Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року КозорігУ квітні 2016 року знаходитись в колі сім’ї — для вас краще дозвілля. У першу декаду квітня добре прийняти участь, разом з дітьми, в різних конкурсах або змаганнях. Також у вас цілком вистачить сил і натхнення, щоб організувати своєрідний мини-корпоратив на роботі.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 1, 5, 16, 27 квітня.
  • Складні дні для Козорогів: 5, 11, 29 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 квітня. Вам вистачить сміливості зробити перші кроки назустріч коханому. Зараз така поведінка дійсно виявиться виправданою. Цілком ймовірно, що в якийсь момент завдяки вашій ініціативності вам запропонують спільне проживання. 1-2 квітня, вирішуючи сімейні справи, будьте відкриті для нових знайомств. З 6 по 10 квітня можуть початися стосунки, засновані на матеріальній вигоді. Можливо, ви інакше подивитесь на старого знайомого, сім’я якого давно мріє поріднитись з вами. 8 квітня — важливий і багато в чому вирішальний день. Хтось остаточно розлучиться з партнером, а хтось ретельно приховуватиме свої таємні стосунки, не бажаючи нічого міняти у своєму житті.

З 11 по 20 квітня. У цю декаду не потрібно прикриватись домашніми обов’язками або щільним робочим графіком. Внутрішній магнетизм і блиск в очах, пристрасність і самодостатність зроблять вас привабливими не лише для власного чоловіка. Більше спілкування — більше вірогідність знайти свою половинку або підвищити самооцінку. З 11 по 13 квітня намагайтесь не бути занадто напористою і впертою, інакше ризикуєте спровокувати сварки або відлякати потенційних кавалерів. З 14 по 16 квітня — сприятливий період для романтичних побачень. 18-19 квітня робіть для свого чоловіка різну смакоту. І у вашому домі пануватиме гармонія і взаємопорозуміння.

З 21 по 30 квітня. З 21 по 24 квітня вас вабитимуть не тихі душевні побачення, а пристрасні зустрічі з пригодами. З 25 квітня в стосунках з’явиться більше ніжності і турботи.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Козорога

У цей місяць краще всього звернутися до відродження традицій. Можливо, вам доведеться багато спілкуватися з родичами, щоб відновити історію вашого роду. А може бути, ви вирішите створити з чоловіком власні свята і сімейні засади. Навіть попри те, що чоловік буде зайнятий кар’єрою, для важливих домашніх подій час у нього завжди знайдеться. Частіше виїжджайте на природу, щоб діти могли зарядитися енергією.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Козорога

Періоди пригніченості і стреси можуть викликати хвороби шлунку.Щоб уникнути розладу травлення, необхідно бути уважною до природних біоритмів. Важливо прокидатися з сонцем, не пропускати сніданок, обід і вечерю, не вживати їжу після заходу сонця. Дні, коли варто поберегтися: 2, 9, 20 квітня.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 року для Козорога

З 1 по 3 квітня сприятливі дні для співбесід, підготовки до вступу до вузу, для поїздок. З 4 по 6 квітня велика вірогідність укладення вигідних договорів, контрактів. З 14 квітня сміливо беріться вирішувати питання з нерухомістю.

Гороскоп на квітень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Козорога

У цей період Козоріг схильний приймати рішення, продиктовані почуттями. Готуйтеся до його креативних ідей. Якщо Козоріг налаштований серйозно, то велика вірогідність знайомства його коханої з його сім’єю.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Козорога

У перший тиждень квітня у Козорога може підвищитись тривожність і занепокоєння. Урівноважити стан допоможуть часті прогулянки на свіжому повітрі. У першу декаду квітня його недовірливість з приводу стану здоров’я і самопочуття може зрости.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Козорога

Якщо Козоріг займається продажем комп’ютерної техніки, виробництвом продуктів харчування, то у нього з’являться гарні перспективи в цьому зодіакальному місяці. Також квітень буде успішним для продюсерів, режисерів-постановників, кухарів. З 21 по 24, 28 квітня можна планувати зустрічі в громадських організаціях, купувати нерухомість, займатися орендою.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Козорога

Початок квітня підходить для будь-яких справ, успішного рішення завдань, пов’язаних з ходінням по інстанціях, зі вступом на нове місце, оформленням документів, отриманням підписів, друку. У другій декаді квітня роботи буде досить, тільки на підвищення зарплатні нехай Козоріг не розраховує.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Козорога

У цей період готуйтеся до гостей. Можливо, Козорогу доведеться їм допомагати, особливо коли мова йде про здоров’я приятелів. Кращий період для зустрічей — з 8 по 15 квітня.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Козорога

У Козоріга може прокинутися інтерес до старовинних речей. Не варто дивуватися, якщо в його оточенні з’являться колекціонери і любителі вінтажних речей.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року:

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *