Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року ЛевКвітень 2016 року присвятіть вивченню всякого роду вищих матерій, зануренню в розумні книги і в абстрактні від вашої професії знання внесуть різноманітність у ваше життя. Саме час відновити зв’язки із старими приятелями. Вивчення іноземних мов стане цікавим і корисним хобі. Сходіть в цирк або на гумористичне шоу. З 1 по 7 квітня далекі подорожі пройдуть особливо цікаво. Знайомство з іноземцями сильно вплине на ваші погляди.

  • Сприятливі дні для Левів: 1, 2, 15, 25 квітня.
  • Складні дні для Левів: 3, 10, 27 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Лева

З 1 по 10 квітня. Декада буде наповнена різноманітними подіями в особистому житті. Швидше за все, ви зустрінете її далеко від будинку, тому має сенс спонтанно відправитись у подорож, далеку або не дуже, назустріч своїй долі. Уміння виглядати незвично, але не зухвало допоможе вам у пошуку судженого. Для тих, хто вже знайшов свою любов, велика вірогідність отримати в подарунок обручку. 6 квітня контролюйте емоції, оскільки вони укупі з необережними словами здатні серйозно посварити з коханим.

З 11 по 20 квітня. З’єднання планет створить атмосферу, яка сприяє сердечній гармонії. Ваша душа буде налаштована на пошук щастя, радості, любові. а якщо ви усе це вже маєте — на їх примноження. Розширення ваших інтересів і кола знайомств— ось виграшна тактика. Ви разом можете зайнятися будь-якою суспільно-корисною справою або поїхати в закордонне турне. Ці самі поради дозволять позбавитися від самотності.

З 21 по 30 квітня. Період призначений для розвитку вже існуючих стосунків і поглиблення нещодавно зав’язаних знайомств. Також у вас з’явиться більше часу і можливостей розвиватися творчо, утілювати в життя власні ідеї і мрії. Намагайтеся погоджувати свої внутрішні потреби і плани на майбутнє з партнером, навчиться розуміти один одного.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Лева

Можлива зустріч або інтенсивне спілкування з далекими родичами. У вас буде багато клопоту по дому, вірогідні ходіння по інстанціях. Необхідність в усуненні недоробок в ремонті виникне після 11 квітня. Молодше покоління з радістю займеться творчістю. З 1 по 7 квітня можуть бути ледачими і важкими на підйом. Тому, якщо забажаєте надихнути ребятню на будь-яку діяльність, вам знадобиться додаткова мотивація. Чоловікові знадобиться ваша підтримка в складний період з 5 по 13 квітня. Оточіть його турботою, будьте поруч.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Лева

Істотних змін в самопочутті не очікується. З 1 по 11 квітня набагато легше буде даватися фізичне навантаження, тому має сенс почати систематичні тренування тіла або збільшити кількість вже існуючих вправ. Заняття дихальною гімнастикою дозволять провести своєчасну профілактику простудних захворювань. У кінці квітня можливі дрібні травми рук. Вдалою ідеєю стане зарядка для очей.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 року для Лева

З 1 по 7 квітня фінансові операції будуть ризикованими. При вкладанні грошей читайте в договорах примітки дрібним шрифтом, оскільки можливі деякі двозначні умови. В середині квітня вірогідні спроби відібрати у вас гроші. Тому проявляйте крайню обачність. В той самий час видасться приємна можливість меблювати будинок новими предметами меблів або техніки. Після 15 квітня вас безперечно чекає професійний ріст.

Гороскоп на квітень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Лева

Захопленість Лева чимось новим, часту відсутність зовсім не означають охолодження почуттів. Лев як і раніше закоханий і потребує ласкавої супутниці. яка розділить з ним його нові захоплення та інтереси. Підтримайте свого Лева, і він буде вдячний.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Лева

Занадто велика розпиленість на безліч одночасних завдань здатна ослабити енергетичний потенціал. Леву потрібно прислухатися до себе, щоб навчитися не плутати бажане з можливим. Добре б зайнятися спортом.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Лева

Початок квітня може принести несподівані матеріальні витрати. Підтримкою стане грошова допомога батьків. З’являться нові можливості у сфері нерухомості, але приймати рішення потрібно буде оперативно. Середина квітня несприятливо для фінансових авантюр, а також судових тяжб.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Лева

До 5 квітня робоче місце часом нагадуватиме поле бою, доведеться відстоювати себе. Проте загалом період сприятливий для підвищення свого професійного рівня, організаторських навичок. З середини квітня легше буде розмовляти з начальством.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Лева

Коло знайомств може значно розширитися. Лев зважиться на далекі подорожі разом зі своїми друзями. Складні ситуації з кимось з приятелів можуть статися у кінці квітня, і його добре серце не залишиться байдужим — він кинеться на допомогу.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Лева

Лев зануриться у вивчення цікавих досліджень, теорій, світоглядних концепцій, пригодницьких бестселерів. Його живо зацікавлять спортивні змагання, поїздки. Здійснювати занурення в усе це приємніше буде в компанії своєї коханої.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року:

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *