Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року ОвенУ квітні 2016 року обирайте такі способи дозвілля, щоб ви опинилися в центрі уваги: наприклад, салон краси, який пропонує вам створити імідж, або роль тамади на дружній вечірці. Можна організувати шумне дитяче свято і ви піднімете батьківський авторитет. До середини квітня — вдалий час для шопінгу.

  • Сприятливі дні для Овнів: 2, 4, 13, 15 квітня.
  • Складні дні для Овнів: 1, 9, 17 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Овна

З 1 по 10 квітня. Уміння ефектно виглядати притягне до вас зацікавлені погляди. Про вас говоритимуть і захоплюватимуться вами. Проте 2 і 6-7 квітня екстравагантна витівка може породити масу пересудів і з’ясування стосунків з авторитетними людьми. Бажання виокремитися 8-9 квітня зробить вас зіркою костюмованої вечірки. Зустрічі і знайомства в цю декаду обіцяють бути цікавими і запам’ятаються надовго.

З 11 по 20 квітня. Ви збережете свою чарівність і привабливість. В цей час, більше ніж будь-коли, ви готові безоглядно закохатися. Взаємодія Сонця з планетами посприяє появі у вашому оточенні гідного претендента. З 11 по 13 квітня краще не заїкатися про офіційну реєстрацію стосунків. З 15 по 20 квітня в партнерському союзі запанує повне взаєморозуміння в усіх сферах життя.

З 21 по 30 квітня. Обставини і ваш душевний настрій сприятимуть любовним захопленням. Проте з 21 по 24 квітня пильність не завадить, не довіряйте новим залицяльникам. Після 25 квітня ви станете жорсткішими і вимогливішими, до чого ваш кавалер може виявитися не готовим. Доведеться шукати компроміс або розлучитися. Цей самий період обіцяє випробування на міцність і сімейним парам. З честю витримати його допоможуть непохитні моральні засади і почуття гумору. Нагородою стануть дні душевної ідилії з 28 по 30 квітня.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Овна

У цьому місяці вам не уникнути участі у світських заходах і наполегливої роботи над іміджем. Для вашого нащадка стане актуальним вивчення іноземної мови (чи підготовка до навчання за кордоном). Ваш благовірний налаштований працювати над партнерськими стосунками, він готовий почути ваші побажання, але не категоричні вимоги, висловлені в наказовому тоні. Після 15 квітня йому захочеться гострих відчуттів, які ваш чоловік зможе отримати, займаючись екстремальним видом спорту.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Овна

У цей період краще піддаватимуться лікуванню інфекційні захворювання і травми, отримані раніше. А хронічні хвороби докучатимуть до середини квітня, особливо при емоційній нестабільності. Тому головне завдання для вас — навчитися справлятися із стресами. Якщо оздоровчі процедури почати з 25 по 30 квітня, вони будуть найбільш ефективними.

Гороскоп роботи і грошей на квітень 2016 року для Овна

Заповзятливість і фінансова інтуїція послужать вам добру службу. Ви матиме особливу довіру керівництва. На пошуки роботи вирушайте з 15 по 20 квітня. Період з 1 по 14 квітня гарний для покупок, а після 15 квітня вигоду обіцяють фінансові вкладення. 19-20 квітня робіть ставку на колективну працю, участь в незвичайних проектах.

Гороскоп на квітень 2016 для Овнів чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Овна

Овен потребує захоплення і компліментів. Цікавтеся його захопленнями і активно підтримуйте ті з них, які вам до вподоби. Загальні погляди на життя — запорука гармонійного співіснування.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Овна

Надлишок життєвої енергії змусять Овна забути про хвороби. Проте режим і збалансоване харчування будуть дуже до речі. Помірні спортивні навантаження в задоволення і без фанатизму допоможуть розподілити сили без збитку для організму.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Овна

Овен проявить чудеса заповзятливості і винахідливості в економічній сфері. З середини квітня він зможе зрозуміти, чим обернуться його ідеї. Якщо ваш Овен нікого не посвячуватиме у свої плани, а методично слідувати до наміченої мети, йому гарантовано успіх.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Овна

Овна може переслідувати думка звільнитися від пут найманої праці. Якщо у нього є бізнес-стратегія і активи, він може сміливо вирушати в самостійне плавання. До 6 квітня даватиме про себе знати різниця в поглядах з керівництвом тому, що Овну зараз складніше, ніж зазвичай, йти на компроміс.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Овна

Контакти з приятелями активізуються. Для Овна дуже важливе спілкування, зустрічі, підтримка однодумців. Поради товаришів не стануть панацеєю в стосунках з начальством, але допоможуть налагодити власну справу і визначитися з життєвою стратегією.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Овна

Надайте перевагу активному відпочинку з максимальним використанням своїх лідерських здібностей. Важливо не самостверджуватися за рахунок інших. З 4 по 12 квітня ідеальний період для парубочого вечора, дозвольте коханому відволіктися.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року :

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *