Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року СкорпіонЗаміські поїздки, піші прогулянки — усе це актуально увесь квітень 2016 року. З 1 по 13 квітня — період, сприяючий контактам і зустрічам з подругами, участі у благодійних акціях. Ви зможете наважитись на майже екстремальний вид дозвілля. Наприклад, поголодувати декілька днів або політати на авіаційному тренажері. З 16 по 23 квітня вас зацікавить містика.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 5, 9, 17, 22 квітня.
  • Складні дні для Скорпіонів: 3, 9, 17 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 квітня. Ваше уміння бути самою собою, виразно відтіняти свої виграшні якості притягнуть до вас зацікавлені погляди. Познайомитися з імпозантним чоловіком вдасться в компанії ваших знайомих або при нестандартних обставинах з 1 по 10 квітня. З’єднання планет посприяє планам по створенню сім’ї. Не довіряйте пліткам. Також вам варто навчитися контролювати свої емоції, щоб потім не доводилося жалкувати. Відносно стану здоров’я вашої другої половинки: будьте пильні.

З 11 по 20 квітня. У цій декаді дуже важливо в стосунках зберігати свою індивідуальність, при цьому не протиставляючи власні інтереси бажанням коханого. Ви побачите в прихильнику своє дзеркальне відображення. Намагайтеся проявити до свого чоловіка якомога більше турботи. Це сподобається йому і допоможе вам упізнати себе глибше. 12 квітня не чіпляйтеся по дурницях. З 18 по 20 квітня ви будете особливо пристрасними.

З 21 по 30 квітня. Під впливом Плутона ваше сприйняття світу декілька зміниться. Потрібно буде зробити аналіз недавніх місяців життя. З 25 квітня Венера надасть вам шанс закохатися. Якщо це з вами вже сталося — можете розпочати підготовку до весілля. У подружніх парах можливі струси, що помітно оживить почуття.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Скорпіона

На вас чекає багато поїздок, спілкування, тісніші контакти з сусідами. З основною масою побутових питань вам доведеться зіткнутися з 1 по 11 квітня. На допомогу вам з радістю прийдуть батьки і навіть ваш зайнятий чоловік. Благовірному знадобиться більше особистого простору. Проте у нього з’явиться джерело неофіційних доходів. Дітворі знадобляться уроки поводження з готівкою, уміння правильно оцінювати вартість речей, послуг, обіцянок.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Скорпіона

Не варто занадто близько до серця приймати збільшені об’єми робочих навантажень. Працюйте в посильному для себе темпі і не розмінюйте своє здоров’я на неоплачувані наднормові. Загострення хронічних захворювань зажадає проведення не лише профілактичних, а й лікувальних процедур. В першу чергу нормалізуйте харчування, збільште час і якість сну.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 року для Скорпіона

Події на роботі розвиватимуться інтенсивніше, а кількість обов’язків може зрости. З 1 по 6 квітня ваші зусилля із працевлаштування виявляться ефективними. У кінці квітня не варто вплутуватися в кредитно-боргові зобов’язання, брати чужі гроші на збереження. Проте з’явиться можливість підробітку, в гору піде консультативна діяльність. З 23 по 25 квітня конструктивно складеться розмова з керівництвом про підвищення вашого окладу.

Гороскоп на квітень 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Скорпіона

Зайнятість на роботі і клопіт можуть скоротити кількість побачень. Скорпіон зосереджений на інших речах, тому складно буде притягнути до себе його увагу. Проте це не означає, що Скорпіон постійно не думатиме про кохану і не триматиме в полі свого зору.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Скорпіона

Непогано б зарядитися. Настав час включити в режим дня комплекс оздоровчих заходів. Слід відмовитися від нераціонального використання своїх сил, мінімізувати спілкування з не дуже приємними людьми.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Скорпіона

Зарплата Скорпіона загалом відповідатиме витраченим зусиллям. У кінці квітня він зможе укласти прибуткові контракти, почати вигідну співпрацю. Виникне можливість урізноманітити джерела своїх доходів.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Скорпіона

Місяць квітень сприятливий для пошуку роботи за покликанням. Якщо Скорпіон займався цим питанням, то зараз він зможе добитися кар’єрного зростання. Поліпшення чекають працівників сфери обслуговування, медицини. З 1 по 6 квітня можливі складнощі з документами.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Скорпіона

Спілкування з друзями буде багато. Нові люди можуть увійти до його життя в якості приємних співрозмовників і однодумців. Проте в квітня не варто з приятелями катувати свою долю в занадто екстремальних затіях. З середини квітня добре б запросити друзів у гості.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Скорпіона

У квітні перемикнутись з робочої хвилі на релакс допоможе похід в улюблений ресторанчик або на скетч-шоу. У квітні мобілізуватися і прийти у форму допоможуть рафтинг-тур, освоєння байкеровских навичок, дайвінг — розваги на межі екстриму.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року:

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *