Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року ДіваУ квітні 2016 року у вас проявиться загострений інтерес до усього екстремального, таємничого і містичного. Проте дуже важливо перед залученням до ризикованих видів дозвілля пройти необхідний інструктаж. Потребу в азарті краще реалізувати в крузі рідних. В середині квітня ви могли б відвідати світські заходи. У кінці квітня ви зможете зосередитися на творчості.

  • Сприятливі дні для Дів: 3, 8, 13, 29 квітня.
  • Складні дні для Дів: 1, 9, 30 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Діви

З 1 по 10 квітня. Ви будете відкриті спілкуванню і зможете притягнути у своє життя нові цікаві знайомства. Велика вірогідність зустрічі з колишнім залицяльником, причому колишні почуття можуть спалахнути знов. У будь-якому випадку тепер вам буде що обговорити через стільки часу. Ваша потреба в гострих відчуттях може відбитися на інтимному житті. У весільних планах виникнуть перешкоди, які необхідно здолати 9 квітня. У подружніх парах двозначні ситуації зажадають аналізу.

З 11 по 20 квітня. У пошуках пари розраховуйте на випадкові зустрічі в абсолютно звичайних обставинах. Як, наприклад, зіткнення лобами або забута парасолька. Саме такі знайомства часто призводять до весілля. У парі прагніть до гармонії в інтимному житті, напруга, що накопичується, позначатиметься на повсякденному спілкуванні, створюючи проблеми. З 11 по 13 квітня можуть розкритися неприємні секрети, але справжні почуття вміють усе прощати.

З 21 по 30 квітня. Бажання удосконалити свої дамські чари надихне вас на відвідування різних тренінгів, семінарів. Нові знання в цій області і робота над собою допоможуть посилити вашу чарівність. З 24 квітня ви як ніколи будете готові мінятися, удосконалюватися. здолаєте багато своїх комплексів. Період з 27 по 30 квітня сприяє знайомствам і шлюбу з іноземцями або далекому вояжу в товаристві коханого. У ці дні вашому благовірному особливо приємно буде робити вам подарунки.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Діви

З 1 по 7 квітня сімейний бюджет істотно обміліє після витрат на розважальні заходи, подарунки або спонсорство дорослих дітей. У період з 10 по 15 березня ваші з чоловіком погляди на спільне життя можуть не співпадати. Головне— не роздувати цю тимчасову ситуацію, а постаратися її залагодити. Чоловік буде завантажений на роботі. Це може породжувати у вас внутрішнє роздратування. З 14 по 21 квітня зацікавте дітвору навчанням, і далі вони продовжать за інерцією.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Діви

Цей зодіакальний період зажадає від вас зусиль і піклування про своє самопочуття. Психологічне і фізичне здоров’я може похитнутися із-за зовнішніх негативних чинників. Ведіть здоровий спосіб життя, який включає режим, харчування, вправи і фізпроцедури. Захисні сили організму будуть пригнічені, що відгукнеться запальними процесами. Тому дуже важливо уважно відноситися до усіх симптомів, своєчасно звертатися до фахівців.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 року для Діви

Період дуже сприятливий для бізнесу, якщо він не буде будуватись на авантюризмі і спекуляціях. Співпраця з банками також дуже вигідна. У цьому зодіакальному місяці вам можуть повернути борги. Вдалі різноманітні вкладення грошей. У кінці квітня найбільш відповідний час для того, щоб робити кроки по зміні роботи, проте для ділового партнерства це не самий кращий період.

Гороскоп на квітень 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Діви

Численні екстремальні ситуації вторгнуться в життя Діви, тому часу на романтику у нього буде дуже мало. Проте він збереже свою постійність в почуттях. Нестачу спілкування він постарається компенсувати телефонними дзвінками.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Діви

Напружений щоденний графік, зниження енергетичного потенціалу можуть у будь-який момент підкосити Діву. Ви повинні потурбуватися про нього, якщо він не опам’ятається сам. У будь-якому випадку постійно цікавтеся його самопочуттям, забезпечуйте профілактичними засобами.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Діви

Фінансове чуття Дів багаторазово зросте. Великий і середній бізнес виявиться на піку своїх економічних можливостей. Інвестиції цього періоду допоможуть зберегти засоби, проте нерозсудливий ризик може обійтися дорого. Окрім періоду з 5 по 15 квітня, решта часу досить сприятливо для кредитування.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Діви

У питаннях співпраці і виконання офіційних домовленостей зволікання виникнуть у кінці квітня. Проте новий поштовх до розвитку отримають інноваційні проекти, наукові праці, спільне із закордонним капіталом виробництво.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Діви

Серйозного приводу для парубочого вечора в цьому зодіакальному місяці не виникне. Основну долю спілкування Діва присвятить своєму перевіреному другу. Проте в квітні між ними виникатиме нерозуміння і спроби залишити останнє слово за собою.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Діви

Діва постарається «перепалити» стресові ситуації викидом адреналіну. Саме тому він може зацікавитися рафтингом, капоейрою, пейнтболом. Після 7 квітня він знову зможе відчути радість від читання гарних книг.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року:

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *