Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року СтрілецьУ квітні 2016 року проводіть дозвілля зі своїм коханим. Бувайте разом з дітьми в цирку, на різних шоу, КВК, народних гуляннях, у приятелів. Відвідайте театр драми і комедії, щоб пережити увесь спектр емоцій всього за один спектакль. Плануйте далекі вояжі, здійснюйте свої найсміливіші бажання. З 1 по 14 квітня не втратьте можливість відправитись на природу.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 5, 9, 14, 29 квітня.
  • Складні дні для Стрільців: 1, 13, 27 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 квітня. У цій декаді у ваших стосунках пануватиме любов, взаємопорозуміння і романтика. Отримуйте задоволення і насолоджуйтесь відчуттями від повної гармонії у вашому союзі. Дрібні конфлікти можуть виникнути лише внаслідок вашого бажання контролювати коханого. 9 квітня намагайтеся уникати сварок з милим. Проявляйте більше гнучкості. Якщо ж ви досі ще не зустріли свою другу половинку, то в цій декаді цілком імовірно, що станеться доленосне знайомство. Під взаємодією Юпітера з Овном ви станете неймовірно привабливими для протилежної статі.

З 11 по 20 квітня. Особисте життя як і раніше буде насиченим і наповненим романтичними пригодами. Гарний період для побачень. Частіше ходіть у гості до друзів. Вам обом зараз імпонує блищати в суспільстві і ловити захоплені погляди оточення. З 18 по 20 квітня ваша чуттєвість дозволить вам повною мірою насолодитись інтимною близькістю.

З 21 по 30 квітня. З 21 по 25 квітня продовжиться період вашої підвищеної сексуальності. З 26 квітня вам забажається більше часу присвячувати розмовам на філософські теми. Рекомендується частіше разом бувати в кіно, театрах, на концертах.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Стрільця

З 4 по 15 квітня сімейний бюджет може зіткнутися з численними незапланованими витратами. В той самий час з’являться додаткові фінансові можливості в усіх домочадців. Молодшому поколінню складно буде налаштуватися на робочу хвилю, не лайте дітей за маленькі помилки, дайте їм час відпочити і зібратися з думками. Тоді вже ближче до середини квітня вони зможуть легко і швидко засвоїти увесь учбовий матеріал. Для вашого благовірного настав місяць виконання надій і мрій. І незважаючи на деякі труднощі, йому все ж таланитиме. Друзі зроблять коханому відчутну підтримку.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Стрільця

У квітні ви будете повні сил і завзяття, скаржитись на самопочуття вам не припаде. Позитивний настрій стане вам гарною підтримкою у будь-яких справах. Головне, за внутрішнім підйомом не забувайте і про відпочинок, він також потрібен вашому організму.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 року для Стрільця

Завантажувати себе величезною кількістю рутинних справ не стоїть аж до 15 квітня. Гарний відпочинок сприятливо позначиться на продуктивності вашої праці. Про фінанси турбуватися не варто, у разі чого вас підстрахують родичі. З 18 по 20 квітня є сенс говорити з керівництвом про підвищення зарплатні.

Гороскоп на квітень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Стрільця

В цій декаді в Стрільці прокинеться істинний романтик. Підтримуйте його пропозиції і ініціативи, зараз Стрільцю потрібна однодумниця. Підіграйте йому навіть усупереч денній втомі і зіпсованому на роботі настрою. І ви не пошкодуєте.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Стрільця

Бадьорий і шукаючий пригод Стрілець зможе заразити своїм оптимізмом усіх і кожного. У квітні йому рекомендується розпочати заняття спортом. Біг, зарядка — допоможе перебувати в гарному настрої. Легка дієта не завадить.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Стрільця

Квітень стане для Стрільця місяцем вкладання засобів в хобі і розваги. З 3 по 15 квітня варто зменшити свій апетит, інакше є ризик залишитися зовсім без грошей.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Стрільця

У квітні можливі відрядження. Поговорити з шефом відносно підвищення Стрілець зможе у кінці квітня. З 15 по 20 квітня у нього вийде впоратися з багатьма рутинними завданнями.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Стрільця

Добитися успіху Стрілець зможе заручившись заздалегідь підтримкою однодумців. Вірогідні спільні поїздки за кордон з приятелями. У квітні, можливо, він вирішить відкрити власну справу разом з кращим другом.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Стрільця

Йому до душі будуть яскраві і запальні свята, незвичні види дозвілля, можливість покрасуватися перед знайомими та їх фотооб’єктивами. Варто трохи підіграти йому і з ентузіазмом брати участь в усіх затіях. Хваліть його почастіше, і він забажає кинути весь світ до ваших ніг.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року:

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *