою оздоровчих послуг.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

На початку квітня вірогідне підвищення по службі або нова, вигідніша пропозиція. З 8 по 10 квітня ваші вимоги будуть почуті керівництвом і задоволені. Психологічний клімат в цей період не відрізняється стабільністю. Після 15 квітня Венера посприяє в рішенні бізнес-питань і працевлаштуванні.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

З 1 по 13 квітня Телець багато часу присвятить спілкуванню, як діловому з обговоренням фінансових питань, так і перебуваючи на відпочинку. Вашому Тельцю вдасться встановити контакт між різними людьми, що буде сприйнято як неоцінима послуга.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

До середини квітня кращий період для реалізації заповітної, дитячої мрії. Телець повинен внутрішньо наважитися на перший крок до її здійснення. Джерелом сили стане природа.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року :

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *