Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року РакУ квітні 2016 року ви відчуєте в собі сили і сміливість на приємний божевільний вчинок. Осмілюйтеся, вдача на вашому боці. Середина квітня сприятлива для планування далеких мандрів з коханою людиною. Квітень сприятиме приятельському спілкуванню, а також зустрічам на вашій території. Ваші кулінарні дослідження і гостинність отримають заслужене визнання.

  • Сприятливі дні для Раків: 1, 3, 16, 25 квітня.
  • Складні дні для Раків: 3, 10, 24 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 для Рака

З 1 по 10 квітня. Період сприятливий для вивчення літератури про гармонійні стосунки. Це допоможе уникнути багатьох помилок. Для підготовки до весільних урочистостей час ще не настав. Тривалі союзи потребують «капітального ремонту», який не усі витримають, і з 5 по 10 квітня стане ясно, що розрив неминучий. У будь-якому випадку не залучайте до цих процесів близьких. 6 березня обов’язково організовуйте романтичний вечір. З 8 по 10 квітня завдяки вашій сексуальності вам супроводжуватиме вдача у флірті.

З 11 по 20 квітня. Напруга в стосунках почне слабшати. Аспект планет продовжить генерувати любовний настрій, що дозволить вам гідно вийти з розбратів. Бажання бути разом повинне підкріпитися прагненням почути і зрозуміти партнера. Прийшла пора встановити в сім’ї традиції або запозичити їх з рідної домівки. Недавні знайомства перейдуть в стадію романтичних побачень.

З 21 по 30 квітня. Самий час прислухатися до мудрої поради або використати в стосунках чужий досвід. З 21 по 23 квітня скритність може зіпсувати враження один про одного і вже зараз закласти бомбу уповільненої дії у ваш союз. Небезпечний період минув, ви можете довіритися своєму обранцеві і обговорити з ним навіть найделікатніші теми. Ви відчуєте потребу брати участь в справах партнера і робити приємні знаки уваги.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 для Рака

Пожвавиться спілкування з батьками. Зустрічі і спільні справи з друзями стануть приємною необхідністю. Ваш чоловік буде рішуче налаштований на радикальні зміни і в інтер’єрі, і в сімейних справах. Вам залишається тільки направляти його бурхливу діяльність в потрібне русло. З середини квітня залучіть чоловіка до виховання молодшого покоління. У квітні дитина може проявити нервозність, нейтралізувати яку допоможуть творчі заняття, дослідження. Корисними для його здоров’я будуть щоденні фізичні вправи.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 для Рака

На початку квітня на тлі поганого настрою і нервової напруги можливе загострення хронічних хвороб. Якщо скоротити кількість стресів не в ваших силах, вчиться сприймати їх по-іншому. Вдалий час для занять фитнесом, плаванням.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 для Рака

Начальство до вас прихильно. На початку квітня з’явиться можливість зробити своє робоче місце комфортнішим. З 3 по 12 квітня — вдалий період для фінансових операцій, реалізації підприємницьких проектів. З 16 по 25 квітня гармонійний аспект планет протегуватиме придбанню побутової техніки. У квітні надасться прекрасна можливість для шопінгу.

Гороскоп на квітень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Рака

Зараз на Рака занадто сильно давить відповідальність за партнерство. Швидше за все, він перебільшує свої страхи, але все одно питань про шлюб, збільшення сім’ї і рішення житлових проблем краще не підіймати. Терпіть, прийде час, він сам оголосить свій план дій.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Рака

Гарне самопочуття може створювати у Рака відчуття всемогутності і небезпеку перевантажень. Необхідно порівнювати можливості з реальністю. У зоні ризику спіна і шийна зона. Рак буде схильний до нападів недовірливості і песимізму.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Рака

Стабільність на службі Рака сприятливо відіб’ється на його бюджеті. Прохання про підвищення окладу будуть почуті, або Рак знайде більш високооплачувану роботу. З’являться можливості для придбання нерухомості. Рак може розраховувати на спонсорську допомогу і фінансову вдачу.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Рака

Період порадує кар’єрним зростанням, професійними досягненнями. З 2 по 13 квітня є усі шанси знайти роботу за покликанням або отримати заслужене підвищення. Затьмарити ситуацію може невиконання діловими партнерами своїх зобов’язань.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Рака

Рак користується успіхом у керівництва, що розширить вигідні зв’язки і коло знайомств. На початку квітня Рак може не зійтися в поглядах з нерозлучним другом. Знадобляться мудрість і витримка. Після 15 квітня Рак притягуватиме однодумців як магніт.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Рака

Квітень ідеальний для спортивних тренувань або подорожей. Краще всього Рак проявить себе в єдиноборствах. Вдача супроводжуватиме його в змаганнях, де Рак за правом найсильнішого зможе завоювати свій приз.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року:

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *